Návrat Oslabených

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Serzant, 22/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    Zdravím, rád bych se zeptal co znamená ikona Návrat oslabených, jsou tam psaná mínusy a zajímalo by mě kdy to zmizí, proč jsem to získal.

    Děkuji za odpověď.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nevím jak to s tím co se tam píše je není k tomu žádná informace. Nicméně ikona kterou myslíš je ikona klesajícího výnosu, který najdeš zde na herním foru popsaný.
     
  3. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    Aha dobrá, mohl bych poprosit link ? nemohl jsem to tu najít děkuji.
    - Pak bych se chtěl ještě zeptat nasadil jsem special kamínky do lodě a mazlíčka na rychlost a vůbec se mě to nechce přičíst k té rychlosti. mám furt stejnou i bez tech kamínků. Restart jsem zkoušel zkoušel jsem snad vše. Díky za radu.
     
  4. -Dallas-

    -Dallas- Pisálek fóra

    Serzant tohle ocenil(a).
  5. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    Dobrá děkuji a s tou rychlostí prosím ?
     
  6. Serzant

    Serzant Zelenáč fóra

    když jsem to cca počítal tak mě to vycházelo na 977. [​IMG]
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -Dallas- kdyby kolega chtěl dát link, mohl, aktivita na foru se počítá podle toho jak kdo ze své lodě (ne z poslaného linku a ne přes google) kliká na různé příspěvky. Aktivitu na foru potřebujeme aby nám forum nezrušili.

    Serzant je několik drahokamů na rychlost lodě a každá působí jinak. Některý je aktivní jen když máš loď poškozenou, jiný při opraveném stavu nebo úplně zničeném. Najdi si Časté dotazy (obecné) - abecední seznam - drahokamy. Tam si najdi ty, které používáš a přečti si popis.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.