Zimná akce 2013 / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. Baronek

    Baronek Pisálek fóra

    Tak nevím, jak to je s těma truhlama.. Opravdu se zvýšil jejich počet?
     
  3. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Baronek,

    počet truhiel ako taký sa nezvýšil, ale skrátil sa čas medzi ich výskytom.
     
  4. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Sněhuláci jsou super, ale ta část z desingu: na malém jsem dostal z 15 truhly, ale na velkém mám sebráno něco přes 180 a část jsem nedostal.
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ja nasel az 297 truhlu cast a to sem rekl ze 300 a dost takze stesti :)
     
  6. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    už ho mám no :)
     
  7. Baronek

    Baronek Pisálek fóra

    Tak další 5o truhel fuč a pořád žádnej dílek..:/ snad se ho dočkám :)
     
  8. -.KoRy.-

    -.KoRy.- Pisálek fóra

    ja som otvoril 265 truhlic az potom som dostal kusok dezignu a co sa tyka Bjorgolda ja som dostal z 4teho a kamaratka tak isto takze je to len o nahode a stasti ..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/13
  9. Ferko¤VIII

    Ferko¤VIII Zelenáč fóra

    akcia o nicom od roka k roku nezaujmavejsia,snehuliaci su len na niektorych mapach,odmeny z kryh katastrofa,mazlik z bjorgolda nepada,hra je staticka a nudna zavriet a vylepsit,prekopat celu hru:D podporu zavriet do basy za pristup k hracom,hra potrebuje platiacich hracou ale za taky shit nik nezaplati ani cent. forum podarene prevzate z piratstorm a vylepsene :)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  10. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    • Zbytečná citace.
    Myslím Ferko,že akce není k ničemu,ale podařila se. Koupíl jsem dva balíky sněhovek a tolik elitních věcí začínaje a krystaly konče jsem ještě nevydělál. Byli časy,kdy jsem to odsuzovál,že se tu pořád platí. Nové forům je přehledné a hra,až na záseky funguje. Chce to jen vyčistit historii v prohlížeči atd,ale to už se tu napsalo postupů,jak postupovat,aby hra fungovala a nesekala se. Domnívám se,že se Seafight přiblížíl ke kořenům původní hry i když,doba se mění,hra jde do předu za vývojem a lidé,co spravují SEA taky. Takové akce,jako je tato by měli být po celí rok a ne jen na vánoce. Přilákalo by to víc hráčů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/13
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Patriot.cz provedl jsem ti odstranění zbytečné citace. Příště se prosím těmto zbytečným citacím vyvaruj. Pěkný den a pěknou hru.
     
  12. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    Akce oproti předešlé ... no je to 50 na padesát, ale ohledně desingu a eventa, Palec nahoru. i malý lodě si dokážou udělat desing takže malinký + pro BP
    jenom dotaz. Zmrzlá munice z největší pravděpodobností roztaje opět v únoru, pokud bude opětovná akce Tání sněhu ??
     
    kywa tohle ocenil(a).
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • SPAM
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ◄☺•Mo•No•☺► , bohužel tato informace zatím není známa a polemizovat nemá smysl. Bohužel musíš vydržet až bude nějaké oficiální oznámení.
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    omlouvam se to byl prehmat chtel sem se zeptat mono co povazuje za malou lod
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, vyvaruj se prosím zbytečné citaci a nespamuj tu s ní.
     
  17. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    Celkom super akcia, ale tie truhly by mohli byť lepšie(viac vecí, viac vyskytu...)

    Inak dá sa :)
     
  18. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    malou loď: do pátého levelu ...
    jinak ta má má full děla a paluby, teď se tuní opevko :) .. ale to sem nepatří
     
  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo tak to jo omlouvam se za nemistnou
     
  20. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Každý rok mívám problém s dílkem z truhel,ale už jsem si na to zvykl,prozatím vždy padl.Jinak akce je dobrá a dá se hrát bez vynaložení peněz,pokud má někdo trpělivost
     
    HalaBala_FmF tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.