Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    a ja som dostal :D znak z renaultu :D :D :D
     
  2. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    ani ja som nič nedostal a mal som dostať dve mince
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, uvidíme byla předána dále otázka jestli je nějaká změna.
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    2015-10-16 12:36:52
    Získal si 2 x Ligová minca.


    To si už tam hore z nás vážne robia blbcov ??? umiestnil som sa v top 100 spomedzi vsetkych serverov a to na 2x o 12.00 som bol 97. a o 17.04 kedy to oficialne skoncilo som bol na 99. mieste to znamená, že mi patria 4 mince + Ligový bonus Morský Koník na 8 dní ?! na konte som mal nahraných necelých 175 miliónov a áno som si istý že pred koncom ma nikto nepredbehol, keďže som mal náskok 3m ELB pred tym,co bol za mnou a poslednych par sekund pred koncom som si tu pre istotu refreshoval - žiadam o vysvetlenie a pevne VERIM ze to nedopadne ako pri Bojovej akcii a nedostanych predmetoch alebo pri nepripisanych delach !!!
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Možná si si jistý, ale rozhodně se pleteš. Já skončil tuším někde kolem 90. místa (bonus i 4 mince jsem dostal). Ale já jsem měl více než 360M eli bodů a rozdíly mezi jednotlivými hráči kolem toho 100. místa byly v milionech, ne v desítkách milionů. Takže se 175M eli bodů si v první stovce nemohl být ani náhodou.
     
  6. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    já nevím co tu pořád řešíte,všem co byli v prvni 100 okamžitě zrušit učty..BP tady ještě za podvádění dává odměny :D:p:D
     
    Naposledy upraveno: 17/10/15
    Remiel tohle ocenil(a).
  7. socient

    socient Komisař fóra

    #265
    to se tedy pleteš lebo sem byl v lize morskych koniku a ne v barakudě
    #266
    ja bych zrušil asi tebe, lebo sem tu poctivě sedel v priemere 15 hodin denne tak nehadz vsetkych do stejneho vreca :)
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jen takové dvě drobnosti, jak je vidět připisování je dle serverů a časového posunu v různou dobu, je dobré si projít lodní deník

    2015-10-15 17:05:02
    Získal jsi 1 x Ligová mince .

    zatím co u jiného hráče

    2015-10-16 12:36:52
    Získal si 2 x Ligová minca.


    k umístění na 99 místě, bych si nebyl tak jistý, pokud má žebříček zpoždění, jako je tomu např. u lodního denníku, může se hráč lehce dostat na 101 místo, přesně tak, jak jsme tu již jednou s Geralt64 rozebírali (BM Panna 2x cca. pár minut) o milionech EB se můžete bavit konkrétně, pokud jste ze stejného serveru a hrajete stejnou ligu (Koník, Barakuda ...). Je škoda, že např. v síňi slávy není výsledný žebříček z předešlého měsíce.

    Jinak Socient jiné vysvětlení nemám, ligové mince vždy nějaké dostanu, ale vůbec to nehraju, elitní body jsem nikdy nesbíral nemám adm. děla ani nasazené. Ale s tím co vím, bych si mohl celkem snadno poslední hodinu dojít například pro 99 místo, protože pochybuju, že 95-99 hráč ví, jak udělat např. 13 000 000 EB za poslední hodinu a čeká u PC a neustále přepočítává. Ti co fórum čtou pravidelně, to ví také.

    Ke dvoum dalším žebříčkům vím jen to, co je v oficiálním oznámení a zajisté víš také. Jen bych to opakoval.

    pěkný den
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    socient, tak to promiň, tato možnost mě nenapadla
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    Čo hovoríš Mirku je sice pekné ale (ne)aktualize ELB je uplně irevelantni lebo ta funguje na 100% a aktualizuje se vždy po pár sekundach i kdyby ten hrac na 101. miste delal virgo (pannu) s admi delami, elitni munici a mal vsetky boostery na ELB tak 3,5 mega za par sekund nestihne tolik nahrat a k tomu nebyl ani online :) .
    Minuly mesic sem se umistnil na 100. miste a vsetky odmeny byli rezervovane spravne ve 12.00 (4 mince a ligovy bonus na 8 dni) a to dokonce 2x pretoze byl spousteni script pro hrace ktere mince nedostali (pravdepodobne z jinych serveru). Očividne to tu ale asi nemá zmysl dál řešit a smířit se s odpovědí že mají problém i s vyhodnocovaním pořadí v rebríčku což vypovída o duveryhodnosti celé této společnosti.
     
    O2tu tohle ocenil(a).
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Aho socient,

    uvidíme, je to hlášeno výše a trochu si odporuješ píšeš že to nemá cenu přesto minulý měsíc vše "OK". ;)

    pěkný den
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    no tak minuly mesiac to skončilo načas a odmenu som dostal hneď po ukončení ligy, tento mesiac to skončilo o 5h 4m neskôr a odmeny pripisane boli az o den neskôr a nespravne (neviem ako u ostatnych ale v mojom pripade urcite). Ide hlavne o princip. Áno, minule som dostal extra 4 mince a bonus na dlhšiu dobu, co poukazuje na to ze to nemajú pod kontrolou - tak asi by s tým niečo mali robiť alebo to úplne zrušiť - inak to nemá žiaden zmysel sa vobec o to snazit sa tam dostat a dostat odmenu o 900 pozicii horsiu. Som zvedavý čo zvorajú nabudúce...
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj došlo u hráčů co neměli připsané mince k nějaké změně? Dle zdělení centrály by již mělo být vše v pořádku.
     
  14. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ano doslo odobrali mi aj tu jednu co som dostal takze super oprava :p a nemal som ju na co minut lebo som mal len jednu na ucte teraz tam mam zas 0
     
  15. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Krásná oprava, jestli tohle má být oprava tak ať radši nic nedělaj.
    2015-10-15 17:05:04Získal jsi 1 x Ligová mince .
    Tohle jsem našel v lodním deníku, ale skutečnost je taková, že jsem dopadl jako O2tu. Měl jsem tři mince a místo abych měl čtyři mince tak mám dvě mince. Maj to soudruzi nějaký rozbitý. :p Takže bych jim osobně doporučil celou tuhle šaškárnu zrušit. Hrabou se v tom jak Bartoš v jablkách a výsledek je stále stejný nebo ještě horší. :) Stále kvoká, pani Hrabáčková, stále kvoká :)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj O2tu, a tu jednu jsi dostal nyní při poslední lize?
     
  17. Fandees

    Fandees Zelenáč fóra

    Já taky mám mít správně 4 a mám 3 ,,, stejně s tim nikdo nic neudělá .. Lepší je přestat hrát :)
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    panove a damy ted sem bojoval a voodo uderem sem daval 4300 na ranu a vy tu resite jestli za pul roku dostanete mesec nebo za 3 mesice 50 kilo munice
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    kywa, pravdepodobne si vyskočil a hneď strieľal spod svetla a tak si mal zníženú šancu na zásah.
     
  20. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    Ahoj Poseidon ano dostal a asi o tyžden mi zas zmizla
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.