Zpetná vazba Cesta do jámy lvové - Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Nostress: Ok, to jsem nevěděl, díky.
    Poseidon: Nic proti, ale všichi víme, jak to s těmi kompenzacemi dost často bývá ;)
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    sorry ale nefunguje to tak.. včera som opustil radu bez toho žeby ma hodilo na mapu.. samozrejme odčítalo erby.. dnes som mal zasa 3 a išiel som na mapu a zobralo ich.. takže stále je tam chyba a BP iba klame
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    AdmSity, já jsem včera čekal 2 hodiny na pátého hráče ale už sem nemohl čekat a musel jsem odejít, když sem šel potom zase na skupinovou mapu erby mě to odečetlo zase, a takto už jsem přišel o 480 000 perel protože jako vždy BP neumí udělat to co napíše do oznámení... Nevím co dodat.
     
  4. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    S kameny :+ 14% poškození děly, + 1 % poškození harpunami, + 65 000 zásahové body, + 35 000 voodoo body
    2015-08-24 12:00:00Získal jsi 2 x Dělo Ohnivá bouře .
    Škoda, že jich nedávají víc :).
     
  5. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Víš co je škoda? Že tuto hru koupila firma, která na vše kašle a ani neumí dodržet to, co napíše...
     
  6. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  7. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    mi už dluží 6 erbů
     
  8. ki!!erka_CZ

    ki!!erka_CZ Vycházející hvězda fóra

    Bud rad ze te vylosoval system, za prvni misto je momentalne uz treti den nedavaji vubec :D chybicka se jim tam vbloudila
     
  9. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Ahoj muže mi někdo plus mínus napsat kolik je třeba explosivky na mini hru kalypso. Nemam štěstí na lamač. .střílel bych jen kalypso chapadla ne. .cca 70 na ránu Děkuji Hezký den )
     
  10. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    †R.I.P[†], pěkné video :) škoda že to nedává více těch speciálních odměn třeba voodoo děla sem ještě nedostal, ani ten design.
     
  11. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    #289
    tak staci si to vypocitat kalypso ma 12.000.000 hp / 70.000 hp = 171,429 x čas nabijania (rátam že máš full dela a delovu rampu = 2,7 s ) =7 min 43s +-
     
  12. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Díky O2))jj jak pises dela full nabijeni to iste
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    ale chtěl jsi vědět, kolik explosivky, ne jak dlouho, takže ten výpočet je trochu jinak: cca 172 ran x 297 koulí (bez prachu) = 51084, takže cca 51k explosivky
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    6 magických erbov v neznámej diaľave... 3 zožrala a už nevrátila skupina a druhý pokus nevyšiel lebo tank sa niekde zašíval..
     
  15. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

     
    kywa tohle ocenil(a).
  16. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    kolik muzu mit magickych erbu u sebe
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    maxtons to nevie ani BP nie českí/slovenskí FM :D:D tí v podstate nevedia nič ... väčšinou menej ako hráči. ale to nie je ich chyba ale chyba BP :p
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj MAXTONS, pokud si matně pamatuji, bylo omezení při poslední akci 10.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Měl jsem magických erbů už i 15, takže 10 to nebude.
     
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.