Návrhy Změna předmětů v AKČNÍCH truhlách

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem bleckpirate™cz, 5/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete změnit předměty v akčních truhlách?

  1. Ano, chci

    71 hlasy(ů)
    97.3%
  2. Ne, nechci

    1 hlasy(ů)
    1.4%
  3. Je mi to jedno

    1 hlasy(ů)
    1.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bleckpirate™cz

    bleckpirate™cz Zelenáč fóra

    Byla by tu ta možnost, že by se z akčních truhel daly vyřadit běžně dostupné předměty co se dají sehnat v normálních truhlách?
    Například: vědomosti špeha, Eliášův oheň, amulety 25 000, kameny spěchu, atd. prostě to co se dá najít v normální truhle.
    V akční truhle by měly být opravdu akční věci, munice, děla, boostry apod.
     
  2. djmeema.

    djmeema. Rádoby autor

    Naprosto souhlasím.Z vědomostí špeha mi jde už hlava kolem :D:)
     
  3. Patris012

    Patris012 Perspektivní autor

    dobry napad sem pro proč mam dostavat to co dostavam z normalnich truhel když to sou akčni truhle tak at to dava akčni předměty
     
  4. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    oni tam dávají odpadky možná proto, že akční klíč je levnejší než normální a navíc ho cpou i do bonus kodu, ale jsem pro :)
     
  5. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Ahoj, určitě ano. Nehraju to tak dlouho, ale Eliášova ohně, kamenů rychlosti atd. mám zásobu zhruba na 25 let. Nebo kdyby to šlo alespoň občas vyměnit za něco užitečnějšího.
     
  6. bleckpirate™cz

    bleckpirate™cz Zelenáč fóra

    chci se zeptat zda můj návrh bude poslán na BP. 'Předpokládám, že 58 hlasů je dostačujících.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.