Pirátský kodex: Výzva k nezávislosti na volném moři!

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Poseidon, 12/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Chceme zdůraznit zásadní aspekt týkající se hledání nebo některých konkrétních informací. I když oceňujeme vaše nadšení a zvědavost ohledně každého detailu, nebudeme poskytovat úplného podrobného průvodce, který by obsahoval přesná místa, podrobnosti o úkolech a další velmi specifické informace. Podstata hratelnosti spočívá v radosti z průzkumu a objevování.

  I když se může zdát lákavé popsat všechny informace jako cestovní mapu, věříme, že odhalení každého detailu snižuje vzrušení z herního zážitku. Chceme vás povzbudit, abyste byli nezávislými kapitány. Hodíme vám kompas a podělíme se o některé zásadní detaily, ale skutečná radost spočívá v určování vašeho kurzu, prozkoumávání nezmapovaných vod a odkrývání zakopaných pokladů samostatně.

  Takže, moji nejdražší piráti, nechejte ducha dobrodružství vládnout při Vašich cestách! Postrčíme vás správným směrem, ale skutečná sláva spočívá v objevování tajemství sedmi moří.

  Dobrý vítr a klidné moře,

  Vaše CM,
  Nami
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.