Katalyzátorová komoraFAQ

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Leo., 16/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Katalyzátorová komora

  Katalyzátorová komora je funkce, která hráčům umožňuje vzít jejich stávající předměty a přeměnit je na nové, cennější předměty. Tento proces přeměny se nazývá katalyzování a vyžaduje určité předměty jako katalyzátory. Komora je v podstatě speciální stroj, do kterého mohou hráči umístit své předměty a katalyzátory a vytvořit tak nové předměty.
  Katalyzátorová komora funguje tak, že si hráči mohou vybrat, který ze tří předmětů chtějí katalyzovat. Každý katalyzátor má určitou hodnotu; čím víc typů předmětů do komory přidáš, tím víc odměn obdržíš: za každý zadaný typ předmětu jednu odměnu. Odměna, kterou získáš, je náhodně vybrána ze tří možných odměn, nicméně při přidání všech tří typů předmětů obdržíš všechny tři odměny.


  Co je katalyzátorová komora?

  Katalyzátorová komora je herní funkce, která hráčům umožňuje používat spolu s katalyzátorem jejich stávající předměty k vytváření jiných předmětů.

  Jak získat zdroje potřebné při používání katalyzátorové komory?

  Potřebné zdroje můžeš získat z jiných herních aktivit, například ze sopky.

  Co se stane, když nemám dostatek zdrojů nebo měny pro použití katalyzátorové komory?

  Pokud nemáš dostatek zdrojů pro použití katalyzátorové komory, nebudeš moct své předměty vyměnit, a to dokud všechny potřebné zdroje nezískáš.

  Musím do komory vložit všechny tři typy předmětů?

  Ne, do komory můžeš vložit jeden, dva nebo všechny tři různé předměty. Měj však na paměti, že čím víc typů předmětů do komory vložíš, tím víc různých typů odměn obdržíš.

  Co když do komory vložím pouze jeden nebo dva typy předmětů?

  Pokud vložíš jeden předmět, získáš jednu náhodnou odměnu ze tří možných. Pokud vložíš dva, obdržíš dvě náhodné odměny. Pouze vložením všech tří předmětů si zajistíš všechny tři typy odměn.

  Je nějak omezeno, kolikrát mohu katalyzátorovou komoru použít?

  Ne, počet použití není omezen. Budeš však muset uhradit i přidružené náklady, takže se snaž použít co nejvíc předmětů v rámci jednoho procesu, ať z komory vytěžíš co nejvíc.

  Bude katalyzátorová komora stálým prvkem ve hře?

  Katalyzátorová komora bude aktivní po omezenou dobu, takže neváhej a využij ji, dokud to jde!

  Budou se nějak měnit požadované zdroje a odměny?

  Ano, při jednotlivých aktivacích katalyzátorové komory se budou požadované zdroje i potenciální odměny měnit.

  Návod na použití komory:

  V přehledu klikněte na Výroba

  Screenshot_1.png

  Potom klikněte na poslední záložku u lodě i ponorky.

  Screenshot_2.png Screenshot_5.png

  Nyní vidíte okno komory kde můžete směňovat různé předměty. V hlavním okně (
  1) vidíte předměty požadované pro katalyzování. U každého předmětu je znaménko + (A,B a C), kterým zvolíte jednotlivé předměty, které chcete použít. Ve spodní části (2) vidíte měnu, kterou je potřeba zaplatit. Ukazatel uprostřed (3) zobrazuje počet použitých předmětů. V pravé spodní části (4) je přehled předmětů, které můžete získat. Pokud máte zvoleno stačí kliknout na tlačítko Konvertovat (5) a proces se spustí. Na pravé straně (6) si můžete zjistit jak dlouho ještě bude Katalyzátorová komoře k dispozici.

  Screenshot_4.png

  Pokud nemáte nebo nechcete použít všechny 3 předměty zobrazené vpravo, můžete zvolit jen jeden nebo dva. Jakmile předmět zvolíte, zobrazí se u něj znaménko
  - a v ukazateli se zvýrazní počet předmětů, které jste zvolili. Jakmile jste spokojení z výběrem stačí kliknout na Katalyzovat.

  Screenshot_6.png

  Na ploše moře se Vám objeví oznámení o zisku nových předmětů

  Screenshot_7.png

  POZOR: Nezapomeňte, že pokud zvolíte pouze jeden předmět potřebný pro katalyzování získáte pouze jeden NÁHODNÝ předmět z nabídky. Pokud zvolíte jen dva předměty, získáte dva náhodné nové předměty.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.