Změny názvosloví

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem *booo*, 14/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. *booo*

  *booo* Obyvatel fóra

  Zdravím, pro členy teamu:
  Mám takovej dojem, že by bylo více než vhodné upravit oficielní odkazy na fóru podle nových názvů. Např. Přízeň královny = křišťálové požehnání (přišel sem na tuto schodu, když sem dostal jako odměnu z RAKA). - na hl stránce se stále zobrazuje požehnání, v deníku přízeň to je asi taky na nahlášení pro opravu zobrazení.

  Pro hráče: pokud narazíte, narazili jste na změnu názvů, která není popsána na herní fóru, vložte ji do tohoto vlákna. Třeba to někomu usnadní opravy textů, když je to nenapadlo samotné.
   
 2. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj *booo*, co se týče Přízně královny dodal jsem i tento název. Názvy není problém změnit, ale jak i ty zmiňuješ na různých místech jsou různé názvy, které je snaha postupně změnit. Ale jde i o to jaký název nakonec zůstane. Ale určitě díky za nápad jsme za něj rádi, je snaha něco změnit, ale pakliže to zrovna nevidíme, tak se to pak dělá těžko.
   
 3. *booo*

  *booo* Obyvatel fóra

  však, kdo něco uvidí, tak hodí do vlákna a vy to můžete změnit ne
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.