Sloučení US serverů

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 29/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Chtěl bych poprosit Leo nebo Poseidona ,aby se zeptali vedení .Hráči ,kteří nesouhlasí se sloučením , aby jejich herní účet byl přesunut na jiný server PVE. Když mohou sloučit tolik servru dokupy nebude problém přenést pár účtů.
    Díiky
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Na to se ani nemusím ptát, jednotlivé účty se nepřevádí, ale nespokojenost jsem už předala a nejen já. I jiní admini z jiných zemí psali, že jejich hráči jsou hodně naštvaní.
     
    UnKnoW, crabat a *štěpánek* tohle ocenili.
  3. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Tak určite sú pripravený na odchod hráčov, inak by to nerobili. A ani mne nemusia nič brať atd 14 rokov som len na pvp 100 000x potopený investície minymalne. Ale teraz bude nová pirátska hra od ubi tak sa vidíme tam.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dovoluji si upozornit, na nové vyjádření ke sloučení serverů.
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Nemuselo to být tak dlouhé .Stačilo napsat sloučení bude a basta,nic se nemění,jede se podle plánu.Máte smůlu hráči.
    Děkujeme odejděte!!
     
    UnKnoW, crabat a TotojehraPche tohle ocenili.
  6. SolitaryMen

    SolitaryMen Zelenáč fóra

    Taky nevím proč tolik okecávání jak to bude super..DD.Kdyby to bylo super na PVP,tak nikdo nebuden hrát na PVE.Celičký problém je v botech a naprosto nesmyslně rozdělené platební oblasti,to nikde jinde neexistuje jen u Sei..díky,ale nehodlám firmu s takovou politikou podporovat jediným centem a bez peněz už tuto hru bohužel hrát nejde...
     
    UnKnoW a crabat tohle ocenili.
  7. crabat

    crabat Rádoby autor

    Proč to zaváděli když to po nějakých třech letech ruší. Asi je problém udělat v EU a US dva typy serverů. No hlavně že je v pirátský hře ponorková Atlantida. Tu mi nebere hlava už od začátku. S takovým přístupem si to jednou budou v Hamburku hrát sami.
    Já z PVP utekl a vracet se nechci. Bylo tam několik psychoušů co vás topí neustále dokola pořád a pořád, i když za to nic pak ani nemají. Snad je to svý narušený ego. Nechápu jak může jakoukoli nenabotovanou nebo nepřeplacenou loď bavit neustále čekat na opravení a ani si nezahrát. A než se opraví zas jde dolu. To jako úžasné zážitky ze sloučení na PVP rozhodně není a ani nikdy nebude. A vsadim se, že lidí ubývat bude.Takže suma sumárum zas jen finančně politický kecy BP, díky nechci. Za mě je tohle sloučení totální blbost
     
    UnKnoW a *štěpánek* tohle ocenili.
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Když si přečteš prohlášení k tomuhle tématu pochopíš, proč ke sloučení dojde. Ještě máš možnost přejít na EU PvE. Vím, že se nechce začínat od začátku, ale lepší než přestat hrát.
     
  9. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Jestli je toto ,co se chystají udělat :" přizpůsobit naše služby potřebám našich vážených hráčů ", jsou to jen kecy . Dobře ať to sloučí když teda chtějí , pro Nás lepší herní zářitek ,ale ať to nechají P V E . Já jim hazím bobek na PvP. , a zase sem sypat prachy od " 0 " a za rok za dva ,stejná píšníčka , na to už kašlu
     
    UnKnoW a *štěpánek* tohle ocenili.
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    To jsi se asi úplně zbláznil. Znova od 0 a za 2-3 roky to sloučí,jako to už dělají několik let nazpět . Servery se slučuji jen proto,že ubývá hráčů a čemu se Bp diví ,když to vedou od 9 k 5 do záhuby. Místo slučování by se měli zamyslet proč hráči utíkají. At se podívají na facebook kolik a dobrých účtů se tam denně prodává.
    Asi si BP myslí,že hráči se nudí nemají s kým bojovat,tak sloučí servery ,ale tak jednoduše ten problém nevyřeší. Protože PVE hráči na toto nejsou zvědaví a ukončí tuto frašku ,pak odejdou i bojovně ladění hráči a je po všem. Tj dobrý plán.
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rob.Halford slučuje se ultra server tedy hlavní server a malý PvE serevr. Proč by měli mnohem více hráčů na PvP serveru přepínat do PvE? To nemá logiku. Na PvE je malá aktivita takže menší počet hráčů, kterým se změní režim.

     
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    No když ot vidíš takhle ,a vedení BP stejně jako ty ,tak za rok si s takovou politikou můžeš hledat akorat tak práci . Jak to opravdu sloučí ,kašlu mna nějaký zkorumpovaný SEA a celej slavněj BP , pod tímto vedení jaký teď má , končím ,tady to podlesní dobou je jen ztráta času ,jak hraní ,tak debata s váma , hra pořádně nejede ,ale pořád se jen vymýšlí tydýtárny ,. viz slavná Atlantida ,. a takových věcí je tu víc ,neschopnost programátorů - to nikde jinde není ,rozjedou EVENT a během dne 8 restartů , i to jsem překousl ,ale toto sloučení ,na tuto hru jím z vysoka haszím bobek , poslední kapka , šlus ende
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    No tak zadarmo to neděláš že.Sice nedostáváš keš,ale můžež si vybírat z věcí za peníze co chceš na loď,což je další neskutečný paskvil této hry,že pak můžete hrát s lidmi který za to platí relnými penězi..
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    věř mi, že z toho rozhodně nepostavíme full loď :D
     
  16. crabat

    crabat Rádoby autor

    Leo já to četl a důkladně. A máš pravdu, po čtvrté se mi začínat nechce a už vůbec ne proto, že si zase změní co se jim libovolně zlíbí. Že je vše o nemalých investicích za údržbu atd. je jasný, bohužel tímhle nezachrání nic a odlivu hráčů se nakonec nevyhnou. Nahrajou nakrátko akorát boťákům. Až poslední hráči z PVE dojdou, ukončí to i oni. Ať si ty divný lži o zlepšení herních zážitků sloučením strčí pod záda. Pokud musí ubírat servery, opravdu chtějí zlepšit herní zážitky a nepřijít o hráče, ať vymyslí možnost jednorázové migrace účtu na jiný PVE. Tam si můžem dál užívat vložených prostředků. Jinak je to od nich podraz a zlodějna pronájem nepronájem.
     
    **Morgan** a *štěpánek* tohle ocenili.
  17. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Chápu rozhořčení hrstky hráču,že se jim měni režim a oni si vybrali farma server..a ted budou v bojovem..i když nechtěji..ale kdo tady psal o placenych lodi a že nebude šance.myslím že za tu dobu co tam mate lodě a při tak malém počtu hráču mate vybrane žebříčky,trhliny,ligy .to se mě na megáči muže jenom zdát..takže myslím že tak špatně na tom zase nebudete..tam potkat jineho hráče je zázrak takže se BP na jednu stranu ani nedivim jako 40hráču aktiv je fakt málo
     
  18. SolitaryBoy

    SolitaryBoy Zelenáč fóra

    Zbytečná citace
    proto tam odešli a PVE servru stavím lod dost jinak než na PVP.Děla mám samí bašty na 6 a nadvládce jsem nedělal vůbec,šutry to samí,takže na PVP servru si ani neškrtnu a bukoše jsem ani nekupoval,takže o havranech si můžu nechat zdát
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/24
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bez zbytečné citace, pokud reaguješ na poslední příspěvek tak stačí psát do okna dole, nebo oslovit hráče nickem.
     
  20. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Myslím že to je velmi důležitá citace a že si to chytré hlavy v Bp neuvědomují,když píší bláboly jak nám tím zkvalitní hru,6 let hraní a budování lodě na PVE servr v čudu...no mě osobně to nepřekvapuje a myslím že ani ostatní,jen jsou EDIT;)..příjemnou hru a nezapomeňte se vyřádit v platební oblasti:D...
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.