Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tomek

    Tomek Guest

    Ahojte,

    problém byl nahlášen a team techniků pracuje na jeho odstranění.

    Děkujeme za pochopení.
     
  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    no po 2,5 hodinách je to nahlášené ... takže za hoďku bude restart -> 1,5 hodinky ještě :)
     
    UltimaTe™ tohle ocenil(a).
  3. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    bacha ... raději nestřílet sněhulák nedává 2x větší dmg
     
  4. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    • Zbytečná citace.
    otestovat jsem to musel !... takže munice mě stála cca 23 500 perel a odměna:
    2013-12-24 19:37:32Získal jsi 6859 perel.
    takže asi 16 700 perel v mínusu + krystaly už nedává vůbec. !!! Bp tohle se vám vážně povedlo ! :eek: :mad: Event s 8 hodinami spožděním a navíc chybí 2x damage, odměny sou na pytel a nedává krystaly. Děte s tím někam.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/13
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Sandokan nebul kazdy event ma nejakou chybu a vzdy bude mit musis holt pockat a nenadavej uz ti muselo byt jasne kdyz nedava dvojnasobek ze to bude provar :)
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, prosím vyvaruj se zbytečné citaci viz pravidla ZDE. Co se týče skutečnosti ohledně munice a odměn víme o tom a zjišťujeme bližší informace. Přeji pěkné svátky a i pěknou hru.
     
  7. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    • Zbytečná citace.
    jo jasné takže za prvé půl dne jim trvá to spustit. Za druhé 2x větší damage nefunguje. Za třetí Nedávají krystaly. Za čtvrté I kdyby bylo 2x větší damage tak na tom proděláme, protože to dává o hodně míň než před tím takže vlastně jediné co nepodělali je že design sněhuláka vypadá stejně, což je mi k ničemu. To bych i já líp udělal tolik chyb nasekat a přitom to opravovali tolik hodin.. to snad ani nejde. Víc k tomu nenapíšu ...a Maxtons to že ty napíšeš každý event má chybu to je pravda a píšeš to jako by sme si to měli nechat líbit nebo jako by mě to mělo být jedno... Všechny ostatní hry jdou, fungují dobře, ale tady si prostě Bp dělá co chce, hlavně že hráči jim perou prachy rovnou do chřtánu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/13
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, opakovaně tě prosím vyvaruj se zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  9. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Samozřejmě, skoro vůbec jsem nechodil na forum, ale MAXTONS mě začíná bavit, ten měl dělat na podpoře a nebo vzít nějakého moderátore, vše zná, určitě i všude byl, to určitě i v Moskvě, škoda, že se mu nepodařilo probudit Lenina:D Jinak tedy počkáme na další opravu a zatím ať si plavou huhu po moři, ale lepší bude napsat na podporu, škoda, že tam není ten MAXTONS, to by frčelo vše na jedničku, krásné svátky:);):)
     
    Tomek tohle ocenil(a).
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    fede diky moc ja bych to ale nedelal :) a jako kazdy kdo to hraje naky ten rok a vi jak to tu za posledni dobu funguje s tim musi pocitat me spise bavi vsichni ti co tu furt pisou a stezujou si ze chcou nakou nahradu atd. kdyz vi ze nic nedostanou :) a i tobe krasne svatky :)
     
  11. s ostrovama a slevou se vyplatí šul nul... samozřejmě pouze obyč elitou -.-
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no jenze ne kazdy ma sotrovy slevu a cech :) a jestly je to sul nul a dava perniky tak aspon z perniku odmeny mas :)
     
  13. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    Dufam, že tu akciu aspoň predlžia keď nás už z nej obrali o 1 deň, ale asi ani nevratia kryštaly do snehuliakov aby sme nahodou nezarobili... :)
     
  14. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    daj to asi do konce roku, ale krystaly už určitě nedají :D
     
  15. |ηєσ|

    |ηєσ| Zelenáč fóra

    Dobrý den všem,nevíte proč nelze kupovat perníky?
     
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    asi uz nelze kupovat perniky a krystale na co krystale si je kupujte za perle a mate to :)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj |ηєσ|, zimní akce byla do 24.12.2013 a perníky bylo možné kupovat viz FAQ ve speciální dny. Nyní došlo k prodloužení akce do 27.12.2013 do 12:00 pakliže budou v této době ke koupi perníky platí stále pravidla, že je možné je koupit pouze ve speciální dny. Kdy tato doba přesně nastane to není dopředu známo. Přeji pěknou hru.
     
  18. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    AHOJTE půjde dílek dizainu vyměnit za perly?vždycky to šlo
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!,

    tento dotaz tu již zazněl, odpověď zatím nikdo neví pokud tato možnost bude, budete o tom včas informováni, každoročně byla tato možnost až při úplném konci akce.

    pěkný den

    -komi-
     
  20. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    zajímalo by mě jestli budou prodlouženy sněhuláci o 24 hodin když jim to tak fungovalo :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.