Trochu unbalanced / Nevyrovnané

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem No_Pearls[CZ], 3/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    jak to myslis? oni maj mensi eura? ci co
     
  2. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Oni to majú lacnejšie, ak chceš byť za peniaze rýchlo full stačí si spraviť venezuelsky účet a čo máš bokor za 50 eur tam ťa to víde za 15 eur.
     
  3. kolega82

    kolega82 Zelenáč fóra

    hral som tu hru ked este zacinala nebol velky problem vylepsit si lod bez toho aby si tam tlacil prachy ale vela sa zmenilo a teraz je to hlavne o peniazoch ked nechces to toho davat skutocne peniaze zmier sa stym ze nikdy nebudes mat na tych najlepsich. teraz to hrajem druhy rok z novym uctom a hrajem to len za perly.mam lod vylepsenu tak na tretinu a nikdy ju nebudem mat na full. bez hotovosti sa to v dnestnej dobe neda
     
  4. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Bez peněz se hrát dá!
    Já hraju 20 dní, uplně od začátku, o starou loď jsem přišel..

    Na začátku jsem dostal zdvojovač glitzů, denně jsem naglitzoval spoustu perel a moja-> tudíž bonusové mapy, dále jsem střílel admirál sinclare a ted při současné akci další perly.

    Takže po 20ti dnech hraní, bez investování jediné koruny mám loďku s rampou 6/6, rohy 3/6 a sextant 3/6. mám 28 talentů, dokoupil jsem všechny sloty na děla ( chybí posledních 5 ) a prostě to jde! jen nesmíte perly co vyděláte utratit za klíče a další blbosti.

    Třeba těď už si v klídku vydělávám na sluneční mapě, za hodinu 7k-8k perel a to pořád opravuju, protože ji ovládají enemy..

    Toť vše
     
    Adm_Blade tohle ocenil(a).
  5. Cannis_Aureus

    Cannis_Aureus Pilný autor

    a jak si ho mam zalozit to mam zakladat ucet v jejih jazyce? pac pri registraci uz to odemne nechce z jakej republiky sem
     
  6. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #25, je to náročnejšie, musíš vymeniť IP a proxy server za venezuelský, so slabým pomalým zalagovaným internetom to ani neskúšaj, nespravil by si to ani do vianoc.
     
  7. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Väčšinu z toho čo píšeš máš len vďaka akcii, takže bez peňazí sa tu nikde nedostaneš, proste si len chytil skvelú akciu. Ja som od jej začiatku zarobil toľko perál, čo by som bez akcie nezarobil možno ani za rok.
     
  8. Black*Lobo

    Black*Lobo Zelenáč fóra

    CooL-NoStress™ to čo tu pišeš za blbosti.za 20 dni si si spravil lod čo druhy robia cely rok?. pišeš že si nevrazil do hry nič a nekupuješ kluče a take blbosti podla teba. tak kde si nabral kryštale na 28 talentov, municiu na akčne NPC a to nehovorim o tej spuste perel čo pišeš že si spravil opevko, sloty, dela. na to že si ako pišeš začal pred 20 dnami to moc nepasuje . za 20 dni ani neposkladaš dela na full a nie ešte všetko čo pišeš. Nehovorim da sa zarobit perli ale nie v takom množstve jak pišeš pre lod od prveho LVL.o_O
     
    Hajašinakaši tohle ocenil(a).
  9. CooL-NoStress™

    CooL-NoStress™ Pisálek fóra

    Tak si zaregistruj nějakou loďku na GE4 a já k tobě přijedu a uvidíš ;)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    zbytečně se tu dohadujete, je pravda, že dnes začínající loď a hráč, který má zkušenosti, to má mnohem lehčí, také jsem dnes experimentoval a za cca. 2 hodiny měl 70 krystalů (udělám úplně s malou lodičkou která střílí 2000), čistě teoreticky, kdybych si šel za svým a chtěl co nejvíce vydělat, hrál dnes 20 hodin měl bych 700 krystalů, kolik je to TB ? možná prvních 15. K tomu jsem za ty 2 hodiny nasbíral dalších 7K perel a 250 mojo glitzováním a dalších 100K perel na doprovodech, admirálech (není čistý zisk) a nezapomenu na výbavu-děla to bych sem musel dát celý výpis z deníku, ale to malá lodička s 50 harpunama nedokáže, stejně tak jako na doprovodech, né každý střílí kritikem téměř 200K.

    2015-07-25 08:17:16
    Získal jsi 13373 perel.

    2015-07-25 08:17:28
    Získal jsi 2289 perel.

    2015-07-25 08:20:04
    Získal jsi 12217 perel.

    2015-07-25 08:20:30
    Získal jsi 4864 perel.

    2015-07-25 08:21:46
    Získal jsi 7978 perel.

    můžete si všimnout těch mezičasů

    Dá se pěkně vydělat jak s malou, tak s velkou loďkou, jen hold někdo to umí a někdo ne ...

    Samozřejmě si sem můžete dát návody, jak na to, zkušených hráčů je tu víc než dost.

    pěkný den
     
  11. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #28, je to pravda, s keď hrávam na malej tak ho stále vidím pri eventoch.
    Ďalej, delá máš za zlato (50 libráky) a dali sa aj vylepšiť na piaty level za zlato.. Na 55tky by som ich neprerábal lebo radšej +20% kritik ako 5 polí, malá loď s 5. levelom na GE4 to proste nepotrebuje (málo hráčov, ak chodia lode s mazlom/kameňom pre body a odpor je márny).
    Apropo, int7 by sa mal premenovať na Global Farm 4...
     
  12. radek..cz

    radek..cz Pisálek fóra

    To mě řekni na čem jsi vydělal tolik perel takhe rychle?

    2015-07-25 08:17:16
    Získal jsi 13373 perel.

    2015-07-25 08:17:28
    Získal jsi 2289 perel.

    2015-07-25 08:20:04
    Získal jsi 12217 perel.

    2015-07-25 08:20:30
    Získal jsi 4864 perel.

    2015-07-25 08:21:46
    Získal jsi 7978 perel.

    mě to střílí 3700 a než něco potopím, aby to dalo perly, je to doba a perel rozhodně úplně jiný množství. Když sestřelím kiribati se 100000 hp tak dá 60 perel.
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj radek..cz,

    z doprovodů eventa, (který včera skončil) perly jsem dostal vždy a nemusel být ve svém lvl. rozpětí. Střílel jsem ledovou municí, měla extra bonusové DMG téměř 200 000 na ránu zatím co krakenová sotva 50 000 na ránu samozřejmě v zóně, s max. úspěšností, kritikem a max. počtem %., vše dle znalostí a zkušeností.

    Stejně tomu bylo včera u reputace střílel jsem opačné eventy, abych ještě dostal další 4 voodoo děla, dostal 3 x 17 ks reputace u velkého, taktéž záleželo na nastavení, znalostech a zkušenostech, někdo se zbytečně trápil a střílel po jednom malém ochránci, ale potom to je nekonečné, ale to už patří spíše do jiného tématu.

    pěkný den
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku, měli byste se jako moderátoři domluvit. Ty píšeš, že "...z doprovodů eventa (který včera skončil)..." a v diskuzi k této "ukončené" akci píše Poseidon, že "... oficiálně ještě vlastně konec akce není ...". Tak jakpak to tedy je?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, event skončil jízdou NPC. Ale úplné ukončení akce končí vždy uzavřením trhu. Stačí si přečíst vždy FAQ, kde se píše :Co se stane s mými dušemi a klíči po skončení akce?. Už se ti něco vyměnilo? Mně tedy ne.
     
  16. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    perly se z doprovodů nedostávaly vždy, pokud se nepletu tak jen z doprovodu tveho eventu, pokud jsi strilel doprovod druhého týmu perly si urcite nedostaval....

    CooL-NoStress™

    a ted tu o karkulce za 20dnu to co tu vypisujes neudelas ani kdyby ses pokakal, 28 talentu je 3840 krystalu, to si jako zacatecnik na akci nemohl vydelal ani kdyby ses zblaznil a dal nemá cenu ani pokracovat jen rohy,rampa sextant jsou 970t perel , nemluvim tady o slotech , delech, munici atd......
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Hajašinakaši,

    ne, lodě druhého týmu jsem na perly opravdu nestřílel, to jsou právě ty znalosti a zkušenosti :), psal jsem o tom, že jsem vždy dostal z doprovodu (svého týmu) ať jsem byl na mapě 6 nebo 20, u velké eventové lodě to nebylo tak jednoznačné, jak sis mohl přečíst v diskuzi o eventu, kam tyto příspěvky bez pochyb patří.

    pěkný den
     
  18. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    Mirku mám prosbu nemůžu to nikde najít, je někde tabulka s cenama slotu (vim ze cast je za zalo a cast za perly)
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

  20. Hajašinakaši

    Hajašinakaši Pisálek fóra

    paráda díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.