Zpetná vazba Veřejný Beta server / Diskuze a hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Reaver, 29/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Bohužel daný server nemá žádnou podporu takže je to těžké.
  Nicméně pozor beta má omezený počet uživatelů a tak je problém se na ní kolikrát přihlásit.
   
 2. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Navíc zrovna testují technické věci, které mohou mít vliv třeba zrovna na přihlášení. Více informací bohužel nemáme. Hlaste nám prosím problémy, které se na vyskytnou.
   
 3. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  Naposledy upraveno: 27/5/20
 4. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Druhé vlákno jsem zavřela a do hlášení přidáme i problém se zbytečným topením hráčů na testovacím serveru, což omezuje možnost testování.
   
 5. H.M.S.BOUNTY-SET

  H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

  taky by mě zajímalo přoč jsi v pondělí psala že beta je spuštěná když vůbec nebyla ...
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Nevím o co jde. Za prvé jsem psal já v pondělí, za druhé v pondělí beta jela byl jsem se na ní podívat. A za další i kdyby opravdu nejela tak jedná se o pokyn aby došlo k zveřejnění tohoto oznámení a podle něj tak děláme.
   
 7. toruk

  toruk Zelenáč fóra

  mohu se zeptat jak je to se síní slávy ? včera sem měl hodnost námořníka a dnes zase vodní krysa
   
 8. 0neDay

  0neDay Pisálek fóra

  proč to píšeš sem když toto je zaměřené na open betu?
   
 9. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  toruk toto vlákno je založeno pouze pro hlášení chyb na beta serveru, ale na tvůj dotaz, hodnost po větších restartech klesne na tu základní všem. Myslím, že kompletní přelogování hry pomůže.

  Vlákno zavírám dokud nebude otevřený beta server.
   
 10. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Testování Unity Exclusive Alpha
   
 11. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  grafika, ovládání , překlady, nejde vyjet z přístavu , lod se zastaví 3cm od kraje mapy, vyskocit pomoci teleportu lze, ale pak je smíchaná mapa přistavu s mapou moře . Zkoušeno na Firefoxu, pro edge jsem nenašel plug in.
   
 12. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ale jde vyjet pokud to nezměnili. Jen ta liště je bohužel asi cm od té graficky zobrazené.
   
 13. deadpool89

  deadpool89 Rádoby autor

  Takže sem testoval, je to nehratelné... Ano chápu ze je to teprve alpha, ale jelikož maji a to do noveho roku, tak podle mě seafight bude down po novem roce a dobré 2-3 měsíce nebude fungovat, nevěřím že fixnou tolik bugů do nového roku, mohl bych tu vypsat všechny bugy co jsem zatím našel pokud se to posílá na centrálu aby veděli co fixnout.
   
  kirisutegomen tohle ocenil(a).
 14. deadpool89

  deadpool89 Rádoby autor

  Občas se mapa jakoby pohne, takže veže jsou mimo ostrov a i textury ostrovů jsou mimo.
  Ze začátku se mi stalo, že mi talenty po vložení do slotů zustaly na obrazovce, ale po resetování stránky (F5) bylo opraveno.
  Občas se mi stalo že na menu munnice se mi nekteré vzhledy munice změnili na řetězovou ale jen vzhled, munice fungovala efektem jakým má (damage atd..).
  Nefungují harpuny, nejde otevřít menu s harpunama.
  Nejde útočit na hráče municí (pokud je pvp vypnutý zaměrně tak se omlouvám), avšak minou a voodoo minou útočit na hráče šlo.
  Předměty nemají efekty (př: Vír nemá animaci víru, střelný prach se neukazuje u damage, pláty se taky u damage neukazují), další předměty mužu otestovat později pokuď je zájem.
  ................................................................................................................................................................................
  Tož je pro zatím vše pokuď je zájem mohu otestovat bonusové a útočné mapy a další...
  Přeji pěkný den.
  (toto není stížnost, či provokace, pouze info a snaha o pomoc pánům vývojářum)
   
 15. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  K tvému prvnímu příspěvku, na přechodné období mezi koncem flashe a začátkem Unity bude sloužit klient. BP má tedy relativně spoustu času naprogramovat a vyladit seafight do unity.

  K tvému druhému příspěvku budeme samozřejmě rádi za jakékoli poznatky a čím víc tím líp aspoň se vychytají všechny problémy včas. Proto tu máme toto vlákno a vzhledem k tomu, že se do unity musí přeprogramovat kompletně celá hra bude asi problémů docela dost. Bylo by fajn kdyby se do testování a hlavně následného hlášení chyb připojilo víc hráčů.
   
  deadpool89 tohle ocenil(a).
 16. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  v čem jsi to testoval ? mne se lodka opravdu zasekla 3cm od spodniho okraje přistavu u mapy 1 a dal se nehla ...
   
 17. deadpool89

  deadpool89 Rádoby autor

  UPDATE:
  Dnes když sem se přihlásil, tak všechno bylo bílé (jako když z dohledu), svoji loď sem neviděl ale po F5 to bylo v pořádku.
  Neukládá se nastavení obrazovky, abych viděl přídavné sloty s předměty, musím dát OBNOVIT MENU.
  Nastavení se vůbec nezobrazuje jak má.
  Když jsem se teleportoval na bonusovou mapu (cancer) tak mi tam na moři zůstali health bars od Vítězný Pták a Válečná želva (nejspíše npc z normalní mapy).
  Na bonusových mapách chybí možnost Opustit Mapu (musí se odhlásit ze hry).
  Vzhled řetězové munice v menu se občas objeví i místo předmětu (př. přesípací hodiny, taureauův amulet....).
  V předmětech nahoře v menu jak je napsané Použít předmět má tučný "ě" ve slově předmět.
  U pár předmětů chybí popis.
  Ani z útočných map se nedá odejít jinak, než odhlášením.
  Nejdou používat Dračí ohně a ostatní rakety.
  Nefungují žádné zvuky.
  Není vzhled pro zničenou loď.
  ...............................................................................................................................................................
  tož je pro dnešek vše, přeji pěkný den
   
 18. Notorious

  Notorious Zelenáč fóra

  Nejde skoro nič ,ale výzerá to dobre celková zmena aj keď tu moderátori sa znova na niečo ohradia ,myslím že hráči si zaslúžia kompenzáciu s prechodom na unity stým ,že už teraz všetci vieme že minimálne mesiac to nebude hratelne popripade nedotiahnute novinky do konca inak dávam +,že sa snažia ist troška vpred,a vždy mi šla hra lepšie na prehliadači ako na novom klientovi takže poprípade nech doladia niake veci s pohľadu náročnosti na pc.
   
 19. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Testoval jsem to na jiném serveru. Přijde mi to o něco delší. Ale přeskočit se dá. I kdyby to bylo 3cm tak dojedeš na tu vzdálenost 3cm a normálně ti vyskočí okno pro přeskok. Ano stále platí to, že je tam vzdálenost od samotné lišty klasické to určitě. To jsou bohužel potíže, které, nikdo zatím nezměnil od neveřejného testování.

  Notorious
  Kompenzace záleží na centrále. Proto je nyní klient aby se mohlo Unity testovat a jít doufejme na živé servery s co nejlepší hratelností. Ale rejpat umí každej místo toho napsat konkrétní problém. A pak si přijď stěžovat, že nejde to či ono.
  Nemyslím si, že se jedná o krok vpřed, ale umožnit opět hráči používat hru v prohližeči kdekoliv kdykoliv bez nutnosti stahovat nějaký program. I když možná naopak program ke stažení do počíteče, by mohl umožnit více grafických prvků, ale také sledování aktivity z hlediska botů.
   
 20. pindrusec

  pindrusec Vážený autor

  Ahoj piráti,

  Některým z Vás se zobrazuje hláška "Váš prohlížeč nepodporuje některé ze součástí grafiky API potřebné k připojení".
  Je to způsobeno starou verzí prohlížeče. Pokud si aktualizujete prohlížeč na nejnovější verzi problém by měl být vyřešený.

  Ono to není ani tak nejnovější verzí prohlížeče , ale tím zda pro něj existuje NAPI plugin , proto jsem se ptal Poseidona v čem to testoval, odepsal že na jiném servru, tento typ prohlížeč bohužel neznám ....