Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj pajous,

    bohužel, to co popisuješ je začarovaný kruh, k tomu aby jsi se opravil je zapotřebí zmáčknout ikonu vlevo, je to třeba udělat i na live serverech, bohužel odpověď nevím a podpora k betě neexistuje, je to pouze testovací server. Jedině zde, pokud někdo ze spoluhráčů ví odpověď jak to obejít a odpoví Ti nebo vyčkat do restartu.

    pěkný den
     
  2. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    prosím jak se na ten beta server dostanu,můu dostat nějakej odkaz?
     
  3. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

  4. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mne sa tam ešte nepodarilo dostať na more a vyskúšať to..
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Adm_Blade, bohužel jedině zkoušet. Bohužel server má omezené množství slotů.
     
  6. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    regeneracne dela už pri tychto hp stratili svoj zmysel, rovno mozte zrusit hlavnu starnku a nahadazat vsetko na more na co dve stranky ked staci jedna :p
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Rege děla opravdu nemají smysl, protože jejich přehazování trvá dlouho. Pokud ale bude milník č. 5 obsahovat možnost nastavení předvoleb s různou konfigurací děl (jak je uvedeno v popisu) a bude možné děla na moři přehodit jedním nebo dvěma kliknutími, mohlo by dojít k jejich oživení, např. na warech. Osobně bych to přivítal, protože mám z truhel nasbírané miliony rege munice, která je v současné době k ničemu :D
     
  8. pajous

    pajous Zelenáč fóra

    Díky za odpověd,to v první řadě. :) ... no,restart už byl i včera 2 ,ted skončil taky jeden a nic.. pořád to samé.. já vím jak to myslíš.. hraju sea 6 let.. :)) no ale pořád je to to samé, nenaběhne mi Opravit lod a vedle jsi měl K loděnici ,tot vedle sebe,ale ta ikona mi prostě nenaběhne,mám tam jen moře bez ničeho :D ,jen vidím další stopené lodě a jak mizí protože jim to naběhlo,asi to je seklé.. nebo nějaký bug.. netuším,každopádně zase musím znovu.. a bez voodoo úderu.. a bez tekvicové rychlosti.. hele,je to težší no.. a to podotýkám že nemám ani voodoo amulety ,ty 50k.. kterých jsem měl přez 70k ... :/ v zadku.. :D ... Děkuji. :)
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj pajous,

    jak píšeš pravděpodobně seknuté, pokud nepomohl restart tak bych osobně založil nový účet, jde přeci jen o testovací server a hodnoty účtů na Betě byly již několikrát resetovány, to je možná důvod proč nemáš amulety.

    Pro Betu platí pořád to samé, nemá cenu tam budovat kariéru při jednom testovacím období máš fulku příště jedeš opět od začátku ;), adminské lodě mohou mít vše bez omezení, to je důvod proč tam můžeš vidět různé úrovně.

    pěkný den
     
  10. -)BEN.BILL(-

    -)BEN.BILL(- Zelenáč fóra

    proč mě ty vaše odkazy na betu hažou na hl. stránku :) to mam založit nový učet ?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -)BEN.BILL(-, pro betu musíš mít zvlášť herní účet. Nelze se tam přihlásit klasickým herním účtem.
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mne nejde na bete dat plachty na lod a i ked to tam dam a vypnem to okno tak to nezrychl irychlsot kuknem sa tam a furt mam stejnu rychlsot nvm ako
     
  13. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Pár poznatků z bety ze dne 8.2.2015:
    Animace střelby - při nastavení na vysokou úroveň, se stále animuje pouze jedna koule, což je celkem škoda (dříve to bylo vázané na počet palub)
    V designech se nezobrazují vložené drahokamy
    Karta události byla zcela odebrána
    Paluby se nedají dražit
    V novém inventáři se "nasadit" plachty
    Při přesouvání věcí v inventáři se nezobrazuje reálný počet
    Na mapu 12/2 se po několika letech podařilo přidat NPC Esmeralda a Trinidad
    NPC Almirante, Kiribati, Kokelau, Kilimatu a Kiliwallis ztratily svůj dostřel


    Existuje BUG na rychlost, loď která BUG využívá, je schopna přejet celou mapu během pár vteřin

    Lodní panna Undine (20'000 Zlata)
    + 5% zlata z NPC
    + 5% zlata z příšer
    + 5% bonus z BZ


    Lodní panna Rán (5'000 Perel)
    + 5% bonus k EB

    V tržišti se dá nově vydražit:
    opravář 4. stupně (75'000 Perel)
    Pistole s křesadlovým zámkem (350 Perel)
    Sekera (150 Perel)

    Z tržiště byly odebrány položky:

    Šavle (100 Perel)
    Kroužková košile (150 Perel)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/15
    Psajchou a Adm_Blade tohle ocenili.
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #333

    Dávid, ako mám nasadiť tie plachty? Mne ich stále vracia do ľavého okienka.
     
  15. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Plachty nasadit nejdou, neukládá se to
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    to je skoda a to s tou rychlostou to je iba chyba v hre ci to nejak robia s tymi hackami atd ? som ich uz par videl a su tak rychli tvl ze normal kdyz prejde pres me udela diru do more :D a neviete do kedy je ten beta server otvoreny?
     
    Naposledy upraveno: 7/2/15
  17. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    Kde sa dajú zakúpiť paluby lebo nikde to tam nevidím?
     
  18. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    ani do jednotky mapy sa neviem dostať späť
     
  19. honza04*CSA

    honza04*CSA Pisálek fóra

    je tu nejake CM?jestly ano muzu se zeptat jak mam na bete ziskat Voodo uder diky za radu:)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj honza04*CSA, například když bude v nějaké nabídce určen k testování.