sekání a nehratelnost

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Dr.HOUSE*, 31/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Dr.HOUSE*, když je to tvůj závěr, pak je je tato diskuze naprosto zbytečná a je možné příspěvek zamknout.
     
  2. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    ahojte tento serwer je najtazsi zo vsetkych hratelnych serwerou aj to poznat nie len ze seka global 3 ale je hodne tazsky
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    zase hra seka a oni nie su schopny s tym niečo robit.hlavne že chcu robit zmeny
     
  4. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    dalsi problem ve hre,zniceho nic,bez jakehokoliv zasahu,spadnou VB body o 85 tisic,v boji lod nekdy prestane strilet a nejde o dostrel,bojujici lode jsou tesne vedle sebe,presto nestrilim. A ted koukam,taky spadla DMG o 2a pul tisice dutou s prachem-Uz jsou ty nekoncici chyby unavny. Dulezitejsi jsou ovsem ostrovy a to jak vypadaji. To nam opravdu hru zprijemni.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/15
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Korkoran69 to maš tak Hra musi dobre vyzerat . čo sa tyka funkčnosti tak na nu vykašlat ,BP sa predsa eura sypu aj tak:)
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Korkorán69,

    díky za upozornění, předeli jsme dále k řešení.

    pěkný den
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V poslední době mi dmg taky nějak skáče, jak se mu zachce. Teď při akci střílím akční munici (bez kolečka) cca 123k, pak chvíli střílím jen cca 119k a ránu přes 120k nedám. Po odlognutí nebo skoku na svitek zase střílím normálně přes 120k. Snažil jsem se vysledovat, kdy k tomu dojde, ale nic jsem neobjevil. Prostě to střílí jak chce.
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Dmg neustália ani črepiny alebo brat v zbrani...
     
  9. *Vodnice**CZ*

    *Vodnice**CZ* Pisálek fóra

    opět se hra seká a nebo rovnou vypadne spojení za hodinu už asi 100* toto se ale ani nedá hrát,to s tím už asi nic neudělaj,měly by to zabalit
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    předám též, díky za upozornění, u nás to dělá jednomu hráči též.

    Ahoj Adm_Blade,

    to není chyba, je to změna ke které došlo, hráč již nemůže dosáhnout "100 % úspěšnosti", je to v uvozovkách, protože v realitě máte více, ale DMG kolísá. Více najdeš zde.

    pěkný den
     
  11. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #30

    Naleštiť teda nemá význam?
     
  12. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    dalšia chyba HP po nakrmeni mazlicka padne cca o 40 000 dolu a už sa mi stalo ze aj po potopení inym hračom niekedy stacilo F5 teraz už treba odlognut
     
  13. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mne pomaha prehodenie mazla neni to az tak moc ale je to znat
     
  14. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ked prehadis mazla zmizne krmivo !!!to je dobra rada
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tak to sa umna nerobi krmivo mi nemizne prehodim na iny a hned s5 alebo deaktivovat aktivovat a mam to dobre zas ale o nejaku chvilku musim zas :(
     
  16. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    jj jak píše---vodnice a geralt64--- je to porad stejné mne poseidion tvrdil ze to sekaní sem si asi vymyslel je to porad a porad co s tim budete delat asi nic ze jako vždy
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    jedná se o všechny servry..DD
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Adm_Blade,

    to je věc každého hráče u začátečníka je navýšení znatelné, pokročilý hráč musí loďku přestavit aby využil této výhody. Pokud máš uspěšnost " 100 %" a nechceš nic přestavovat, tak žádný rozdíl nepoznáš a naleštění je pro tebe zbytečné.

    Jednoduchý příklad pro pochopení :

    hráč který je na hraně maxima, běžně používá mazlíka co má 10 % na zásah, tím se dostane ke 100 % po naleštění hlavní může používat mazlíka na HP a snížení škod a o žádné DMG nepřijde.


    pěkný den

    pokud jde o sekání serverů je to problém který postihuje všechny servery a pracuje se na jeho odstranění viz. technické oznámení
     
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    #38

    Ako vymenil som 10% kameň na kritický za 4% kameň na úspech zásahu a poškodenie sa zväčšilo pri streľbe bez prachu ale pri streľbe s prachom ostala rana rovnaká ba pri kritickom zásahu to bolo až o 700 menej..
     
  20. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    nečakane že sa ti znížil kritik s prachom :D predpokladám že o 10% ale nepoviem ako som na to prišiel :p tak isto tá presnosť.. prach pridáva 10% presnosti čiže s ním máš zrejme aj bez kameňa nad 100% čiže sa ti už dmg nezvýši... ale bez prachu asi nemáš nad 100% takže sa ti s kameňom zvýši dmg o trošku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.