Zobrazování admirálů ano či nikoliv?

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 21/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro zobrazování admirálů ano či ne?

Anketa uzavřena 29/4/18.
 1. Ano

  51.2%
 2. Ne

  48.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj piráti,
  v poslední době jsme vedli diskuzi o tom zdali zobrazovat informace o potěru admirálů či nikoliv. Názory jsou rozdílné a proto bychom rádi znali i Váš názor, zdali zobrazovat místo (mapu) potěru či nikoliv.
  Říkali jsme si, že je trochu nepříjemné, když ostatní hráči vidí informaci, kde admirál vyskočil pro případ, kdy jste udělali vše pro jeho vyskočení.


  Váš SeaFight team
   
  Bibi tohle ocenil(a).
 2. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  No na mapach 29 a viššie by som zrušil hlasenie o vyskite. Komu padne nech si ho zo svojimi hračmi zostreli ak na neho nenatrafia enemi. Zrušit hlasenie a znižit počet NPC z 500 na 300 potrebnych na vyskočenie Admiralskej lode.
   
  *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
 3. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Můžeme sice předat dále jako reakci, nicméně aktuální hlasování je o zrušení zobrazování na všech mapách.
   
 4. CHUDINKA-CZ

  CHUDINKA-CZ Pisálek fóra

  Taky jsem pro aby se to od map 26 a výš nezobrazovalo,ale zároven by musel admirál vyskočit přímo z npc a ne kde se mu zachce.
   
  *Angie*EU2 a Bibi tohle ocenili.
 5. Wroge.CZ

  Wroge.CZ Pisálek fóra

  Tiež by som bol za zníženie počtu npc na admirála Tyrannousa lebo teraz už hráči majú levely a tí, ktorí nemali level tak nestihli urobiť a teraz keď potrebujem poslednú ranu do úlohy tak sa to nedá spraviť lebo padajú tak maximálne 3 za deň. Pri veľkom záujme (kvôli trofeji) je dole za 3 minúty a to sa skoro vôbec nedá stíhať. Dal by som to tiež na dákych 300 maximálne možno aj menej. A len ako nápad by som prehodnotil aj denné úlohy na trofeje aby vyskakovali títo admirály častejšie by som dal tie úlohy na npc typu renown 2 a auricornous a nie na svieže loďky na 20 mape(zbytočne).
   
 6. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  To už zase změnili PZ? Tam bylo HP tyrana. Nicméně zase bez, že je záměr BP aby hráči nějakou dobu tu trofej dělali . Na druhou stranu je to o domluvě hráčů v rámci nějaké koalice například na našem herním serveru ho klidně nechají 3x opravit.
   
 7. *jakor40

  *jakor40 Vážený autor

  • Zbytečná citace
  Ahojte, Poseidone, pokud si to prectes jeste jednou, napsal tam ze do ulohy..:)

  a Pro Wrogeho, tento ukol delat nemusis, ale muzes jit rovnou na PZ 31.. staci, kdyz v pristavu 21 nahoru.. je tam zadavatel pan smythe.. ktery ti da tusim 4-5 ukolu a pak je PZ 31 (30 MG tyrana)..
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/18
  Wroge.CZ tohle ocenil(a).
 8. Wroge.CZ

  Wroge.CZ Pisálek fóra

  Jakor tak ďakujem za túto informáciu. Dúfam, že to tak bude a keď po troch dňoch (dúfam, že už viac nie :D) spojazdnia opäť more pôjdem to vyskúšať porobiť :D
   
 9. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.