Změna nicku - ukazatel odpočtu

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete mít u funkce změny nicku uvedený časový údaj kdy si znovu můžete nick změnit?

 1. ANO

  24 hlasy(ů)
  75.0%
 2. NE

  8 hlasy(ů)
  25.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Další anketa se týká změny nicku. Málokdo si pamatuje kdy naposledy si měnil nick. Tento údaj není nikde na lodi uvedený a zjistit ho může jen podpora. Anketa se týká ukazatele odpočtu za jak dlouho si hráč může změnit nick .
   
 2. Patris012

  Patris012 Perspektivní autor

  Ja si nick nějak extra neměnim ale určitě se to bude hodit :)
   
 3. cz¤REBELS¤cz

  cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  nemam potřebu měnit nick mam jej 10 let
   
 4. Opravím Ťa Leo, ani podpora nemá správny údaj zmeny nicku :) Podpora má údaj zmeny nicku kedy bol naposledy uložený nick podľa ktorého sa teraz prihlasuješ do hry a nie zmenený na mori :D Viem o tom svoje, keďže mne samotnému podpora zadala vraj naposledy zmenený nick bol v roku 2014 a odvtedy som ho už pár krát zmenil :D :D
   
 5. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Dovolím si nesouhlasit bohužel od kolegů z podpory vím, že mají datum poslední změny nicku na moři. Nicméně tak jako dochází k problémům ve hře dochází i k špatným hodnotám v jejich systému které hlásí tak jako my hlásíme problém ve hře.
  Co se týká rebelsi tvé poznámky ano máš pravdu x hráčů používá jeden a tentýž nick. Ale pak je zde velké množství co si ho mění kvůli bojovým akcím, ale i třebas kvůli tomu aby stížili dohledání jiným hráčům a podobně. Pakliže by tato informace fungovala tak jako má i jak jí často vidí správně podpora hry myslím si, že by pro takové hráče to bylo vhodné i když pro některé je to samozřejmě zbytečnost.
   
 6. Geralt64

  Geralt64 Velvyslanec fóra

  Kdyby radši BP zajistil, aby se do nicku opravdu nedaly používat speciální znaky. Pak by změna nicku byla k ničemu, protože by každý hráč šel dohledat jednoduchým přepsáním nicku.
   
 7. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  Mne by pasovalo skor keby sa dalo zmenit prihlasovacie meno do hry. A mam tam take zlozite prihlasovacie meno a neda sa zmenit za nejake jednoduchsie:confused:
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  To určitě o zakázání se žádalo několikrát. Bohužel se pokus, který měl vyřešit situaci za mě nepovedl.
  Můžeš zkusit založit návrh BlackOut, nicméně ono je to ve finále v podstatě o tom samém co píše Geralt64 zajisté máš něco složitého protože jsi to používal i na moři dokud se měnilo oboje naráz.
   
 9. BlackOuts

  BlackOuts Vážený autor

  Mas pravdu Poseidone,kedysi to tak bolo meno na mori a prihlasovacie meno bolo rovnake. Ale je to uz hadam aj 9 rokov co to zmenili.
  Navrh zakladat nemienim ,je tu plno inych veci co by boli uzitocnejsie. To som len tak podotkol . Toto su nepodstatne veci v hre. Geralt aj tie specialne znaky su neni taky problem.Hrac co casto bojuje tak si ID konkretneho hraca najde behom minutky a aj skor. Ale to ty vlastne vies velmi dobre :):)
   
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  je to sice mimo téma, ale už tu byla i anketa, aby se v deníku po potopení objevovalo kromě nicku i ID hráče. Tato anketa už byla odeslaná na centrálu. Speciální znaky stejně jako duplicita nicků je docela problém, ale zpátky k tématu. Hlavně ti co si buď pro zábavu, "zmatení enemy" nebo kvůli eventům často mění nicky by údaj o čase, který jim zbývá myslím ocenili.
   
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Zamykám a předávám k odeslání.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.