Sloučení US serverů

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Leo., 19/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj Piráti!

  Buďte připraveni bojovat, kapitáne! Vzhledem k tomu, že se server Global America 3 - 19. února sloučí do amerického PvP serveru.

  Víme, že to může být změna pro piráty Global America 3, takže jim poskytneme dalších 40 hodin Ochranné aury, abychom jim usnadnili přechod, ale byli připraveni na větší výzvu nad vlnami i pod nimi.

  Jaké servery budou sloučeny?

  Server Global America 3 bude sloučen s druhým americkým serverem.

  Bude server PvP, PvE nebo Hybrid?

  Server zůstane PvP serverem.

  Bude pro hráče Global America 3 nějaká kompenzace?

  Abychom vám usnadnili přechod na nový server, udělíme vám 10x nestálá aura a 10x trvanlivá aura, jakmile se po sloučení přihlásíte.

  Co se stane s cechy?

  Cechy zůstanou beze změny.

  A co Cechovní ostrovy?

  Cechovní ostrovy na současném serveru PvP v USA zůstanou tak, jak jsou, a budou tam i po dokončení sloučení. Pouze cechovní ostrovy na aktuálním serveru Global America 3 (PvE) obdrží zdroje pro věže, které postavily, zpět do cechu.

  Co se stane, když budu mít účet na obou serverech?

  Stále budete moci používat oba účty, jednoduše přepnutím serveru jako obvykle.

  Jak bude vypočítán kotel Saba?

  Výherci loterie budou vypočítáni stejným způsobem jako v současnosti; počet odměn se vynásobí počtem serverů na sloučeném serveru.

  Jak se bude vypočítávat liga?

  V tomto nebudeme zavádět žádné změny, odměny dostanou pouze ti, kteří se umístili v záložce „Všechny servery“. Tato karta bude obsahovat hráče ze všech hráčů na americkém serveru.

  Zanechte nám prosím Vaši zpětnou vazbu v diskuzi.


  fb_ad_server_merge_2024.jpg

  Váš Seafight team
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,

  Dnes vás oslovujeme, abychom se podělili o další informace týkající se našeho nedávno oznámeného sloučení serverů.

  Věnovali jsme pozornost vaší zpětné vazbě a zaznamenali jsme požadavek na důvod, proč server slučujeme. Po pečlivém zvážení a analýze hráčské aktivity a populace serverů jsme se rozhodli sloučit americké PvE a US PvP servery, abychom zlepšili celkový herní zážitek pro všechny zúčastněné. Toto rozhodnutí přichází jako prostředek k řešení určitých výzev a zajištění živějšího, vyváženějšího a udržitelného prostředí pro více hráčů.

  Jedno konkrétní pozorování, které řídilo náš rozhodovací proces, je významný rozdíl v populaci mezi servery. Například druhý nejmenší server, EU PvE server, se může pochlubit hráčskou základnou více než šestkrát větší než americký PvE server. Navíc na našem serveru Globální Amerika 3 se počet hráčů snižuje, často s ne více než 40 hráči a v mnoha případech pouze 10-20 aktivních hráčů v daný okamžik. Takový nízký počet hráčů představuje několik problémů. Nejen, že to snižuje podstatu vzkvétajícího zážitku pro více hráčů, ale také brzdí naši schopnost efektivně vyvážit hru a poskytovat úroveň podpory a zapojení, které si naši hráči zaslouží. Navíc udržování serverů s tak řídkým počtem hráčů není dlouhodobě udržitelné.

  Abychom tyto problémy vyřešili a podpořili robustnější herní prostředí, rozhodli jsme se sloučit servery. Tato konsolidace pomůže shromáždit naše hráčské komunity a vytvořit hustší populace, které zlepšují sociální interakce, podporují konkurenceschopnou hru a umožňují nám lépe přizpůsobit naše služby potřebám našich vážených hráčů.

  Je důležité poznamenat, že v současné době neexistují žádné plány na sloučení serverů pro server EU PvE nebo jakýkoli jiný server. Další často kladenou otázkou je, proč slučujeme PvE server s PvP serverem? Dovolte mi vnést trochu světla do tohoto rozhodnutí. Naše serverová architektura zahrnuje dvě fyzická umístění – jedno v EU a druhé v USA. Sloučení amerického serveru se serverem EU představuje výzvu: pokud by se všichni hráči připojili k serveru EU, nevyhnutelně by to vedlo k problémům s latencí. To by trvale výrazně ovlivnilo herní zážitek pro všechny hráče.

  Jsme odhodláni poskytovat vám nejlepší možný herní zážitek, a proto rozhodnutí sloučit americký PvE server s jiným americkým serverem má za cíl zajistit plynulou a příjemnou hru pro každého bez trvalých problémů.

  Chápeme, že změna může být někdy náročná, ale pevně věříme, že toto rozhodnutí nakonec povede k obohacujícímu a zábavnějšímu hernímu zážitku pro všechny. Jsme odhodláni zajistit hladký proces přechodu a budeme poskytovat další podrobnosti a aktualizace, jak budeme s fúzí postupovat.

  Děkujeme za pochopení, trpělivost a trvalou podporu, když pracujeme na vytvoření ještě lepšího herního prostředí pro všechny naše hráče.

  Tým SF
   
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  [​IMG] Důležité oznámení: Příchozí sloučení serverů!

  Ahoj piráti,

  V pondělí 19. února ve 13:00 (SEČ) sloučíme Global America 3 do amerického PvP serveru. Cílem tohoto rozhodnutí je upevnit naši hráčskou základnu, zlepšit celkový herní zážitek a podpořit živější a konkurenceschopnější prostředí pro každého.

  Zde jsou klíčové podrobnosti, které potřebujete vědět:

  [​IMG] Plánovaný výpadek: Proces sloučení serveru bude vyžadovat určité odstávky, aby byl zajištěn hladký přechod. I když se snažíme omezit tyto prostoje na minimum, odhadujeme, že potrvají přibližně 30 minut. Mějte však na paměti, že doba trvání se může lišit a může trvat kratší nebo delší dobu.

  [​IMG] Časový rámec: Začátek sloučení serverů je naplánován přesně na 13:00 (SEČ) v pondělí 19. února. Doporučujeme vám, abyste si podle toho naplánovali herní sezení a provedli veškerá nezbytná opatření, abyste se tomuto výpadku přizpůsobili.

  [​IMG] Dopad na servery EU: Upozorňujeme, že kvůli požadavkům na synchronizaci dojde během tohoto procesu ke krátkému výpadku i u serverů EU. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to může způsobit, a děkujeme za pochopení, protože pracujeme na zajištění bezproblémového přechodu pro všechny hráče.

  Děkujeme za vaši trvalou podporu a účast v naší komunitě. Jsme odhodláni poskytovat vám nejlepší možný herní zážitek a věříme, že toto sloučení serverů je pozitivním krokem k dosažení tohoto cíle.

  Udělejme společně tento přechod úspěšný!

  Tým SF
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.