Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    Zajímalo by mě kde najdu jaký bonusy dává ten akční desing?
     
  2. ♥Reduction♥»Cz™

    ♥Reduction♥»Cz™ Pisálek fóra

  3. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    super to nejhorsi mam za sebou.v truhle a snehulaka sem nasel.za darek sem uz dopredu koupil to by bylo stejne bez sance tak ted uz jen cekat do 20.12. a desing bude muj :)
     
  4. Oxxytekkk

    Oxxytekkk Zelenáč fóra

    Akce celkem fajn, jen nemam štěstí vůbec na nic -_- takže na design si naděje už ani nedělám -_-
     
  5. Pučmeloun

    Pučmeloun Zelenáč fóra

    mne by zajimalo proc tady na foru je u te chlupate obludy ze redukuje poskozeni o 15 %, kdyz na cernym trhu je ze redukuje sanci byt zasazen kritickym zahasem. udelejte si vtom poradek bordelari
     
  6. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    to sice jo ale je mysleno to normalni poskozeni ze redukuje.
     
  7. F.Drake.cz

    F.Drake.cz Pisálek fóra

    Po dlouhé době dobrá akce, jen ty parametry na zisk designu jsou trochu aspoň u mne v oblacich :(
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Pučmeloun, bohužel jedná se o chybu v překladu. Platí informace uvedená v FAQ k zimní akci více ZDE. Tu samou informaci najdeš také ve zvěřinci.
     
  9. Ahoj všem pirátům a pirátkám;), chtěl bych pochválit :)konečně BP za skvělou povedenou zimní akci, byl jsem naštvaný, že už normálně nepadají krystaly z NPC, ale Helouvínskou akcí a zimní jste mě a možná na tom bude i vícero hráčů stejně opravdu potěšili, protoze tolki krystalů vydělat během pár dní a udělat 4 talenty znich, upgradovat paluby a z vydělaných perel vylepšit opevnění na 6 stupeň 4x bez slevy je super :) dizajn už mám a jezdím sním myslím, že to tak težké není ho získat nepotřeboval jsem ani dílek z truhly, ani dílek ze zloděje dárků který teprve začne, jediný dílek mám ze sněhuldy a zbytek jsem vše vyměnil za perníky poctivě nastřílené a pořád mám perníků ještě dost stačí se trochu snažit a být trpělivý, souhlasím s Patriotem. Přeji všem vítr do plachet a hojnost takových super akcí ;)
    Jo a forum novém kabátě pěkné více možností jen si na to někteří musí zvyknout:)
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  10. ♥Reduction♥»Cz™

    ♥Reduction♥»Cz™ Pisálek fóra

    budou se dát koupit nejak perníky za perly? nebo se dají už nejak? kdyz jich nenasbírám dost na dokoupení částí na desing?
     
  11. Fanka

    Fanka Pisálek fóra

    perniky lze koupit jen za realny penize.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♥Reduction♥»Cz™, co se týče možnosti získání chybějících perníků jinou cestou. Tak opravdu jak bylo napsáno, perníky lze koupit v platební oblasti za reálné peníze ve speciální dny. Kdy daný okamžik s možností jich zakoupení bude, není zatím známo. V případě této možnosti zakoupení, dojde k aktivaci tlačítka "Teď získat" v levé části okna v "Tržiště" - "Černý trh".
     
  13. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Podle mě ke konci akce, když nebudeš mít pár perníků, tak pujdou koupit, jako minulý rok
     
  14. .VEBA.

    .VEBA. Zelenáč fóra

    z nekolika podobnych her mi jen seafight nechodi jak ma , kouse se a schazuje flash player. chci se bavit a ne ladit vecne pocitac . vlastne se ani neobtezuju otevrit vsechny okynka kalendare. ze hry jsem znechucen a vlastne se chodim jen kouknout co dalsiho BP na onehda slavne hre znicil.
     
  15. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Ahojte,

    viem, ze sa to tu uz niekto pytal, ale neviem to zatial nikde najst, kedy sa budu dat kupit na ciernom trhu nalestene hlavne?. Bolo by dobre to dat este pocas eventu:D.

    Vdaka.
     
  16. Zeus-CZ

    Zeus-CZ Zelenáč fóra

    ahoj chci se zeptat, jestli kdyz budu mít složené všechny 4 dílky, jestli za otevření 20 okének jestě neco dostanu jiného
     
  17. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    • Zbytečná citace.
    Nic nedostaneš.

    ..
    Ohledně sněhovek. Dávají 2x elibody ??
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/13
  18. Zeus-CZ

    Zeus-CZ Zelenáč fóra

    jj dik
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Zeus-CZ, jestli dostaneš ještě něco jiného to ti opravdu nepovím, to se nech překvapit to zatím nikdo neví.

    Ahoj ◄☺•Mo•No•☺►, pro příště se prosím vyvaruj zbytečným citacím viz pravidla ZDE.

    Ahoj hugosamo, bohužel tato informace zatím není známa, ale určitě to bude v době dostupnosti černého trhu a zároveň i tím zimní akce.
     
  20. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Ahoj, dostal někdo dílek z losování z akce zloděj dárků ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.