Trochu unbalanced / Nevyrovnané

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem No_Pearls[CZ], 3/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pro mně končí akce tím, že už na moři nejsou eventy. Stačí si přečíst oficiální oznámení, kde se píše: Konec akce: 29. 7. 2015 o 11:59:59 hod.
    Po skončení akce u BP znamená ne hned po ukončení akce (i když poslední dobou už bývají výměny brzo), ale bývaly doby, kdy výměna "po skončení akce" trvala i něokolik dní a trh už byl dávno zavřený.
     
  2. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    CooL-NoStress™
    a ted tu o karkulce za 20dnu to co tu vypisujes neudelas ani kdyby ses pokakal, 28 talentu je 3840 krystalu, to si jako zacatecnik na akci nemohl vydelal ani kdyby ses zblaznil a dal nemá cenu ani pokracovat jen rohy,rampa sextant jsou 970 000 perel , nemluvim tady o slotech kde 51 až 125(protože pises ze ti jich chybí 5) stojí dalších 1 710 000 a to jsou jen sloty na děla.....takže pohádky tady vypravej někomu jinemu
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, přestaň tu spamovat v tématech kam daný předmět nepatří. Pro provozovatele akce ještě není ukončená tudíž ani pro mě ne. A nejsem sám i kolegové v jiných zemí očekávají co proběhne do výměny duší.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Hajašinakaši,

    nechci se pouštět do rozboru perel, ale krystaly např. teď při eventu úplně jednoduchá záležitost, kdokoliv i malá lodička, jich mohla mít tisíce, přibližně za úběr 9000 HP z červené nebo zelené, se získal 1 krystal, experimentoval jsem a přišlo mi jich za hodinu opravdu dost, dočteš se někde výše.

    O tom se mi dříve ani nesnilo, že bych jako malá loďka měl 30-50 krystalů za hodinu za 1,2,3 rány dutou municí. Pokud bych se zaměřil jen na TB měl bych jich určitě 28, ale nesmí se hráč honit za designama, úkolama atd. Jen jezdit nastřelovat a sbírat glitzi, furt dokola, jít si za svým.

    pěkný den
     
  5. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    ano mirku ale to je jen teorie, ne z kazde padal krystal( tady jen dodatek 9000hp -1krystal, 1milion HP 5krystalu !!!), tolik tech npc zase nebylo, nemluvim o vecech jako je dmg, rychlost lode - přesuny po mapach , a dalsi veci.
    Vim co je realne a neni.
    Nemluvim o tom kolik stoji sloty a opevneni, na velkou at byla kdekoliv bylo potreba dost teleportu(tech sice bylo dost v truhlach) to je ale dalsi zdrzovani a utraceni za klice a co dutá munice atd a její vydělávání,dělání svitků jak píše, jeho 20 dni je nesmysl, kde je potrebne zlato na dela pokud je drazil, nebo kupoval to jsou dalsi desetitisice perel.....

    nepopírám ze sa dalo i na teto akci dost vydelat, ale nesmi se to z tema pohadkama prehanet
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Hoď se Poseidone do klidu se spamováním. Vyjadřoval jsem sae jen k tomu, co tu už bylo napsané. To je spamování? To se nesmí? Ujasni si to.
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Hajašinakaši,

    teorie by to byla, kdybych si to nevyzkoušel a neradil to menším lodím, ano z každé krystal nepadl, nepočítal sem si kolik jsem jich za tu d zkušební dobu nastřelil možná 100, projel jsem asi 20 map, ale přišla jich minimálně 1/2 a rozhodně lepší než před pár lety střílet celý den Esmeraldy a dostat 3 x 2 krystaly, osobně jsem dostal přibližně 3 000 krystalů a znám hráče co mají z akce 5 000 kr., perel jsem dostal také dost přes 1M za pár hodin + 14 voodoo děl. Byla to pro mě pěkná akce a taky může někdo napsat, pěkná pohádka, já osobně teď nemusím pár dní hrát.

    Ahoj Geralt64,

    mám Tě za zkušného hráče, který je na výšším levelu vědomostí, ale tvé poslední příspěvky jsou úplně o ničem, pardon, můžeš klidně reagovat, pro mě další písmeno, je jen ztráta času.

    pěkný den
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku ja bych tu nepolemizoval nad tím ze si udělal 3000 a ze znas hrace co maji 5000krytalu z teto akce, ja taky jen neverim tomu ze 3840 krystalu udelala lod co zacala pred 20dny
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Hajašinakaši / ☢Arrow☢,

    je mi v celku jedno, pod jakým nickem píšeš, napíšu to ještě jednou, kdybych začal před 6 dny při této akci, měl bych dnes 3000 krystalů a za ty hodiny co bych tu prosoděl 500 000 perel naglitzováno a x tisíc mojo. Potom by mi zbývalo 14 dní na to ostatní, ale už nejsem takový "šílenec" tu sedět 20 hodin denně, ale rozhodně by se to vyplatilo než tu potom sedět 10 x více času (místo 6 dní - 60 dní). Jediný háček by to mělo, mít alespoň 12 lvl.

    Já se též nechci pořád s tebou/někým hádat, znám hodně hráčů co hrálo skončilo a nebo teď začínají. Právě proto můžu srovnávat své spoluhráče, kteří začínali se mnou (4 roky z5), hledali glitz na mapě kvůli HP a než ho našli, tak jim ho nějaká světluška vzala. Při eventech se prodělávalo (malé lodě). Dnes je plno hráčů co hrají 3-4 měsíce a střílí 7-8K dutou na ránu a téměř každý event vydělávají.

    a důležitý je také server, který si zvolíš, nebojím se říct až 3 násobný rozdíl ...
     
  10. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Já osobně jsem při této akci vydělal asi 400 krystalů a 200 tisíc perel. Mám vše plné a hraji v průměru 2 hodiny denně. Je fakt, že mě kolikrát ty výdělky ostatních překvapují.
     
  11. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    Tak mám pocit, že mirek hrál asi jinou akci než já. Střílel jsem bojovníky urana, protože jsem zjisti že dávaj krystaly, ale jak bylo řečeno za 1000000 HP 5 krystalů. Sestřílel jsem jich na 170 a udělal jsem pár talentů, ale krystalů bylo celkem tak 500 max 600 odhadem ne tisíce. Nikde jsem se nedočet, že mám do každého jen jednou střelit a jet dál. Taky mě trochu mrzí, že mince za potopení jsou na nic, kdyby za to aspoň něco bylo....Vrátil jsem se po pár letech a zase zkouším hrát, naštěstí mi zůstala moje stará loď na 13 levlu a kdysi full 55liberních děl. Střílím NPC na 13 levlu a doufám, že občes dostanu nějakej krystal abych se vylepšil a za ty 3 měsíce co hraju jsem dostal tak 2. Proto jsem se tak pustil do těch uranů, byla to vítaná změna. Protože nebýt bonusu za přihlášení, tak o krystal ani nezakopnu.
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj radek..cz,

    přeci ode mne nechceš, abych někoho tahal za ručičku, každý hraje jak nejlépe dovede, já raději rozdělil těch 1 000 000 HP na 100 ran a počkal, doporučuju přečíst diskuzi k akci, nově tam přibyl příspěvek od hráče co získal cca. 2000 krystalů a plno dalšího možná mu někdo dobře poradil a já mu jen gratuluji.

    Také jsem se nikde nedočetl jak zvrátit "reputaci" nebo jaký tým si vybrat jako první, první den jsem se stím trápil, druhý den už to byla brnkačka (poslední den mi stačilo na zvrácení 2 x 30minut), mohlo být sice o hodně perel více, tím jak jsem nesměl tu dobu střílet doprovody, ale voodoo děla jsou fajn a mazlíčci též. Návod jsem sem nepsal z důvodu, že se zde nechci s nikým hádat. Mince byly pouze do úkolů, jak bylo napsáno hned na začátku akce.

    Návody na hru si sem můžete psát, nikdo nikomu v tom bránit nebude, pokud to bude dle pravidel, rozhodně to nikdy nebude v FAQ. Krystaly z NPC už cca. 2 roky nepadají, krom admirálů, ale tam je pravděpodobnost 1% a dělí se mezi účastníky, více o hře se můžeš dočíst v abecedním seznamu FAQ, odkaz najdeš v mém podpisu, pokud máš nastaveno ve svém profilu.

    pěkný den
     
  13. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    jj proto je lepsi celou akci mlcet a pak sem psat pohadky)))
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Hajašinakaši, proč pohádky. Nicméně je to čistě na hráčích co se rozhodnou říci na co přišli. Spousta hráčů přišla na to jak něco zneužít a myslíš si, že to jen tak někomu řeknou ne. Maximálně řeknou získal jsem tolik a tolik a buď ti to náhodou řekne, či si na to přijdeš sám a nebo hold můžeš tiše závidět. A osobně z pozice hráče, bohužel, ale je to tak bych se bál někam to napsat z důvodu, že se to opraví hned.
     
  15. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    Jako hráč a jako clen tymu musis vedet ze BP opravuje predevsim chyby kdy hrac ziskava vyhodu proti BP, nikoliv chyby kdy hrac ziskava vyhodu proti jinemu hraci..ale nema cenu tady diskutovat protoze se stejne nic nezmeni
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Hajašinakaši / ☢Arrow☢,

    nedávno asi někdy v březnu při nějaké akci, jsi sem psal docela pěkný návod už si nepamatuju přesně o co šlo, taky to byly nějaké úkoly a v té době bych tě opravdu dal jedničku s hvězdičkou, ale Ty jsi jak na houpačce, když to umíš, tak poradíš a vše je OK, ale když zrovna nevíš, jsou všichni kolem ..., (ani nechci psát co) a píšou jen "pohádky" a vsadím se, že zrovna při tamtom eventu, kdyby jsi napsal, že děláš denně tolik a tolik věcí, tak si minimálně "pohádkář"... ale tím jak si to napsal, tak nikdo nic neřekl ...

    Zamysli se nad tím, než opět něco napíšeš, Ty nejsi začátečník ... tvůj příspěvek #53
    bych řadil do té doby, co byl ten event, co jsem získal něco kolem 35 000 krystalů, nevím přesně už kdy to bylo, ale určitě bych byl zase jen "pohádkář", pravda je ta, že perly už opravdu nepotřebuju jen na munici, krystaly jsou mi dobré na 65 - 70 TB a potom šetřit zase na dalších 5 ..., jednou jsem tu psal taky pěknou pohádku o ceně lodi, myslim že už má jiný děj a končí někde kolem 70 000 000 perel a můžeš si sám spočítat kolik perel se musí vydělat (denně, týdně měsíčně), když tuto loď někdo má po 4 letech hraní, opravdu se realitě nebráním.

    pěkný den
     
  17. Radekinho

    Radekinho Zelenáč fóra

    Když začínáš tak je to absolutně nehratelný, jsem na lvl 3 a pluji na mapě pro lvl 2. Přibližně každý 4 minuty mě potopí někdo kdo mě dá zásah za 40 000, takže si vůbec nezahraješ, jediný co děláš tak pořád opravuješ
     
  18. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    ze zacatku pokud nenajdete klan ktery vam neposle zlato na 50 liberaky, tak to bez real penez nema cenu pac to by bylo xxx hodin setreni zlata na dela ,dela sou zaklad. Pro toho kdo chce investovat tak bud koupit z plateb oblasti za 1000 kc 200 admiral del( knim dostanete 400.000 eli munky) anebo drazsi verze balicek za 2500 ,kde je hafec krystalu, ostatni ty balicky sou knicemu kdyz vemu vyuziti do budoucna del. ale ta prvni verze investice je bohate dostacujici jediny co musite resit tak je dokoupeni slotu a pak to de rychle
     
  19. PatrisCz

    PatrisCz Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    na co klan aby ti dal zlato na 50ti-libraky ja si na ně uplně v pohodě vydělal sam a co se tyče ostatnich děl kdo umi ten umi jediny prachy co se tu daj využit tak na premko zdvojnasobovaš a třeba i designy krystali si dokaže taky každy udělat stači čekat třeba na akce každy si musi uvědomit že všechno nejde hned ani Řim nebyl postaven za den ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/8/15
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj PatrisCz, prosím bez zbytečné citace viz pravidla.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.