Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 29/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Klesající výnos

  Co je to Klesající výnos?
  Klesající výnos je systém, kdy čím déle hrajete tím méně vyděláte.

  Existuje nějaká doba po kterou můžu hrát bez postihu?
  Ano. Můžete hrát až 16 hodin bez jakékoli ztráty. Během první hodiny budete dostávat o 10% více perel, korun atd.

  Co se stane po 8 hodinách hraní?
  Pokud budete hrát déle jak 16 hodin objeví se Vám ikona [​IMG] s -10%. Tato ikona se bude zobrazovat v Zobrazení stavu (ikony aktivních položek jako prach štíty, přízeň a podobně). Zároveň s touto ikonou se Vám i v lodním deníku u každého zápisu o zisku objeví poznámka, která ukazuje jak velkou ztrátu v procentech máte (například: (Oprava: -80%)).
  Stav -10% znamená, že se Váš výnos sníží o 10%. To znamená, že například z NPC, které běžně dává 1 000 perel při stavu -10% získáte 900 perel. Každou další hodinu Váš výnos klesne o dalších 10%.
  Po 25ti hodinách a více hraní to bude -90%. Z NPC, které běžně dává 1 000 perel tedy po 25ti hodinách hraní dostanete pouze 100 perel. -90% je maximální negativní bonus, který Vám zůstane neměnný pokud budete hrát dál.


  Můžu tento negativní stav nějak zrušit?
  Ano můžeš. Za každou hodinu, kdy nejsi přihlášený na moři ani na Hlavní stránce se vymaže 10%. Pokud tedy budeš hrát 24 hodin (-80%) a budeš poté neaktivní 4 hodiny klesnou procenta na -40%. Po 8 hodinách neaktivity to už bude 0% a tvůj výnos bude opět 100%. Pokud ale po 8h offline začneš hrát, během chvíle se ti znovu objeví -10%. Ve zkratce to znamená, že doba po kterou jsi offline musí být přibližně stejná jako doba po kterou jsi byl online aby jsi vynuloval minusové hodnoty a mohl opět hrát se 100% ziskem z NPC 16 hodin.
  Během první hodiny hraní máš dokonce bonus +10%. To znamená, že za NPC, které běžně dává 1 000 perel dostaneš 1 100 perel.

  Čeho se Klesající výnos týká?
  Týká se zisku Bodů zkušenosti, Elitních bodů, perel a korun a některých akčních měn.
   
  _Bigoš_(K*P) a Tom tohle ocenili.