Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    tak na jakou p..mi jsou knizky,desc a krmovi pro mazlika.kdyz stejne budu strilet jako socka.at si BP to narve do krku.proc rovnou neda oznameni ze POKUD HRAC NEBUDE DAVAT PENIZE DO HRY TAK ZRUSIME VAM UCET:D:D a bude to.
     
  2. a může mi někdo říct jáké to má bít zvíšení kritického dmg ? bral sem snim přes 85k a ted beru 73k jako zvíšení bych si představoval asi jinak
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 亗☆亗Savage☆★Opress亗★亗, bohužel se nyní damage díky těmto změnám počítá trochu jinak a zatím bližší oficiální informace nemáme k dispozici.
     
  4. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra


    Sandokane jak muzes rict ze je to nejhorsi akce za par let tveho hrani?? to jako chces rict ze jsi za par let porad slaba lod?? ja hraju rok a stezuji si? NE!! vsichni si stezuji na toto a tamto?? ja do hry nepotrebuju davat penize ale snaha a tvrda drina prinasi ovoce...
     
  5. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    hraju cca 6 let,a slaba lod nejsem.takze vim co pisu,je to nejhorsi vanocni akce.mimohodem uz vidim jak jsi za 1 rok slusna lodicka.napadaj mne 3 vecy bud do toho rves penize ,nebo sedis u toho non stop.:Danebo programky ktere mas jsou slusne:cool:.rozebirat to nebudu.drzim ti palce!!!
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano ano :D:D:D Za sebe můžu říct jen: KONEČNĚ!!!
    Co se týká změny dmg, tak za mně: bez komentáře. Nemá cenu se rozčilovat, stejně s tím nic neudělám. :(
     
  7. Tak to at to radši koukaj hodně rychle počítat zpátky dohonili něco z obrazem zmizí lod a pochvíli se sekne mapa a vypne to zvuk tak at to koukaj zas přepočítat zpátky I stim DMG
     
  8. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra


    No najednou slaba lod nejsi? to je opravdu k smichu.... :D
     
  9. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    co je podle tebe k smichu?6 let a stejne nemam na nektere hrace,a ty po roce hry jsi full:rolleyes:??tak kdo je tady k smichu
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    neviem čo zase domrvili ale je to zaujimave ,damag je slabšie iba pri zapatom Pušnom prachu. pri vypnutom PP to striela dobre ako ma. len neviem ako mam vypnut ten sneh na mape. prv mi to išlo normalne
     
  11. *Mõrs*V€nyŦĦ*

    *Mõrs*V€nyŦĦ* Pisálek fóra

    Sandokane a kdo mluvi o Full lodce?? ja ne ... o ty...
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Sandokan to je jeden s tych vinimočnych hračov-ale nema nahodou druhe meno Chuck Noris?
     
  13. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Drakere tezko rict:cool::cool:
     
  14. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    před tím vylepšením jsem měl alespoň 1500 perel k dobru a teď 0 od 0 pojde , nevyplatí se to střílet , na svitku vydělám víc a rychleji.
    pokud s tím neco neudělaj, tak akce pro mě skončila. škoda celej rok jsem se těšil a teď takovej propadák
     
  15. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Tohto roku sa uz raz upravoval dmg tak ,,ako ma byt". Vypocet dmg prachu sa vtedy neupravoval?
    To zakazdym, ked daju nove sutre na zvysenie dmg, sa najde nejaka zamienka na jeho znizenie??
    Z hracov spravili Admiralov Lucia, teda ekvivalent, ak ratam ze do lucky sutim 52k pri 2,8 mega hp, do hraca tak 30k pri hp 800k. Jednoducho zle, zle, zle.
    Toto je do neba volajuca, priam Vianocna uprava.
     
    Naposledy upraveno: 17/12/14
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ač jsem si toto i dalsi tema precetl nenasel jsem jedinou odpoved od teamu, která by vysvětlila, k čemu tedy po predelání výpočtu došlo

    pokud chápu správně střelný prach přišel o svou původni funkci??
    místo "Zvýši Vaši palebnou sílu o 10%" došlo k úpravě a nyní prach poskytuje :10% kritického poškození 10% větší šance na zásah

    10% kritického poškozen toto navýšení se nadá naprosto nijak ověřit podle mě ani nefunguje před timhle zavednim mi kritik padal celkem často (řekl bych minimalne 4x z 10 střel) včera po zavedení jsem z 13 střel mel 1kritik!!!! dlasí kritik prisel po 10ranacha a dalsi po 7, z 30střel jsem měl 3x kritik!!! (a to mám drahokam 12% na kritik)

    10% větší šance na zásah naprostej nesmysl, který již poskytuje několik mazlu a naleštěné hlavně,nově i drahokamy

    může mi tedy někdo vysvětlit proč beru sněhovkou:
    bez prachu 77737
    s prachem 80965

    ten rozdíl 3228 (80965-77737) je díky čemu
    Talenty "Alchymistovy vědomosti" nedají žádný efekt pakliže nebudete využívat střelný prach - protože pracují ve vzájemné spolupráci. Tato dovednost nezlepší vliv střelného prachu, ale zvýší obecné škody

    jestliže tedy zapnu prach měl bych dostat podle mého stupně talentu 5,15% do obecné škody kde je těch 10% co mi za použití prachu má dát větší šance na zásah
    tech 3228 to je to 15% zvýšení obecné škody?? to je snad vtip

    Doplněno
    po sepsání vzkazu jsem se vrátil na moře a vypnul mazla(neaktivoval jsem žadného)
    Mazel kterého jsem měl má poskytovat
    +10% / Šance na zásah
    +10% / Šance na vyhnutí se zásahu

    po odstranění (restartu moře,odlogování z uctu) nedošlo naprosto k žádné změně

    odpoledně až budu mít čas tak chci přeházet talenty a vyhodit z nich Alchymistovy vědomosti, a jsem moc zvědavej na výsledek)

    Tímto bych i byl rád, kdyby tým předal na centrálu požadavek an zavedení minimálně na dobu 14 dní moznost nulovat talenty zdarma)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/14
    Remiel a jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenili.
  17. socient

    socient Komisař fóra

    šanca na zásah = presnosť jasne ze strielas rovnako ale iba s PRACHOM - bez prachu tam uz mozes vidiet odchylku ...
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vím, že to je šance ale z 40 střel s vypnutým mazlem jsem 38x dal 77737....

    tím že prach už nedává 10% jsem přišel o 10% dmg(předtím jsem dával cca 88900 snehovkou ted tech 80965 což cca dává 10%

    nově bych ale díky nové funkci 10%kritik měl při kritiku dosáhnou nějakých 89000, pokud mi vubec kritik padne( bylo to 3x z 30střel) tak kritik byl 86789 max...

    když si to spocitam podle tohoto oznameni
    https://board-cs.seafight.com/threads/opraveny-vypocet-damage.29618/

    tak bych prostě mel mit o cca 3000vyssi dmg než mám,
    a to nekomentuju to že po tom vcerejsku co jsem sledoval na chatu 90% o dmg prislo a 10% dmg ziskalo ale jak nebo proc jim to dmg pridalo nechapu
     
    Naposledy upraveno: 17/12/14
  19. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    koukam ze nas chcou okrast i za ledovku 1500perel a 250 perniku za 1000 munice to muzete rovnou vymazat z nabidky a ted me pripada ze k cemu mi jsou nalestene hlavne kdyz sam o sobe mi prach dava 10 procent do presnosti strel
     
  20. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    to uz nema cenu past.presne jak jsem vcera predpokladal spusit 3 fazy a nepojede to.proste klasika:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.