Všeobecné dotazy pro Leo a Poseidona

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Leo., 21/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Georgechang1

    Georgechang1 Zelenáč fóra

    tak že mi ho utopily a stejně se tam objevil vůbec to nechápu a potom ani lodě už do něj nešli
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    potopení na mapách kde je možný návrat nemá smysl. Ten hráč u toho sedí a jen čeká na odměnu.
     
  3. Georgechang1

    Georgechang1 Zelenáč fóra

    a jak to že ho to vrátilo když by ho to nemělo vrátit do skupinovky
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    do některých skupinovek se vracet dá, do některých ne
     
    Georgechang1 tohle ocenil(a).
  5. Guguron

    Guguron Zelenáč fóra

    Zdravim nejde mi skupinova mapa mam seknute okno skupinovky a nejde mi ani odist z pristavu
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dávejte prosím problémy nebo dotazy do správných vláken. Tohle patří do Akce 2024.
    Problém se zaseknutím ve frontě je hlášený. Můžeš napsat na podporu ať se může poslat tvoje ID a další údaje centrále.
     
  7. Georgechang1

    Georgechang1 Zelenáč fóra

    ahoj prosím mohlo by se spravit přátele ? první den přidám a pak zase musím další den pořád dokola
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to už je hlášené delší dobu
     
    Georgechang1 tohle ocenil(a).
  9. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    může mi tu někdo vysvětlit proč když mám booster i barvy na ELB na ponorce ,žádný ELB to nepřičítá ,co to je za kravinu ?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Občas chvíli trvá než se třeba hlavní stránka srovná s údaji na moři a některé žebříčky se neaktualizují okamžitě, ale po nějakých intervalech. Můžeš to nějak zdokumentovat a dát sem?
     
  11. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Řekněte mi proč nejde v bezpečném přístavu na hladině přepnout na ponorku?Chci sundat kameny a nevím jak.V atlantidě jsem tedy nepřišel na to u koho,dík.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to prevence proti zneužívání ponorek na skupinových mapách. Jestli to bude trvalé nebo jen během akcí nevím. V Atlantidě se dostaneš ke Klenotníkovi přes ikonu na horní liště, vlevo od košíku.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bude nějaké vlákno k novým mapám?
    Ať udělaj něco s těma admirálama nebo co to je, to se nedá hrát. Plná mapa admirálů a všichni útočej, paráda. Byl se na těch mapách podívat někdo ze slavných BP programátorů? Jestli ne, tak by měl ;)
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na admirály už bylo upozorněno. Co se týče vlákna nevím co máš namysli. BP má nastavený pirátský kodex, tak aby hráči si zjišťovali a přicházeli na většinu věcí sami. Samozřejmě, že se snažíme postupně jednotlivé vlákna doplňovat a upravovat, ale máme to také z pohledu hráče.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já myslel vlákno na diskuzi. Už funguje. Díky
     
  16. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Ahoj chci se zeptat na ukol kde je odmena 3 bigpointy nepusti me to na MAPU ČI-ČI ?
     
  17. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    nemáš na to level asi...upgrade víš? :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz byly změny v levelech potřebných na bojové mapy. Podívej se do patch day a nebo do abecedního seznamu FAQ rovnou na mapy
     
  19. (RISEN1990)

    (RISEN1990) Pisálek fóra

    takže hráči nad 50 lv už nemají možnost získat bigpoint z ukolu tak hlavne že se kupovali tičinky v baličkach
     
    cappuccino1 tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel prostě hra se vyvíjí a mění.