Návrat Oslabených

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Serzant, 22/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Serzant

Serzant Zelenáč fóra

Zdravím, rád bych se zeptal co znamená ikona Návrat oslabených, jsou tam psaná mínusy a zajímalo by mě kdy to zmizí, proč jsem to získal.

Děkuji za odpověď.

2. Poseidon

Poseidon Board Administrator Team Seafight

Bohužel nevím jak to s tím co se tam píše je není k tomu žádná informace. Nicméně ikona kterou myslíš je ikona klesajícího výnosu, který najdeš zde na herním foru popsaný.

3. Serzant

Serzant Zelenáč fóra

Aha dobrá, mohl bych poprosit link ? nemohl jsem to tu najít děkuji.
    - Pak bych se chtěl ještě zeptat nasadil jsem special kamínky do lodě a mazlíčka na rychlost a vůbec se mě to nechce přičíst k té rychlosti. mám furt stejnou i bez tech kamínků. Restart jsem zkoušel zkoušel jsem snad vše. Díky za radu.

4. -Dallas-

-Dallas- Pisálek fóra

Serzant tohle ocenil(a).
  5. Serzant

Serzant Zelenáč fóra

Dobrá děkuji a s tou rychlostí prosím ?

6. Serzant

Serzant Zelenáč fóra

když jsem to cca počítal tak mě to vycházelo na 977. [​IMG]

7. Leo.

Leo. Team Leader Team Seafight

-Dallas- kdyby kolega chtěl dát link, mohl, aktivita na foru se počítá podle toho jak kdo ze své lodě (ne z poslaného linku a ne přes google) kliká na různé příspěvky. Aktivitu na foru potřebujeme aby nám forum nezrušili.

Serzant je několik drahokamů na rychlost lodě a každá působí jinak. Některý je aktivní jen když máš loď poškozenou, jiný při opraveném stavu nebo úplně zničeném. Najdi si Časté dotazy (obecné) - abecední seznam - drahokamy. Tam si najdi ty, které používáš a přečti si popis.

Sdílet tuto stránku