Zimná akcia 2013 - Otázky a odpovede

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Verbeia, 3/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Verbeia

  Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  Zimná akcia 2013 - Otázky a odpovede


  Zimná akcia štartuje 1. 12. 2013 ve 12:00 a prináša nasledovné:
  • Zimní kalendár
  • Vykladajte si nový lodný design Bifröst
  • Vyhrajte nového mazlíčka Jötnar
  • Hľadajte perníky a vymeňte ich za dielik lodného deisgnu
  • Zamrznuté truhly
  • Ľadové kryhy
  • ... a mnoho ďalšieho
  Jak mohu získat lodní design Bifröst?
  Abyste se stali majiteli lodního designu Bifröst, potřebujete získat 4 různé dílky designu. Každý dílek lze získat v jednom ze čtyř častí během Zimní akce. Lodní design Bifröst získáte jen a pouze za nasbírání oněch 4 dílků.


  O jaké 4 časti se jedná?
  První časť bude nalezení dílku ve zmrzlých truhlách – zmrzlé klíče budou ke koupi za perly na tržišti nebo v platební oblasti. Ve zmrzlých truhlách bude mnoho ďalších předmětů, např. sněhuláci, moja, perníčky a samozřejmě šance získat 1 dílek lodního designu.
  Druhá časť bude NPC Evil Snowman, na kterého bude možné použít Sněhovou munici. Jakmile sněhulákovy HP klesne na 0, exploduje a zbydou po něm zimné glitzy. Dílek designu můžete získat z těchto zimných glitzov!

  Třeťou číasti bude honba za dárkem, v němž bude cílem hráče získat dárek a vozit jej na palubě co nejdéle. Tím bude hráč odměněn body do žebříčku. Každých 24 hodin bude žebříček anulován a dílek designu získá jednak nejlepších 5 hráčů v žebříčku a dále 5 náhodně zvolených hráčů, kteří se v žebříčku umístni.

  Čtvrtý dílek designu získáte otevřením alespoň 20ti okýnek ze 24 v Zimním kalendáři.  Co když se mi nepodaří během eventů některý ze čtyř dílků získat?
  Nemějte obavy! Pokud Vám bude některý z dílků chybět, bude možné je získat výměnou za nasbírané perníčky. Perníčky můžete získat několika způsoby, např. potopením eventových NPC, harpunováním ledových ker nebo v platební oblasti ve špeciálni dni.


  Jaký smysl mají zamrzlé truhly?
  Zamrzlé truhly jsou stejné jako normální „zamčené truhly“, ale potřebujete na ně speciální zmrzlé klíče a obsahují skvělé zimní předměty.
  Pozor: Dvojnásobek a talenty u těchto truhel nefungují. Také Vaše zmrzlé klíče nepropadnou: Po Zimní akci dostanete 1 normální klíč za 1 zmrzlý.


  [​IMG]


  Kde získám zmrzlé klíče k zamrzlým truhlám?
  Zmrzlé klíče si můžete obstarat na černém trhu. S trochou štěstí jich pár najdete také v ledových krách. A také jsme snad nějaké schovali za dveřmi kalendáře. Samozrejme budete mať možnosť kúpiť zmrzlé kíče v platební oblasti.


  Proč nebyl v mé zamrzlé truhle žádný díl lodního designu?
  Ne každá zamrzlá truhla obsahuje díl pro lodní design. Zatímco někteří piráti mají více štěstí a najdou tu správnou truhlu, jiní jich musí otevřít více.


  Jak dostanu zimný glitzy?
  Zimní glitzy vypadnou jen ze soupeřů Zimní akce. Porazte je několik a najdete je. Vypadají jako perníkový mužíci a mohou být, stejně jako normální glitzy, přímo posbírány.

  [​IMG]


  Jak porazím NPC Evil Snowman? A proč?
  Evil Snowman se vynoří, stejně jako jiní soupeři Zimní akce, z moře. Abyste ho porazili, potřebujete Sněžnou munici. Čím více HP Evil Snowman ztratí, tím je červenější a horečnatější. Musíte přestát více fází, abyste ho porazili, také se připravte na napínavý boj. Jakmile spotřebuje svou HP, exploduje vzteky a nechá po sobě zimní glitzy. V nich s trochou štěstí najdete díl.

  Kde dostanu Sněžnou munici na NPC Evil Snowman?
  Sněžnou munici si můžete obstarat na černem trhu nebo v platební oblasti.


  Kde uvidím, kolik dílů pro design jsem již nasbíral?
  Kliknite na hlavnej stránke na záložku "Taverna" => "Zimní festival".


  Získám dílek do lodního designu také od jiných soupeřů Zimní akci?
  Ne, jen NPC Evil Snowman si udělá své a vleče sebou díl. Budete ho muset porazit, abyste ho dostali. Samozřejmě ho nemá pokaždé, eventulně ho musíte porazit vícekrát.


  Jak funguje akce Zloděj dárků?
  Táto akce začína 13. 12. 2013 o 12:00 hod. a končí 20. 12. 2013 o 12:00 hod. Akce Zloděj dárků je akcí nabitá hra kočky s myší. Na celkem 4 různých mapách se vynoří zcela speciální dárek. Cílem je, mít tento dárek na lodi tak dlouho, jak jen to půjde. Čím déle dárek máte, tím více bodů získáte. A čím více bodů získáte, tím výše budete na konci dne na žebříčku. 5 nejlepších pirátů dostane díl lodního designu.

  Teď přichází ke slovu hák: Všichni ostatní piráti chtějí samozřejmě ten dárek a každý může vidět, kdo ho má teď na palubě! Musíte využít všechny své schopnosti jako bojovník a navigátor, abyste nasbírali hodně bodů. Jakmile je držitel dárku potopen, vynoří se dárek na mape, na ktoré bol potopen.

  Po dobu, co máte dárek na své lodi, nemůžete se ani teleportovat ani použít Světlo z Tortugy. Kromě toho nemůžete vstoupit na bonusovou mapu ani útočnou mapu. Akce Zloděj dárků se koná bez přestávky celý den. Na konci dne jsou stanoveny žebříčky a další den jde vše nanovo, s novým žebříčkem a novým dárkem. Takže každý má šanci!  Jak zjistím, že se dárek vynořil?
  Jakmile se speciální dárek pro tuto akci vynoří, obdrží o tom každý pirát zprávu.


  Na kterých mapách se dárek vynoří?
  Celkově jsou čtyři dárky, které se vynoří na různých mapách. Mapy jsou rozděleny do levelů 2 až 6, 7 až 12, 13 až 16 a 17 až 20. Každý pirát může vzít jen jeden dárek, který odpovídá jeho levelu. Pirát v levelu 15 nemůže vzít na svou loď dárek z levelu 7-12 a také žádný z levelu 17-20.
  Kromě toho musí dárky zůstat na daných mapách. Pokud se pokusíte dárek přenést na jinou mapu, která neodpovídá správnému rozmezí levelů, z Vaši lodi zmizí a někde se vynoří nový dárek.  Našel jsem dárek, co teď?
  Chyťte ho a straťte se! Čím déle máte dárek na palubě, tím více bodů dostanete a tím větší je Vaši šance na díl do lodního designu Zimní akce.


  Jak mohu o dárek přijít?
  Dárek můžešte ztratit různými způsoby. Jakmile jste potopen spoluhráči, dárek ztratíte. Jestli nechcete být potopen, můžete jednoduše dárek hodit přes palubu, aby o něj mohli bojovat jiní piráti. Dárek se v obou případech vynoří v okolí lodi.

  Kromě toho jde dárek ztratit tak, že opustíte příslušnou mapu a když se odhlásíte zatímco máte dárek na palubě. V obou případech se vynoří nový dárek někde v tomto rozsahu levelů.


  Nejsem v akci Zloděj dárku mezi nejlepšími 5, co teď?
  Zkuste to zítra znovu! Žebříčky se počítají každý den nanovo, takže každý pirát má šanci na vyšší umístění. A pokud nedokážete mít dárek dost dlouho na Vaši lodi, je další možnost jak přijít k dílu do lodního designu: Nejen 5 nejlepších hráčů žebříčku dostane díl, ale také 5 náhodně vybraných spoluhráčů, kteří se umiestnili v TOP 100.


  Co můžu vyhrát v kalendáři?
  To ti nemůžeme prozradit, to má být překvapení...
  ... No dobře, zde je malá ochutnávka, co můžete eventuelně najít: Zmrzlé klíče, perly, předměty Zimní akci a samozřejmě dostane každý pirát, který otevřel 20 dveří, čtvrtý díl do lodního designu.  Mohu v kalendáři některé dveře vynechat a přesto díl dostat?
  Áno, stačí otvoriť 20 dverí v Zimnom kalendári.


  Proč nedostávám žádný bonus za každodenní přihlášení?
  Během Zimní akci nejsou žádné bonusy za každodenní přihlášení. Místo toho je tu kalendář se svými 24 dveřmi! Od 25. 12. 2013 začne zase bonus za přihlášení.


  Co udělám s ledovými krami?
  Ledové kry se vynořují dodatečně k perníkovým mužíkom. Když nějakou najdete, pak jí zasáhnite svými harpunami a zničte jí. Najdete v ní všemožné dárky!

  [​IMG]


  Jaké předměty má Zimní slavnost a co mi přinesou?
  Při letošní Zimní akci jsou čtyři skvělé předměty: Sněhulák, Zimní světlo, Svíčka a Sněžná munice. Najdete je všechny, až na sněžnou munici, v zmrzlých truhlách a zimných glitzoch. Snežnou munici získate za perly nebo v platební oblasti.


  Perníčky – kdo, jak, co, proč?
  Perníčky můžete sbírat po celou dobu Zimní akci. Získáte je z protivníků Zimní akci a ledových ker. Jsou zcela zvláštně důležité, pokud Vám unikl nějaký díl do lodního designu Zimní akci. Za všechny zbývající perníky dostanete po Zimní slavnosti malý dárek. Neházejte je tedy hned přes palubu! 1 perník = 100 ledové munice.

  [​IMG]  Jaký sú protivníci na Zimní slavnosti?
  NPC Hugin and Jörmungander budú na mori počas celého trvania akcie. NPC Hugin je možné strielať dutou muníciou a NPC Jörmungander snehovou muníciou.

  [​IMG]


  Evil Snowman šíří zlo po mořské mapě od 4. 12. 2013 od 12:00 hod. do 11. 12. 2013 do 12:00 hod. Musíte ho zasáhnout Sněžnou munici, když ho chcete porazit. Není to žádný lehký soupeř! Čím více HP Evil Snowman ztratí, tím je červenější a horečnatější. Musíte přestát více fází, abys ho porazili. Jakmile nemá žádnou energii života exploduje vzteky a nechá po sobě zimné glitzy. S trochou štěstí najdete díly pro design Zimní akci.

  [​IMG]


  NPC Bjorgold bude plávať od 4. 12. 2013 od 12:00 hod. do 11. 12. 2013 do 12:00 hod. Pustí 6 glitzov v ktorých nájdete sněhulákov, svičky a a pri troške šťastia aj mazlíčka!

  [​IMG]
   
 2. Verbeia

  Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  Doplňujúce informácie


  Design Bifröst

  [​IMG][​IMG]

  HP: 63 000 - 83 000
  VB: 32 500 - 40 000
  Bonus 1: + 12% až 15% vyšší poškození s děly
  Bonus 2: + 10% vyšší poškození s harpunami​  Prehľad bonusov:

  • 0 - 22 elitný lvl.: 65 000 HP, 32 500 VB + 12% vyšší poškození s děly
  • 23 - 24 elitný lvl.: 71 000 HP, 35 000 VB + 13% vyšší poškození s děly
  • 25 - 26 elitný lvl.: 77 000 HP, 37 500 VB + 14% vyšší poškození s děly
  • 27 elitný lvl.: 83 000 HP, 40 000 VB + 15% vyšší poškození s děly


  Mazlíček Jötnar


  [​IMG]  Bonus:

  20 000 VB
  +15% k redukci utrpěného poškození
   
  ___Ellisse___, METEROIĐ a MrLukas96 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.