Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jde o nový styl akce, kde se mělo spojit střílení NPC a boj. Po skončení akce budeme všechny Vaše názory posílat jako zpětnou vazbu na centrálu, ale věřím, že kdyby se akce upravila, byla by dobrá. Stačilo by, aby NPC jezdila stále jen některá měla v sobě sudy, nebo zvýšit počet sudů na megaserver. Možností je víc a do reakce je přidáme. Po úpravách by nemuselo jít o špatný styl akce.
     
    pavell1997(CSA) tohle ocenil(a).
  2. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo, nejde ani tak o sudy, samozřejmě pokud jich bude víc tím líp, ale jde o čas. Ten kdo chodí do práce a nepoužívá různé kamarády, kteří mu jezdí s lodí, tak nemá šanci. Než se dostanu z práce domů k pc, tak mi zmizí většina sudů a abych čekal do půlnoci na obchodníka, to opravdu nedám, když vstávám v pět ráno do práce.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To chápu , po téhle stránce to není nejlepší, ale to je většina akcí. Když dojdou pracující k PC tak je všude už tolik hráčů, že admirály není možné ani najít jak rychle jsou dole a NPC jsou většinou taky vystřílená.
     
  4. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Mám 1420 sudů natrefila jsem pašeráka Jimiho a je to k prdu nejde přijmout na jiné nemám level protože jsem půl roku honila ptáka z admirála taky pěkná blbost už jsem si myslela ,že to vzdám a až přijdu z práce bude po akci.Tak at si BP ty moje sudy vezme a ožere se ,nemám slušných slov-
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nechápu co nejde přijmout. Pokud vím vždy ti pašerák nabízí 3 rozdílné položky a měl bys dosáhnout alespoň na jednu z nich. To, že si nevybereš je tvoje rozhodnutí. A jestli tě u toho někdo topí pak světlo z tortugy a bejt rychlej.
     
  6. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj, já tady nechápu více věcí. Třeba kdy dojde k odstranění esencí z Eventu který skončil před více jak týdnem?
    Asi mají páni programátoři plné ruce práce.;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ony ti nějak zavazí? Někdy se vyměňuje hned po akci někdy až za pár dní. Poptám se na to.
     
  8. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Jasně že mě zavazí, lištu s měnama mám dlouhou přes půl obrazovky. Především bych ale třeba rád prostřílel tu munici kterou v tom mám uloženou.;)
     
  9. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    No co k tomu dodat....
    Po 4 denní akci (3 denní v reálu), mám do sezony jen 2 mince. 1. úkol jsem dokončil až 12 hodin před koncem akce.
    K 2., 3. a 4. úkolu jsem se vůbec nedostal a to jsem měl výjmečně dost času na hraní (4hod denně).
    Obchodníky jsem chytil poprvé až 3. den akce.
    Hodnocení:
    Je fajn, že lidi z PB se snaží udělat něco nového a tím bych ukončil výčet pozitiv.
    Podle mého názoru bylo kámenem úrazu nedostupnost obchodníků, lidi nemohli měnit sudy = málo NPC = nešlo dodělat úkoly....
    Aby bylo možné chytit obchodníky, musel být člověk na moři přesně na čas a chytit těch 10 sec. kdy byly vypsané, jinak utěr - tohle by HODNĚ nedomyšlené !!!!!
    Obecně vypisování adm. a jiných info do hry se nezapisuje do logu, což si myslím je důležitější informace než kolik zlata jsem dostal z příšery/NPC. Na tomhle by mněli zapracovat!
    Tak jestli můžete, tak jim tohle pošlete, a věřím že nejsem sám, koho tohle sere a tahle akce frustrovala.
     
    Alca tohle ocenil(a).
  10. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Vyjádřil bych se úplně stejně, mohly dát obchodníky do bezpečného přístavu (nebo kamkoli jinam) permanentně s tím, že by měnil svou nabídku po 2 hodinách např. Osobně mně rovněž mrzí, že akci nemodifikovali v průběhu, ne že by to zachránilo situaci, ale mohli si odzkoušet vliv změn na novou mechaniku, když už si s tím dali tu práci.
     
  11. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Pokud nemáš hotovy 1. úkol, nemůžeš obchodovat, což byla take nedomyšlenost.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    DarkenCZ obchodníci byly ohlášení oznamem na moři, doba kdy se objeví byla uvedená v informačním okně Události. Jejich výskyt pak byl po celou dobu co byli na moři vypsaný v okně akce. Na moři byli 30 minut což je dost na objetí všech třech.
    Zpětnou vazbu už jsem posílala se všemi námitkami a návrhy na zlepšení tak uvidíme.
    !-Hellmaster-! pokud má někdo přes 1400 sudů jak psal hráč tak se dá předpokládat, že první úkol má hotový.
     
  13. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Hmm... Já jsem v okně akce neměl nic, respektive nic nebylo vidět, akorát zmizel odpočet. Nebylo nutné to okno nějak roztáhnout?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne nebylo tady máš příspěvek od jiného hráče ten zde tuto informaci uváděl.
     
  15. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Neměla jsem první úkol hotový a přesto jsem měla 1420 sudů a odměny nešly směnit. Můj partner měl 1750 sudů a taky mu to nešlo
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně nebylo by od věci příště takové informace uvádět dříve. Je možné, že to byla jedna z chyb. Což už dnesk těžko dořešíme.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Upřímně - bylo by lepší spouštět akce perfektně vyladěné a funkční :)
     
    juraj888 a Alca tohle ocenili.
  18. Maniak

    Maniak Pisálek fóra

    Ahoj, je hezké, že BP pořádá akce, ale když 90% odměn jde na vrub BOTerům, tak těžko se něčeho může účastnit hráč, který chodí do práce a má i jiné priority než je hra. BP tady hází jak spouští scripty proti tomu, ale vůbec to na hře není znát.
    Věcí číslo dva co mi vadí je, že Seafight klient je pouze na vybraný tip OS, nikoli však pro všechny. Takže zase na tom budou lépe hráči co si můžou stahnout klienta. My s Macbooky si můžeme o tom nechat jen zdát. Příjde mi to diskriminační....
    Jeto nechutné a na zvarení.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight


    Kdo chce si i s Macbookem poradí na spuštění klienta si myslím. Pokud jde o žebříčky je to pravidelná věc a hlášená. Myslím si, že ve většině případů je zbytečné se na žebříček snažit, jelikož dost často jsou tam děla o ničem. Ale na spoustě akcí se dá myslím si jít do plusu i bez žebříčku, ale i na některé žebříčky se dá dostat, jen si musí každý zvážit, jestli mu stojí za danou odměnu ta spousta munice, času a herních předmětů, které tomu musel obětovat.

    Nicméně zablokovat někoho za využívání programu není jen tak musí si centrála na to získat nějaké potřebné množství informací, vím od kolegů z podpory, jak dosti často mají od hráčů informace po potrestání, že nic nepoužívají a podobně.

    Ale myslím si, že téma botů je zbytečné tu řešit, pakliže máš konkrétní hráče předej je podpoře ta je předá dále a následně pokud si centrála získá pro ní dostatečné množství údajů tyto hráče potrestá. Hlavně toto vlákno je o akci jako takové.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight