Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka1, bohužel žádné takové oficiální informace nemáme. Ale myslím si, že není kam spěchat a když počkáš nic za to nedáš.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    může mi někdo vysvětlit,proč jsou v černém trhu předmety (patronat,šrotová munice atd)?? když se u nich objevuje text ze si je nemůžu koupit, protože nesplňuju level bodů z boje?
    Proč tam ty předměty teda jsou, když ti co podmínky k nákupu splnujou si je kupujou přes normální trh

    Je to tak, že ti co splnují level bodu z boje je teď mají černém trhu za jine ceny(předpokládám za perníky) než normálně??
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no taky na to cumim a sem vyjevenej no asi to maj za perniky jako odmenu :) jinak nechapu proc to tam je
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    více o novinkách ve hře (patronát agwe, šrotová munice atd.) naleznete zde

    pěkný den
     
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    docela mne zajima co BP nabidne slabsim hracum.podle meho asi tak houby)))za par let meho hrani je to nejhorsi akce ktera doposud byla!!!
     
    _.Vodníček._ tohle ocenil(a).
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    sandokan a čo by si chcel ako slabší hráč? :D :D podľa mňa je to proti logike aby slabé lode zarobili viac ako silné.. môžete si strieľať kryhy huginov a muni z toho dať do jormov alebo do čoho chceš...

    PS: po reštarte nefunguje prach resp. talenty na prach... dmg sa mi znížil o 900 dutou a o 7-8 k elitnou takže prosím nahlásiť
     
  7. -Šneček-

    -Šneček- Zelenáč fóra

    Souhlasím.něco není v pořádku po restartu se mi DMG na duté snížila o 1000 bodů a sněhovkou dokonce o 10 000 mazly a vše kolem sem zkoušel,výsledek žádný!!

    PS:a nejdou knížky na dostřel,ubírá to i když stojím u npc.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
  8. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    AdmSity,nemyslel jsem to tak aby slabsi byl natom stejne.zajimalo by mne kolik strilis dutou.?pak si vem ze ja strilim o polovinu min,takze hugina mam na 20 minut a ne pokazde da munici. a podle tebe muzu si vydelat perly?to bzch tu musel sedet non stop,ale raci pujdu do prace vydelavat realne penize. PS DMG mi take spadlo cca 1100 na ranu.
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ahoj vospolok mam stejni problem na eli munici mi to robi7-8k a to je dost na ranu
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Proč sem dáváš odkaz na oznamení z kterého ač se považuju za inteligentní osobu moc nechápu

    5nových levelú ok , na GE1 k ničemu tady je nejvyšší hodnost 24(předpokládám, že radost z nich bude mít Geralt64 :))

    Kvůli několika problémům se stránkou Bodů z boje plánujeme její zjednodušení na základní žebříček - to je co základní žebříček? ono těch žebříčku bodu z boje je víc ??(pokud se tedy nepočítá možnost si filtrovat přehled bodů z boje za poslední měsíc,z bojové akce, nebo body z boje pro cechy) -takže teď bude jen jeden?

    Odměny v žebříčku Vám budou automaticky připsány, jakmile dosáhnete požadovaný level. - to se snad dělo i teď......

    Postrádám smysl toho oznámení....

    Ta synchronizace již zřejmě proběhla, vidim 5 nových levelů, ale že by se třeba konečně opravilo zobrazení toho co za daný level dostanete je asi pro BP nadlidský problém....
     
    -Šneček- tohle ocenil(a).
  11. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    nefunguje pušny prach, nezvyšuje dmg ani spotrebu municie, bez prachu strielam ako predtym
    pri zapnuti dostrelovych knižiek odpočitava knižky na akukolek vzdialenosť a znižuje automaticky dmg
    znižili presnosť dmg, mal som cez 100% a s prachom mi lieta rana
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, ano problém se střelbou je nahlášen a čeká se na opravu.
     
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    hlavni je ze fungujou truhly na opravu samozrejme pockame co jineho
     
  14. sewses

    sewses Perspektivní autor

    vie mi niekto povedat ako sa mam dostat do hry ??
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak jako vsichni klikni na zacni hrat
     
  16. To si strčte Do ten váš Patch day Upgrade o min 10k dmg ste vo všechny vy bu německy Aby vas Stalin doj do Ráná
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ a bárkus86 tohle ocenili.
  17. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Dobre som sa nasmial, smutne ale je, ze mozes pouzit aj vsetky nadavky sveta, nic sa nezmeni... pred 4 dnami mi po retarte z 2mesacneho premka ostalo len mesacne, ktore mi akurat v den retartu skoncilo(dost velka nahoda :)), myslis, ze mi dali nejaku kompenzaciu? Ani ... s makom... Pokial im aspon cast ludi sype prachy, o hru sa nezaujimaju, mozno tak o stav svojho bankoveho konta...
     
  18. Já se tu honim kdesi cosi abych měl konečně pořádnej dmg aty bukvice německy to pos... a ještě to ohlásí jako update a klesne dmg o dobrých 10k tak jako s tim jděte do p-BP Na co jsme si my všichni ocasové kupovali společníky na zásah no na co řekněte to aby znás bp udělalo trojty ocase? nebo co jako
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Velebnosti, jdu blejt.
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  20. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Naposledy upraveno: 16/12/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.