Problem s dmg.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Teddy!, 16/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Mirek, ak som to spravne pochopil, tak pises, ze predtym prach pridaval 10% (+15% talenty) a zaroven zvysoval pocet vystrelenej municie o 10%, ale teraz pridava iba 10% a zaroven nezvysuje pocet vystrelenej municie...
    Naco mi su teraz talenty na prach?
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    aby ti tých 10% dmg vôbec dal.. dnes som to akurát skúšal.. s 0 talentami mi prach nepridal vôbec nič..
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    prach pridaval 10% do dmg, ted uz ne
    https://board-cs.seafight.com/threads/zmena-ve-vyuzivani-strelneho-prachu.53283/
     
  4. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Takze prach bez talentu je k nicemu?
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vzhledem k tomu, že mě podpora odkázala na forum tak jsem tady

    testováno včera

    loď s mazlem "posel smrti"
    +10% / Šance na zásah
    +10% / Šance na vyhnutí se zásahu

    sněhovkou
    prach max 80965 (z 20 střel tato hodnota padla 19x)
    bez prachu od 71657 do 72972 (20 střel)
    kritik za 40 střel 3x (ani jednou s prachem)
    NPC vždy jsem se zameřil na Esmeraldu mi brala 423 (tato hodnota se za 40střel nezměnila)

    když jsem mazla deaktivoval odhlasil z uctu a znovu nalogoval

    prach max 80965 (z 20 střel tato hodnota padla 17x)
    bez prachu od 71323 do 72851 (20 střel)
    kritik za 40 střel 3x (1x s prachem)

    NPC vždy jsem se zameřil na Esmeraldu mi brala 423 (tato hodnota se za 40střel nezměnila)

    po deaktivaci mazla nebyl naprosto žádný rozdíl pro všechyn chytráky co tu tvrdí jak mazel funguje

    to samé nastalo po aktivaci mazlů JÖTNAR (naskocilo pouze VB)
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  6. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Takto, ak to spravne chapem, zmena prisla prave preto, ze vacsina hracov uz ma mazla na prestnost + "rozdali" kamenene na presnost a asi si zratali, ze to pre nich predstavuje stratu, takze teraz ak mas presnost na 100% prach ti prida len 10% na dmg, ak mas talenty nic viac (mne este pridava asi 4% na presnost(max moze 10%), toto nesuvisi s talentami)
    Jedine, co by si mal pozorovat je ze jotnar ti znizi dmg ktory obdrzis...
    Este sa chcem podakovat BP, ze mne osobne usetril niekolko stoviek tisic peral za sextant, s ktoreho sa stalo totalna zbytocnost :)
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nesnížil proto jsem tam dal Jotnara, který má 15% sanci...prostě mazel a jeho bonusy krome VB ZB nefunguje jak má
     
  8. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Mne osobne funguje +- dobre.
    Mne zas znizili po skonceni mojo paluby dmg o 600 bez prachu(s prachom este viac), co pokladam za nerealne, ked je tam len 10diel...Obratit sa na podporu/forum mozes, ale ich ochota ti pomoct = ochote opravovat chyby v hre...
     
  9. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    To si v bp zas nějákej exot všiml že asi moc vyděláváme tak nám ubral damage,co mě je po tom že ušetřím koule,větší damage kratší čas na svitku,je to okrádání člověk se snaží vytunit lod aby měl co největší poškození a oni si pak upravěj střelnej prach aby mě to střílelo jak bez královskyho požehnání.Ale že hra má hromadu chyb to jim nevadí hlavně že funguje platební oblast ale že hráč koupí balíčky,perly a vylepší si lod a oni potom uberou damage.Nemám slov banda německej zlodějů :mad::mad::mad:
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  10. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Je to takhle.. znehodnotili snížení pravděpodobnosti zásahu a střelnej prach zůstal jakž takž.. za ten bonus sis přidal trochu koulí no.. ted ale je to dobry kdyz mate prach a všechny talenty..
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    pročítám si znovu odpovědi, ještě jsem Ti neodpověděl na příspěvek "60" mám vše do střelby na NPC jen drahokam pouze 14+3 normální střela cca. 99 000, kritik 112 000 v zóně, ale děla mám 90 x voodoo s VB3, 10 x kladivo osudu zbytek 60/5.

    před změnou SP, 1 vystřelená sněhová koule 433 DMG (kr.) ........................433 x 277=120K (na své mapě)
    po změně střelného prachu 1 vystřelená sněhová koule 433 DMG (kr.)..........433 x 258=112K (na své mapě)

    pěkný den
     
  12. Že se divíte :) vždycky když sme střileli přes 10k dutou tak to zkrouhli :) a našli si nějakou kravinu na kterou by to mohli svést :)
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mirku dík za odpověď na dotaz "60"
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Bohužel asi budou častěji snižovat dmg, aby mezi námi a novými hráči nebyl takovej rozdíl a nový zůstali a cpali do nich prachy. Jsem zvědavá jaký způsob na snížení najdou v příštím roce
     
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Remiel len aby to nebolo ešte v tomto roku. Oni nemaju problem niečo najst , nato tam maju akože tych skvelych Technikov.A ako sme si už všetci všimli tak nemaju ani chrbtovu kost že bi im to vadilo:(
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  16. sewses

    sewses Perspektivní autor

    S-Moderator Mirek to seš dobrej že maš dela z bokora neni nahodou v bokore neco psano o tom že ...Losovaní se může zúčastnit každý hráč SeaFightu, který není zaměstnancem anebo spolupracujícím partnerem společnosti Bigpoint. Toto sa týká též příbuzných zaměstnanců a partnerů. Při porušení těchto podmínek si společnost Bigpoint vyhrazuje právo tyto osoby ze soutěže vyloučit. tak nechapem potom toto čo pišete v oficku oznameni...
    :p:p:p:p:p:p:p:p:p:D jakože ja ti ich nezavidim ale neni to divne kde si koupil kladivo osudu aj keby si si vodo dela kupil tak je to podvod snad nie
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    sewses podvod to nie je keďže mirek ani ostatné CM/FM nie sú zamestnanci BP ani spolupracujúci partneri :)
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj sewses, přesně tak jak píše AdmSity nikdo z CM či FM nepatří do uvedených kategorií a tudíž má právo se zúčastnit.
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    a ako sa tym zamestnancom hovori?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, stačí se podívat ZDE, kde najdeš přehled jednotlivých členů teamu kde je i napsáno i kdo je zástupce společnosti BP. Dalšíí informace nebudu poskytovat jelikož se jedná o interní informace.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.