Lov hláv (16. 4. 2015 - 30. 4. 2015) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj -Crom.CZ-,

    jsme pouze moderátoři, můžeme Ti pouze poradit, aby jsi střílel event. s více hráči, na hoře by samotný hráč potřeboval, také více zón, než které by dostal.

    pěkný den
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  2. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    to že si máš udělat lvl at je to pro tebe stejne je spousta hračů kterym to nevadí hlavně že můžou na sluneční a proto sou znevíhodnováni aby šli nahoru no pokud je nevíhodné tak to nestřílej je to jednoduché ztracená láska je snad o každem eventu na trhu tak si máš nakoupit do zásoby :)
     
  3. -Crom.CZ-

    -Crom.CZ- Pisálek fóra

    Ahoj Mirku,musim ti oponovat,nemate to vubec v poradku nastavene,kdyz strili pomocnika vice lidi,nedostane kazdy neco,to je hloupost,potom za event nemas zadne zarici duse,dale,kdyz strilim zuba sam,mam se Ztracenou laskou zisk zhruba 25 000 perel,kdyz ho strilime ve 2,je zisk 7 000,i kdyz ubirame kazdy stejne a ve trech je to uz prodelek treba 7000,nezda se ti to divne?Nemluvim o odmene,ktera je logicky mensi pri vice hracich,ale o zisku,takze zkus se dotazat kompetentnich osob,dale bychom vsichni uvitali Ztracenou lasku treba za krystaly,nebo i za perly.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -Crom.CZ-, ztracená láska se navrhovala dávno už aby byla dostupná i mimo akce. Nicméně myslím si, že event je lepší než byl v počátku kdy v podstatě nikdo bez slevy a střílení jinou než elitní municí nevydělával. Systém akce byl nějak nastaven a jsme rádi, že došlo vůbec k nějakým změnám. Ale souhlasím se slůnětem.
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    -Crom.CZ- ked sa ti nepači že v 3 lodach si v minuse , tak si sprav lvl20 a v minuse nebudeš. na samych vrchnych mapach akčne NPC striela stale plno lodi a neviem o tom že by bol niekdo stratovy.ja na pomocnika strielam povečšine po jednej raketke a dostanem vždy nejake duše
     
  6. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    mno v tom asi bude problem ze mate jine odmeny nez my.
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak asi si hrači čo maju LVL 20 viac zaslužia ako hrači čo maju LVL 0-15 . Hadam bi nechcel hrač urovne 1 odmeny ako hrač LVL 20o_O
     
  8. jakyk

    jakyk Pisálek fóra

    zase nemůžeš chtít aby lvl 1-5 střílely srdce kvůli 200perlám to fakt ty lvl vydělaj
     
  9. turk11

    turk11 Pisálek fóra

    2015-04-27 07:17:04Potopil jsi loď Redtooth.
    2015-04-27 07:17:04Získal jsi 1000 perel.
    2015-04-27 07:17:04Získal jsi 109479 perel.
    2015-04-27 07:17:04Získal jsi 3407 elitních bodů.
    2015-04-27 07:17:04Získal jsi 650 perel.

    Bez lásky, a sám, zisk 4365 perel...
     
  10. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    2015-04-27 07:35:08Koupil jsi 100000 x Protipancéřová munice na černém trhu. -60'000 Perly
    2015-04-27 08:06:19Koupil jsi 10000 x Protipancéřová munice na černém trhu. -6'000 Perly

    2015-04-27 07:42:16Získal jsi 27539 perel.
    2015-04-27 07:51:29Získal jsi 22001 perel.
    2015-04-27 07:58:36Získal jsi 20009 perel.
    2015-04-27 08:10:09Získal jsi 27018 perel.

    na začátku 0 munice na kanci také, za 35 minut 24567 perel čistý zisk
    za 15 000 munice z denního úkolu jsem dostal jako bonus toto:

    2015-04-27 07:33:20Získal jsi 12904 perel.

    mám bohužel jen 267 děl, přesto se někdy zadaří a mám v kritiku do Čepele 142 000, za první hodinu hraní se 50K na našem serveru a lvl. dá vydělat.

    výdělkům zdar ;)
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    -komi- nevim co mas za dela na lodi ale kritik 142k nemam ani ja a to mam vic del na sve lodi.
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mam 287 del-247 60.5lvl a 40 voodo děl 17% na děla 12% kamen na kritik a 142000 nedám, tak by mě opravdu zajímalo co mas za děla
     
  13. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

  14. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    mě by zajímalo více věcí, které vidím na moři a nevím jak toho dosáhnout, hodně je v nastavení a hráči kteří to umí, mají mojí poklonu, dost často slyším "to je buger", ale když to pochopím už na to mám jiný pohled, naopak mě docela vadí když někdo se zlatou plackou se chová jako začátečník, vše střílí bez hlavy ;)

    http://files.uloziste.com/f8f2f44a448f5838/131C.jpg
     
  15. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    no neviem ako vám, ale nam ked sa podarí prekryť 3 zelene koliečka + stratena laska tak mam dmg okolo 133k a kritik asi 155k ale inak, sa nesťažujem
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    1) Komi má pravdu. Kdo je chytrej, ten je dobrej a vydělává. Nám se dneska povedlo i 5 zón na chvilku..
    2) btw, i kdyby jste si mysleli že je buger, vyzkoušejte novou munici do eventa při třech zónách.. a ostatní hráči, kteří také vůbec neví která bije budou čučet

    #98
    Zub mi bral 10k v chránícím kolečku 2,5
    Čepel 18k v kolečku nevim, tam nejezdim
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak s kolečkama to pak DMG chápu, a tiše závidím, protože mám pocit že na GE1 polovina lidí kolečka vůbec nechápe a už vůbec nechápe že DMG s více kolečky je možný......
    nám se včera podařilo udělat 3 (snad po druhé za celou akci) a hned nám frajer psal co používáme za bug, když jsem mu to vysvětlil tak se odmlčel a za 20 minut už to vědel celý jeho cech a téměř každá čepel byla aspon s 2 zonama...
    Bohužel dalších x hráčů to naprosto nepochopilo....
     
  18. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Aho jєssιєjaмєs_čяc,

    díky za uznání, ještě bych sem mohl dát obrázek, jak střílim do Svobody 122 K na ránu s 267 děly, přitom tak snadné 10x vystřelit do Zuba a na 2 rány sestřelit doprovod a postavit se do kruhu, nejhorší je že všichni koukají, nepomůžou a potom se nemůžou ani do kruhu vejít :(

    teď je také jednoduché nasměrovat doprovod, jen se to nesmí střílet s akční municí a musí někdo kdo to umí, ovládá trochu systém 45 st.,

    už to hraju 4 roky a vím, že s láskou střílím cca. do 100 K s jedním kruhem do 110 K se dvěma do 120 K se třemi do 130 K a kritik o 15 K více, s 267 děly, jak je to jednoduché vypnout bonus a dávat si pozor na ty malé červené zóny, pokud se podíváš na ten můj obrázek důkladněji, tak v překrytu 3 zón stojíme asi 3 z 20 a těch 17 hráčů se diví jak divizny tomu DMG (jak čtu tak i Arow a Sandokan), včera jsem viděl 160K, tam bude někde strop,

    u brnění je to podobné čepel do mě střílí normálně kolem 15K, pokud se postavím do překrytu dvou zón, tak mě nesestřelí ...

    pěkný den
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    kdyby si rovnou napsal že ten dmg je s koleckama tak nenapisu ani slovo, obrazek si sem dal az po mem dotazu, na obrazku to samozrejme je videt. Ale je to stale o tom co uz jsem tu psal několikrat, pokud jsou tu lidi co nejsou schopny se o některé poznatky podělit
    (viz muj priklad, kdy jsem jednomu hraci vysvetlil na co jsou zony a ze soubeh zon=vetsi DMG) tak tu pak bude plno ....co tu hru svou neznalosti kazi ostatnim.
    A zcela zamerne píšu nektere poznatky.....
     
  20. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    Arrow, stačilo napsat : díky, pardon, už to chápu, případně můj příspěvek ocenit :D

    a pomáhá mi hlavně kdy vyskakují, to si můžeš přečíst v mém příspěvku 62 nebo 74, ale ve druhé fázi eventu již nefunguje ... bohužel jednostranné informace mě už moc psát nebaví a potom ještě někomu vysvětlovat každou druhou větu co napíšu...

    teď napíšu, že jsem střelil do eventa téměř 200 000 v kritiku, zase se tomu někdo bude divit ...

    odpověď je pár příspěvků nad

    škoda, že zde na fóru nejde vytvořit oddělená zóna pro vybrané hráče, to by byla paráda ...
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.