Akce (1/2020 - 12/2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 28/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ano asi už vše funguje..ale akce je stejně prapodivná jediné NPC jsem potkal při spuštění eventu.Další už jsem nepotkal a tak to bude asi i do konce akce, opravdu nepromyšlený event omezující výskyt NPC.:eek:
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V rámci opravy se dá předpokládat, že bude NPC o něco více pokud budou hráči měnu utrácet.
     
  3. Trevor

    Trevor Zelenáč fóra

    Jakmile se na serveru dosáhlo milníku, kdy je "rozdán" všechen grog, event ztratil význam. Cena u obchodníků je poměrně vysoká a jelikož je tohle PvP hra moc se vám nepodaří udržet grog na lodi bez toho aniž by do vás někdo střelil. Nepřítel do vás 2x střelí a vezme vám takové množství, že se vám to nechce hrát. Takže hlavně díky špatnému systému byl grog přerozdělen mezi všechny hráče zhruba rovnoměrně kdy každý má u sebe tak 300 400 grogu, a nikdo z nás nemá možnost jak ho získat více. Tímpádem nikdo neutrácí, protože chce více, nic se nespawnuje a event stojí. Máte štěstí když za 6 hodin hraní v kuse naleznete jedno malé NPC, natož pak admirála.

    Výsledek eventu ?
    Zajímavý koncept, avšak absolutně nepromyšlený, takže z toho je akorát totální katastrofa.
    Chtělo by to aspoň 5ti násobek grogu na server a krádež by měla proběhnout pouze za přepadu nebo potopení lodi.
     
    Alca tohle ocenil(a).
  4. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    Tak toto je vrchol dam poslednu ranu eventu a dostanem.

    2020-11-17 19:51:00Získal si 9 BS (bodov skúsenosti).
    Klient hry Seafight
    2020-11-17 19:51:00Získal si 39 x Sud s grogom.
    Klient hry Seafight
    2020-11-17 19:51:00Potopil si loď Kapitán Ron.
    2020-11-17 19:51:00Získal si 12709 x Perly.
    Klient hry Seafight

    a kde mam slubenu odmenu???

    • Hráč, který dá poslední ránu dostane munici Požírač duší, recepty na dělo Světoborec lv 0 nebo design “Double Cask” (náhrada za design jsou recepty na dělo Světoborec lv 2)
    :(:(:(:(:(
     
    Alca a 乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenili.
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkus si projít deník. Bohužel se stává, že někdy jsou v deníku jednotlivé položky propleteny i v řádu desítek minut až hodinu a je možné, že jsi jednu z odměn přeci jen dostal.
    Co se týče PvP nevím sice o jaký jde server, ale vím o hráčích co mají na lodi i 1000. Jde opravdu o server a pak o případné koalice díky kterým se podaří hráčům udržet Rona si jen pro sebe a jiní si pomalu ani nevystřelí.
     
  6. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra


    tak som presiel dennik a nic som nenasiel a ide o server GE3
     
  7. hraji Gl .Am 3 tedy PVE mám 1910grogu a pořád nechápu kde ho měnit PVP přepnout nechci a na to dostat se k dalším akčním lodím bez šance je vidět že vás napadl COVID chce to lečbu pracujete v horečkách ještě že tu je na perly Svoboda
     
    Alca tohle ocenil(a).
  8. **štěpánek**

    **štěpánek** Zelenáč fóra

    https://prnt.sc/vl86cc

    Je 6.54 h, na snímku vidíš ,že na moře obchodníci vyskočí za 1:34h.Už vím jak je najít ,ale jsou to časy,kdy jsem v práci nebo zkrátka nejsem u PC.
    https://prnt.sc/vl88gc
    Až vyprší čas,tady se pak ukáže ne kterých mapách jsou obchodníci u kterých vyměníš sudy.
    Mohl by sem někdo dát obrázek,co a za kolik se dá směnit.Zajímalo by mě to. páč sudů mám hodně,ale netuším co zaně dostanu,A než se dostanu ve správný čas na moře sudy ubývají.
     
    Alca tohle ocenil(a).
  9. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    50 lodiek na 10 minci usilia ? sa s konom zrazili :D vie uz niekto kolko treba na 50 minci ?
     
  10. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    preco mi stahuje kazde 2 hodiny sudy s grogom,ked mam buffu grog master ?????

    2020-11-18 08:43:09Získal si 1 x Majster grogu.
    stiahnute:
    2020-11-18 10:01:34 37xSud s grogom bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.


    Každé 2h pak ztratí hráč 5% ze svých zásob „Barelů s grogem“. Tomu ale můžete zabránit použitím nového buffu "Grog Master".
     
  11. *Paralen*

    *Paralen* Pisálek fóra

    Najlepšie je aj tak že hráš 2-3 hodiny a nájdeš maximálne 2 akciové NPC...Totálny úlet celá akcia
     
  12. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Za 100 sudů je buff (narazil jsem zatím na rychlost opravení a více hp z amuletů) na jeden den.
    Za 600 sudů třeba Voodoo priest lvl 4 na tři dny nebo cvičitel lvl 3.
    Za 1750 sudů opravář lvl 5 na jeden den nebo recept na upgrade rozšíření.

    Na nic víc jsem nenarazil, protože jsem akci vzdal..
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 místo napadání sis mohl přečíst FAQ nebo některé předešlé reakce, kde jsme psali, že sudy se mění u obchodních lodí, které se objevují každé 4h.
    **štěpánek** nabídky se mění jak u různých obchodníků tak s každým dalším objevením. Jsou tam různé buffy, amulety opraváři nebo design za 2 500 sudů.
    BOMI-(svk) nestřílel tě někdo? Pokud ne nahlásím to jako chybu, ale zatím jsi jediný kdo to píše.
    *Paralen* akce je takto postavená, je to nový typ akce, ve hře se v minulosti objevila jen jednou, není to o NPC, ale o kombinaci hledání NPC, střílení se mezi sebou a výměnou a vrácení měny zpět do hry.

    Po skončení každé akce posíláme feedback se všemi + a - dané akce. všechny tyhle věci do něj napíšeme a příště bude třeba tento typ akce vyladěnější. V základu to není špatná akce, jen je špatně vyvážená.
     
  14. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    ako ma mohol niekto strielat ked som bol odhlaseny a prihlasoval som sa az vid.dennik v zelenom.

    2020-11-18 11:36:34 1xAkčný kľúč bol odstránený. Dôvod: Otvorenie debny.
    2020-11-18 11:33:21 Zaplatil si cechu daň -53870708.-53'870'708 Zlato
    2020-11-18 10:01:34 37xSud s grogom bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
    2020-11-18 09:17:58 Získal si 6 x Tritonova láskavosť.

    a teraz mi znova stiahlo:
    2020-11-18 12:01:36
    37xSud s grogom bol odstránený. Dôvod: Akciový mechanik.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/20
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Buff jsem neměl a tudíž netuším jestli je zapotřebí ho nějak aktivovat. Máš ho opravdu aktivní?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    BOMI-(svk) nikdo tě nestřílel , odebírá to každé 2h, přečti si FAQ. Co se týče nefunkčního buffu napiš na podporu at se to může prověřit. Případně se podívej jestli není třeba ho nějak aktivovat, jestli ho máš mezi buffy vypsaný a na jak dlouho.
     
  17. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Jsem rád že jsem si před zapnutím hry přečetl forko, aspoň to nemusím zapínat.Akce bez NPC stále pokračuje. :eek:
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    NPC se objevují průběžně po troškách a v době kdy jsou na moři obchodníci a hráči utrácí své sudy. Takto je akce stavěná.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  19. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    No musím říct, že tato akce je úplně nepovedená. Než jsem se teď vrátil z práce tak ze 600 sudů, co jsem měl, mi zbylo 234. Tato akce je pouze pro ty co hrají 24 hodin denně. Pro normálního člověka akce na nic. Jestli budou v těchto akcích pokračovat, tak spoustu lidí odradí.
     
  20. Alca

    Alca Pisálek fóra

    Už jsem tuto akční hru vzdala chodím jako mnoho dalších do práce a nemám čas čekat to s tím BP asi nepočítá ,více lidí je naštvaných