Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 17/10/24 v(e) 3:01 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No nevím, že by si zatím nato někdo stěžoval, ale jde o to, že tobě vadí uprostřed a oni ho dají například vlevo dole a tam zas bude vadit někomu jinému, každý má jiný monitor a jiné rozložení a i rozlišení. Je tam prostě zámek, který to má řešit. A když to napíšeš, aby se okno zobrazovalo někde u kraje napíší ti je tam zámek tak si ho tam zamkni a mají pravdu, jelikož pokud ho nepoužijí nevědí, že je tam chyba. BP chce u chyb vždy uvádět jak se dají reprodukovat a je to pro ně dosti podstatné pro případné řešení. Nicméně problém byl jak vidím nahlášen pár dnů po začátku druhé fáze, nahlásil jsem ho znovu, víc s tím bohužel nelze udělat.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dobrá rada nad zlato - použij zámek, který nefunguje. A pochybuju, že když někdo bojuje na skupinové mapě, tak má lodičku na monitoru například vlevo dole, troufnu si říct, že naprostá většina hráčů jezdí s vycentrovanou lodičkou.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    psal jsi, že se ti po potopení objeví tabulka uprostřed mapy na což je logická odpověď "tak si ji zamkni někde na kraji". Nejsme vševědi, takže o nefunkčním zámku jsme se dozvěděli až po Poseidonově první reakci. nefunkční zámek u okna je už hlášená chyba, kterou snad brzy opraví.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, souhlas, to by byla logická odpověď. Ale Poseidon psal: "..., že okno má zámek, který nefunguje po potopení." Z toho si dovolím usoudit, že o nefunkčnosti zámku věděl hned při první reakce. Ale ono to asi bude jedno, do konce akce už jsou jen 2 týdny, to už stejně zámek neopraví. Vždyť jak dlouho nefungovalo po přihlášení zamčení oken, než to opravili. Takže si myslím, že s nefukčním zámkem se budeme potýkat ještě při dalších akcích, které budou Arénu dominance obsahovat.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano věděl jsem to v době psaní reakce protože jsem to šel zjišťovat jaká tam je situace abych mohl případně se snažit BP oponovat případně popsat co to konkrétně dělá, jelikož BP chce nejlépe podrobný postup jak a kdy k chybě dochází.
     
  6. elbartoxxl1

    elbartoxxl1 Zelenáč fóra

    Zdravím všechny , chci se poptat jestli náhodou bp neudělal něco ze skupinovkami a nebo jestli je nějak neupravili, protože vůbec nepadají mapy už.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Všechny případné změny co provádí na akci či hru jsou uvedené v patch. Pakliže tam nic není tak o tom bohužel nevíme, nejsou hlášené všechny úpravy.
     
  8. Guguron

    Guguron Zelenáč fóra

    Zdravim nefunguje mi skupinovka mam seknute okno a nejde ani odist z pristavu kedy sa to bude opravovat
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A co tak nespamovat a podívat pod tvůj poslední příspěvek kde ti Leo odpověděla.
     
  10. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    dobry den nevím jestli vtom ma chybu sea ale dilky velkolepe mi vubec nepasuji nevim proč nazev země asi jo ale obrazek na puclikach ne a proto mi nejdou dokoupit už od včerejšeka co se navyšíl vyžši počet prodeje pucliku mi nejdou nakupovat velkolepe pucliky
    hraji přes clienta ale skoušel jsem to i přes prohlížeč a taky nic jestl mi nevěřite tak at se mi podivají na učet tak mi to není jasne jak se to mohlo stat
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano to už bylo hlášené, že obrázkově karty tam nesedí. To, že ti nejdou kupovat není chyba, již jsme to tu psali musíš sledovat pravidelně prodej a dívat se aby tam ta karta byla. Nahoře nad kartou je číslo, dost často tam u obou kromě základních bývá 0. Pokud hráči co je mají je neprodají tak hráči, kterým chybí je nemohou koupit. I v počtu karet je limit kolik jich je. Nejvíce je základních protože je skoro nikdo nepotřebuje. Je vždy optimální sledovat při každé aktualizaci obchod jestli se nějaká karta neukáže. Odpočet ti běží vždy v pravé kartě za jak dlouho dojde k aktualizaci.
     
  12. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    to vim že mohu prodat nebo koupit jen určity počet ale obrazky nesedi a kdyz nesedi nemohu je koupit v tom je ten problem
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale můžeš já to například vůbec dle obrázku nekupuji. Hledám buď dle země v rohu karty. A nebo si otevřu nákup karet, zaškrtnu si kategorii kterou chci a když najedeš na kartu ukáže se ti kolik máš karet od dané karty, kolik máš karet případně navíc na prodej. Bacha nato jen, že pokud kartu neusadíš nevidíš ten její počet že jí vlastníš.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    teď jsem to zkoušela a koupit mi šly všechny. Pokud nejdou koupit tak to nejspíš je tím, že nejsou k dispozici. Nahoře nad kartama je číslo, pokud je tam 0 tak není žádná ke koupi, takže si to zkontroluj a pokud ani tak ti nepůjdou koupit tak napiš na poporu, kde se to zkontroluje.

    Screenshot_3.png
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je samozřejmě možný, že je to tím, že ty karty nikdo neprodává, ale kdo by je taky prodával. Z velkolepých karet jsem neměl na prodej ještě ani jednu, protože je skoro nedostávám a předpokládám, že ostatní na tom budou dost podobně. Za mně opět trochu nedomyšlenej systém, protože pokud nedojde k nějaké změně, tak nemám šanci to dodělat. Navýšení výměn z 20ti na 25 je mi taky k ničemu, ještě ani jednou jsem nevyužil ani tu 20ku. Samozřejmě ale s postupem akce, jak budou dílky přibývat, to asi bude jiné. Ze začátku se každému hodily všechny dílky, které dostal, což se bude měnit. Myslím si ale, že by bylo fajn, kdyby přidali šanci na zisk dílků.
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mapa s brankou dává Gemini pořád, to pro toho kdo si stěžoval, že žádné ted nedostává
     
  18. ***noto_sparro***

    ***noto_sparro*** Zelenáč fóra

    nefunguje mi na ponorke, ked mam ukol na suradnice, za každým ,keď sa postavím na suradnicu mi nezapíše ukol,musím vypnut a zapnut
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud to máš ten akční úkol se souřadnicí tam musíš dělat postupně jednotlivé části abys viděl souřadnici pod vodou.
    Co se týče udělání asi to jde, ale záleží jaké máš štěstí na karty. Ze vzácných jsem měl asi na prodej jen 1 kartu, ale dá se kupovat. Nicméně úprava se žádá opakovaně je to na centrále.
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Co se týká souřadnic, právě to bylo hlášené. Jakmile najedete na souřadky je potřeba otevřít okno s úkolem aby se to aktualizovalo.