Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    který server? Odsud nevidíme na který server spadáte, ale na serveru kde hraji jsou časy seřazené správně.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Omlouvám se - GE3
     
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra


    Ahoj, nie je to chyba, jedná sa o milisekundy (ms), ktorých maximálne množstvo v jednej sekunde je 1000. Z toho vyplýva, že čím menšie číslo, tým lepšie. :)
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V tom případě by ale muselo být napsáno 00:01:00,095. Tak jak je to napsané, je to špatně.
    Aspoň si to myslím :)

    13.11.19
    1. bude nějaké vyjádření k tomu času?
    2. opravdu je nutné, aby akční trh končil s koncem akce? Jestli ano, tak ať potom ti umělci z BP zajistí, aby už po skončení akce nejezdily npc, nebyly na moři vraky a bedny, protože se z nich ještě dají získat esence, ale nedají se utratit.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Zdar, bude nějaké info k .. kámen bouří , • Taureauův amulet
    • společník milosrdenství, Chladivý dotek , dračí prach ... ( předměty v platebce - balíčky k akci ) ?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bylo by už dávno kdyby k tomu dala centrála pokyn. Ale dám to na vlastní riziko za chvíli.
     
  8. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Dekuju, klasika :)
     
  9. Kapitan™O-Hara

    Kapitan™O-Hara Pisálek fóra

    Ahoj , proč můžu v černém trhu měnit pouze platónovi mince za solomónovi , ale naopak to v nabídce není ?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože jsi v týmu, který dostává za NPC platónovy mince. Kdyby jsi byl ve druhém týmu měl by jsi tam možnost získat druhou měnu.
     
  11. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Ahoj.Je to na hlavu postavené!:)Hrač by měl získat v černém trhu opačný druh mince,aby měl možnost získat např.design...Na co si budu kupovat v černém trhu stejnou minci,když jí snadno získam z npc?A kde seženu opačný druh mince abych získal požadovaný počet na design?Sbírám truhly jako o život a mám na kontě 205mincí opačného druhu.A než přestřílím reputaci,abych se dostal k opačnému tým,bude konec eventu.:D:)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Byl položen dotaz několika zeměmi uvidíme zdali nejdříve v pondělí někdo odpoví. Ale bude to nejspíše problém,že výměna je a nebo jen jí mají někteří hráči. Opačné mince se dají získat z arény pakliže jí budeš hrát v dostatečné míře.
     
  13. Kapitan™O-Hara

    Kapitan™O-Hara Pisálek fóra

    LEO , jsem v týmu , který za sestřelení akčních NPC získává solomónovi mince . V černém trhu je za platónovi nelze vyměnit , mohu jen platónovi měnit za solomónovi - proto ten dotaz výše .
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jsem psal já výše tak jsi bohužel ten kdo má problém jako jsou i další hráči. Ale jsou i hráči co jim to funguje jak má.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V BP zase někdo nepočítal, že?
    V sezóně je úkol v části "Událost": Dokonči úkoly "Občanská válka" I Jde o dokončení úkolů Překvapivý spojenci a Konec hry. Dokončení 2 úkolů = 2 mince úsilí, dokončení dalších 4 úkolů = 10 mincí úsilí a nakonec dokončení 8 úkolů = 50 mincí úsilí. Celkem tedy 14 úkolů, 2 denně tj. 7 dní. Akce ale trvá jen 6 dní. Jak máme úkol splnit?
    PS: co příspěvky #300 a #304? Jde mi o ten čas, konec trhu asi neovlivníme :)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Starou akci už i tak neovlivníš. Ale pokud jde o úkoly je to samé jaké je tam 15 fází v žebříčku.
    Nicméně nemáme informace jak to bude dále po ukončení sezóny jestli bude pokračovat další či co se resetuje a co ne. Tudíž je možné, že to bude jako s NPC dne drancovníků, že zůstane úkol dále rozdělaný a proto ten počet, ale to je jen spekulace.
    Ať 15 fází, tak i úkoly, tak i výměna munic na trhu vše je hlášené, tak uvidíme zdali se alespoň k něčemu rozhodne zítra BP vyjádřit.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To je mi jasný, že starou akci neovlivním (nemyslel jsem si, že něco ovlivním i když jsem to psal ještě v průběhu akce), ale měl by někdo na centrálu oznámit, ať si opraví hodinky, aby stejnou chybu neopakovali :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen upozornění, myslete na to, že po skončení sezóny budou klíče úsilí vyměněny za nějaké věci a ještě nevíme jaké, tak si včas otevřete truhly. Sezóna skončí podle neofica infa 30.11 o půlnoci. Minusové hodnoty mincí se nebudou resetovat a zůstanou i do další sezony. Kdo se tedy dostal do minusu musí nejdřív minus vynulovat aby mohl znovu získávat odměny.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Drancovníci jsou za sezónu několikrát. Myslíš si Poseidone, že se tahle akce do konce sezóny bude ještě opakovat? Já si to tedy nemyslím :)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já to nemyslel, že se bude do konce sezóny opakovat, ale že se nemusí všechny úkoly resetovat. Nikdo nevíme zdali bude sezóna pokračovat či nikoliv, ani jaký bude její obsah. Úkoly některé mohou zůstat dále neresetované jaké tento a nebo je to chyba. U BP jsou možné obě strany bohužel. Či se pouze některé hodnoty sníží či zvýší kdo ví. Uvidíme až přijdou nějakou informace.