SeaFight slaví 9. narozeniny! (18. 3. 2015 - 31. 3. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 17/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, zanech tu prosím jakýchkoliv narážek a úprav názvu společnosti. Děkuji.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Ok takže všetko poporiadku :
    1. Mazlicka som si kupoval za duse stal ma 1000 prekliatych duší a 750 žiariach po včerajšku ho mohol kazdy ziskat za smiesnych 100 krystalov a zmenili jeho schopnost z kritickeho poskodenia na šancu na kriticky zasah - to by som si ho ani nekupoval, ked mam Hippokamposa !!!
    2. Ceny v krystaloch su extremne drahe 2000 krystalov (600k peral bez zlavy) za design co ma len 13% dmg - to akoze vazne ??!
    3. Mal som ešte okolo 3500 prekliatych a 3500 žiariacich duší potom čo mi to vymenili za amulety Agwe za tu cenu by som mohol mat dvojnasobok tritonovych pozehnani prip. design
    4. trapnych 200 krystalov na odcinenie toho co tu predviedli je nehorázne jednanie z ich strany a keď vedeli spustit script na zámenu tak neverim ze spatne to urobit nejde
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    Remiel a jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenili.
  3. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Jo přesně je to klamání spotřebitele:D:DHromada hráčů by si ani brutuse nekoupila kdyby měl 5% šance na kritický zásah.
    o tom že zavřeli černý trh 2 hodiny před koncem akce ani nemluvím ale jak jde vidět BP si mění podmínky jak se jim zlíbí a nikdo s tím nic nenadělá:mad::mad::mad:
     
  4. brankovic331KP

    brankovic331KP Zelenáč fóra

    ako som pisal akcia o nicom a ze narodeninova :-() 2 klobuky dolu
     
  5. socient

    socient Komisař fóra

    Akcia bola vydarená - dalo sa zarobiť veľa kryštálov na boss mapách a dosť perál aj na typhonoch ...
    Akurát neviem prečo zmenili to že sa začne theseus po 5min opravovať - nedalo sa nastrelovať 200k a znizili vyskyt typhonov na polovicu (z 24/H na 12/H). No a ten bug s ketom mal byt opraveny hned na zaciatku a nie az po 5 dnoch ked uz si hraci nahrali vela bodov do rebricka ale to mi ani tak nevadi ako čo predviedli včera, viď posledný príspevok #282
     
  6. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Podle mě je to plánovaný a směřovaný krok. Vůbec žádná nepředpokládaná chyba
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    suhlasim .podla mna to tiež nebola chyba ale učel. Chyba keby to bola tak nemaju problem to vratit spatky, lenže oni to nespravili.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj socient, situaci s mazlíkem jsme předávali dále, jak to s ním dopadne bohužel zatím nevím. Ano vím, že docházelo k jeho opravě, aby fungoval tak jak má, ale proč nakonec došlo k této změně opravdu zatím nevím.
    Ahoj TiPi, černý trh stále u Vás funguje jak vím, bohužel byl jednu chvíli nedostupný z důvodu, že ne každý server má stejný čas, což bohužel někdo nedomyslel. Nezbývá než doufat, že do dalších akcí se tento čas sjednotí pro všechny servery stejně a nebude tudíž poté problém.
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak mazlika Brutus už dali spatky na plus 5% poškodenia.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.