Problem s dmg.

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Teddy!, 16/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, dle oficiálního oznámení by to mělo takto zůstat.
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon ale nikde nebolo pisane o zniženi damage s Puštnym prachom. v oficialnom oznameni to neni pisane . ak ano tak mi to ukaž.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, dochází k jinému postupu při výpočtu. Takže lépe se připravit na to, že to tak zůstane. O nějakých případných změnách v tuto chvíli oficiální vyjádření nemáme.
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Dokedy nas bude BP okradat. Prečo sa podpora hry neohlasi na taketo okradanie hračov. Ked hrači začali trochu lepšie strielat tak BP si vymyslel Zmenu vypočtu DMG. teraz zase si zmysleli Zmenu vypočtu Pušneho prachu. nabuduce čo vymislia vypočet času strelby ? alebo vypočet Opevnenia alebo čo ine.Načo tu mame Podporu- na okrasu? ked hrač niečo od nej potrebuje tak sa nema kde dovolat. Nech sa podpora hry spoji aj s inymy štatmi podpory a nech už vybavia aj niečo pre hračov. Hrači sem davaju nemale peniaze a maju s toho velke..nič. Kdo je za pracu v prospech hračov plateny tak nech už aj niečo robi
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  5. sewses

    sewses Perspektivní autor

    takže maly postreh pe adminastratora.. vzhladom na to že je v čiernom trhu možnost zakupenia leštenych hlani a aby mal vyznam ich nákup tak zase niečo dobabrali čo už nejaky čas fungovalo a vyvodili to ako chybu všetko pre hračou čo nefunguje v ich prospech je dobre aspon budu mat zase zmysel naleštene hlavne.... a ty ako administrator sa s tim stotožnuješ tak potom neviem ak si aj hrač nak si kadiš potom tiež do vlastneho bo ak poberaš odmunu ako CMKa čiže baličky tak je to investicia do herneho učtu čiže ta tiež BP umyselne poškozuje ako ostatok hračou. A teraz inak prečo ked si deaktivujem montovani sextant a pušni prach v opevneniach tak sa rana s prachom zniži o 500 na ranu a ked zapnem montovani sextant tak strielam stale jednako ako keby som za slot plus sextant nedal žiadne perly čiže ho asi ani nevlastnim ,len škoda tych XY peral za to všetko dokopy... A ked pridam aj pušni prach tak sa mi to opet na dmg zvyši iba o 500 na ranu tak asi zase NEFUNGUJE MONTOVANI SEXTANT ::Ozaj je to tam za patlalou banda čo sa snaži len jednu vec spraviť a doebu dalšiu..Nech dajú Konečne odstavku servera na den a nech všetko OPRAVIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: a ešte mali postreh ked vypnem prach tak strielam o 800 mnenej ako s prachom a to mam vylepšenie na 6 stupni a talentoch mam 15% na prach to je 21% dokopy a nejak divne to preratavaju 8614 bez prachu dutou podotikam max poškodenie 41 /60 na 5stupni a 236 admiralou..tak by mi niekto mohol napisat aku ranu by som mal davať s prachom dakujem vopred
     
    Naposledy upraveno: 16/12/14
  6. Veenomy

    Veenomy Zelenáč fóra

    V první chvíli když nastal problem z prachem tvrdili ze je to chybka . jelikož to neumi opravit tak z toho udelali umysl . klasika ktera už tu byla . myslím že nadešel čas ukončit učast v téhle komedii .
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  7. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    sem na tom stejně jen o 500 méně a navíc mi připadá že mám bordel v dělech nějakým záhadným způsobem se mi do skladu vrátilo 5 55 libráků a nikde mi nechybí
     
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    je to vdycky o tom a tom istom urobite nejake zvysenia nove sloty veci dela na dmg a na to hned celkovo neco zmenite aby sme boli furt na tom istom to je potom zbytocne hrat predsa nebudeme dokola tunit lode aby sme mali stejny dmg mam zapnute knizky stojim pri npc a pravdepodobnost mam nizsiu strela mi beha hore dole a to vobec nehovorim o tom dmg sutim tak malo ach vraj to tak ma ostat som pocul ze to neni chyba tak nvm tunil som dmg dosiahol som skoro max a teras som zas na zaciatku pridate nove sloty nove kamene talenty dela opevka dam do toho 2,3 mega peral a budem mat dmg stejny ako som mal pred tou zmenou potom zas neco zmenite dookola a dookola podla mna keby ste furt nemenili a neznizovali dmg tak by sme urco davali 12k aj viac dutou taketo zmeni ste proste robili uz od zaciatku mozno hraci si to moc neuvedomuju ale staci 2% zakrijete to nejak pridate nieco nove zabudne sa na to a zas znizite o 2% atd atd kto vie kolko by sme sutili bez tych zmen,vsetkych uz od zaciatku seafightu...ale oto ide musite znizit dmg inac by sme vela a rychlo zarabali tak teras cakam ze neco do dvoch mesiacou pridate na dmg abysme boli zas natom istom akurat ze nas to bude stat nejake tie perly,prachy :D:)
     
  9. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    • Vulgarita
    Nejak nechapu proc neopravi ty chyby, kterych neni malo ale EDIT do jinych veci!!! Opravte co mate a pak si klidne EDIT co chcete!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/12/14
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .sh!my., vyvaruj se prosím zbytečným vulgaritám, které nic nevyřeší viz pravidla.
     
  11. sewses

    sewses Perspektivní autor

    :eek::eek::eek::eek::eek: reperko napisal si to pekne..akorat si zabudol že to zase bude daka nova paluba abo čo za peniaze aby vytiahli novoročne odmeny na ližovačku a podobne..a ako si to pisal zase nas vratia o dva mesiace nazad z DMG a napíšu že je to chyba potom to zaase niečim ovplivnia aby sme sa na čas ukludnili a mali zase peknu stralbu a potom nam to zase vezmu lebo to je neuveritelni prijem penazi pre BP ..priklad jedna paluba ma ju 90-95% hračouna všetkych globaloch 30euro krat 1000-3000 hračou na serveri prečo by si nenapchali vrecka ..a potom sa zase okradnu a okradaju nas už od desingu 27!!!! dookola už asi tri roky uberaju dmg pridavaju veci na dmg a zase dokola. su to proste nenažranci a mi hrači sme zlate vajce !!! čo je velmi smutne od nich ked nevidia nič ine iba zisk a nie hračou..každe tri mesiace sa to opakuje plus neuveritelni zisk z bokora tak myslim že že už si na to kvartalne zvikly.. :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::mad::mad::mad:
     
  12. to je od nich ale blbost kdybych chtěl do hry dát novou palubu za peníze tak přece nesnížim všem dmg a nechám to tak at maj ti co si jí koupí ještě větší dmg takhle akorát nakrkli úplně všechny
     
  13. Lord-Forester

    Lord-Forester Zelenáč fóra

    ako som si všimol na lodi mám 287 diel bez prachu mi uberá normálne 287 gúľ s ranou 8999 ..... ale ako viete asi všetci predtým to bolo tak že keď si zapol prach tak ti uberalo o 10% gulí viac alebo 15% teraz neviem podľa talentov .... ale zapol som prach a gulí mi uberá zase 287 s ranou za 9860 ..... takže sa tam už nepočítajú nejaké percentá pri uberaní gul ale je to to isté len dávam s prachom o 860 viac ...... predtým som dával s prachom 10773 a uberalo mi gúľ 314 na ranu ....
     
  14. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    No nevím jestli v bp někdo přemejšlí ale měl jsem damage 10200 a kritik 12600 ted 9200 pěknej rozdíl.přesně člověk se snaží aby měl co největší damage a bp si udělá změnu ale k horšímu.aspon jde vidět jak v bp lžou a klamají nás hráče a prej změna ve výpočtu:mad::mad::mad:
     
  15. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Přesně-mi tady budem brousit jak idijoti o 1% a oni si něco přepočítaj a seberou 5%-je to o tom že sem furt cpou nový věci aby z toho měly vejvar a pak zjistěj že se hra přehřejvá a tak udělaj přepočet čehokoliv a zas nás sejmou-fakt vypečená bezplatná hra.
    Bokor-je taky podvod -viděl někdo jak probíhá to losování-v dnešní době je tolik možností jak ho zveřejnit(youtube a pod)není to losování ale přerozdělování těm co sypou do hry nejvíce-Mad
     
  16. LA_GRACE.CZ

    LA_GRACE.CZ Zelenáč fóra

    Mě to tu už taky docela se..štve, ale podle mého tet je problém asi malinko jinde. A to spolupráce podpory a PB. Jak už sme si zvykli práce podpory je velmi špatná ve všech ohledech. Máme nižší DMG ale proč? Udělali přepočet prachu, ale jak máme v posením roce zkušenost, že pokud upraví jedno pokazí druhé. Přepočet prachu považuji za dobrý nápad. Ušetříme tím drahou elitu v bojích víc vyděláme. Po pročtení tohoto fora sem nenašel nikde jednu věc a to mazliky co máme. Kdo jste zkouše vyměnit mazlika s DMG a bez DMG ? Pokud to vyzkoušíte přijdete na to že mazlici znovu řadne nefungují změní vám to HP ale na střelbu to nemá vliv. Podpora nás hráče často neinformuje pravdivě, nebo nám podsouvají samé hlouposti a na řešení problémů se podílí minimálně nebo vůbec!! Podle mého názoru je potřeba opravit mazliky a budeme spokojeni.
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    mazliky funguju tak ako maju ked mas cez 100% presnost ti to dmg neprida :D nezabudni nakupit aj nalestene hlavne ;)
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    s knihama na dostrel je inac nejaky problem alebo to je nova zmena aj ked stojim pri npc uplne blizko ubera mi knizky a k tomu aj znizuje pravdepodobnost zasahu
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ano je to chyba, hlášená)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.