Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Mám dotaz -co je katalizující hvězda?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to předmět do Katalyzátorové komory. Na obrázkách jsou duše, protože ty tam taky byly, naposledy tam byla hvězda, ale nabídka komory moc často nebývá.
     
  3. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Vánoce jsou pohádkový čas
    a teď po roce přicházejí zas,
    tak si s blízkými a přáteli užívejte[​IMG]
    a v novém roce štěstí a pevné zdraví mějte.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bývalo dobrým zvykem, že při skoku na skupinovou mapu, byli všichni hráči automaticky hozeni do skupiny. Proč už to teď není? Dost často by bylo potřeba spoluhráči něco sdělit (když je vidět, že neví, co dělat) nebo trochu vynadat (když až moc dobře ví, co má dělat a nedělá to) ;)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože program, ve kterém běží chat se změnil a tento to zatím neumožňuje, ale na Discordu je takový návrh tak si ho můžeš najít a hlasovat.

    Souhlasím, že tento chat chybí, protože jít na skupinu a bezmocně se koukat jak malej čudla střílí hračky a pak i lidi a není jak ho upozornit je o nervy.
     
    pipoch.01 tohle ocenil(a).
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky za info
     
  7. Domluvit se v cechu s lidmi je asi jediné východisko
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ahoj tu do kdy bude bukanyr prosim dekuji? nemohu to najit
     
  9. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    U každého máš zbývající čas.. podle toho to poznáš.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak tak čas vidíš na v trhu u jednotlivých položek. Aktuálně to vypadá jako akce na 4. ledna ve 12.00. Ale balíčky co ho aktuálně otevírají tak dlouho nebudou pokud čekáš s nákupem.
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ok diky
     
  12. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    MERRYXMASCAPTAIN tento kod je suprový a vyvrací všem rýpalům dech ,díky
     
  13. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    prosím pěkně, kde získám prokleté duše k akci?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prokleté duše padají hráčům z golemů(Roztříštěný golem z trhliny), kteří vyskakují různě po mapách, ale padne sem tam 1 duše. Jde oto mít štěstí ho najít je hned dole.
     
  15. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Střelil jsem jich kolem 30 a duši mám jednu. Takže nic moc.
     
  16. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    duše se získavají z hlavního Golema.. smutné že ani admin nedokáže poradit správně.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáme všechny informace, jsme taky hráči a BP chce aby všichni měli šanci objevovat a zkoumat.
     
  18. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace-var
    tak to je tedy super akce na získání duší, když vypadne náhodně jedna duše z golema a když máš výdrž a štěstí, tak za den jich můžeš mít třeba 10ks a 7 dní akce, t.j. 70 ks duší, za to si nepořídíš skoro nic, to je potom výhodné. Kdo toto vymýšlí musí byt fakt chytrák a nebo ***** s vysokým IQ.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/12/23
  19. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    • Zbytečná citace-var
    Jsi natvrdlý ... z velkého golema se jich získá víc.. já přijel později mám tak průmerně slabou lodku a získal jsem jich 19. Je to z VELKÉHO golema ne z ROZTŘÍŠTĚNÉHO.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/12/23
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak taky bys mohl dodržovat pravidla. Mám informace od hráčů, že dostali duše sem tam právě z Roztříštěného.Nemůžu zato, že BP nechává aby si hráči na určité věci přišli sami. A k eventu jsem nevěděl ani doposud, že skáče i Golem z trhliny vždy jsem viděl jen ty malé ve velkém množství.
    Nicméně pozor dle všeho dává Golem z trhliny jen duše a když z toho hráč získá 15 duší zato si koupí třebas 15 000 perel tak odměna se za mě nevyplatí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.