Změna herního systému a logiky..

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Whiskey_Jack, 19/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Whiskey_Jack

  Whiskey_Jack Pisálek fóra

  Zdravím,

  no před dávnými časy jsem tu hrál, to se ještě hrát dalo, ale teď když si to vezmu, tak seafight si zamezil úplně přístup nováčkům, na světě není moc lidí co si přijde jen tak zahrát a hned vysolí nechci to ani počítat kolik desítek tisíc na to, aby měl Elitní loď v Top stavu. Abych jen nekritizoval, tak mě napadl nápad, udělejte více serverů, ale s tím, že na každém serveru dalším bude jiný top stav lodí... vraťte se do minulosti, místo neustálého přidávání blbostí do hry a vsadím svoje boty, že hráčů rapidně přibude.

  Můj návrh by vypadal asi takto:

  Server:

  Globální Evropa 6 -> max Eli lvl 10, 105 elitních děl
  Globální Evropa 7 -> Max eli lvl 21, 8 elitních palub
  Globální Evropa 8 -> max eli lvl 24, ......

  A tak dále třeba, globální evropu jsem dal jen jako příklad, zkuste toto navrhnout vedení, byl bych rád, kdyby se nad tímto, alespoň někdo pozastavil a zkusil zvážit, jestli by to nebylo rozumné :)

  Prosím taktéž hráče, jestli se k tomu mohou vyjádřit.

  Děkuji Honza
   
 2. Slůňe_CZ

  Slůňe_CZ Pilný autor

  Promin kamaráde návrh to není zlej ale problém je že ty sem chceš opravdu tahat hráče když to tu skoro nejede? jako je hezky akce střídá akci ale jinak? :)
   
 3. sewses

  sewses Perspektivní autor

  ahoj..ozaj pekny navrh..ale prepasol si pointu Big Pointu ..Od kupy seafightu to ide tymto smerom už nejaky ten rok a Big Point nema zaujem o neplatiace hrače skôr tlači všetko do platobky ak si si nevšimol už je to nezvratne.nie že by nam to vyhovovalo to určite nie ale toto stoji len za uvahu..proste oni potrebuju profit a to je priliv penazi od hračou,čo je neuveritelna škoda..priklad nas stoji ebenova paluba 20e .(a to zozačiatku stala 50 E !!!) ked maš madarsky učet stoji ta ta ista vec 6-9 e niesom si isty a cez venezuelu 3e..takato je politika Big Pointu....čiže ozaj paradny navrh z tvojej strany ale zo strany provozovatela hry neuskutočnitelni ba priam pre neho na vysmech..nj velka škoda :(
   
  SemtexC∞L tohle ocenil(a).
 4. Whiskey_Jack

  Whiskey_Jack Pisálek fóra

  No ono podle mého, by na tom určitě neprodělali, podle mého, když by se to rozkřiklo, tak tam těch 5000 lidí půjde a myslím si, že většina z nich si něco zaplatí a to je taky profit... Takhle nebudou mít z čeho profitovat, protože se jim na to hráči vykašlou, znám dost případů, kdy seafight rozvedl pár mích kamarádů, protože to byly blázni a veškerou výplatu sem byly schopni naházet a drahým polovičkám se to prostě nelíbí... BP nesmí myslet jen na to, jak přidat novou věc a nechat si za ní vysolit peníze od málo hráčů, podle mého je lepší mít tu více hráčů a tahat z nich menší peníze :) Hráči budou spokojení a BP určitě také.

  Jako za dob starého majitele BP to byla řekněme si vážně paráda, člověk si vydělal a BP na tom určitě nebyl špatně... Byl bych rád, kdyby toto někdo předal vedení...
   
  SemtexC∞L a CooL-Ovechkin™ tohle ocenili.
 5. TotojehraPche

  TotojehraPche Rádoby autor

  Dajme tomu že sa to spravy, ale kto bude hrať sučasny Seafight? Kde treba kopu penez. Asi nigdo lebo čo ty navrhuješ navrhovalo 100 ludi pred tebou. A kde sme ? Stale natom istom mieste.
   
 6. kapitánkormorán.Brno

  kapitánkormorán.Brno Pisálek fóra

  Whisky_Jack:Tak by přemýšlel každý normálně uvažující člověk ale oni jsou asi jiní.Žádní noví hráči ale nepřicházejí a ani přicházet nebudou, pouze odcházejí.Dá se tu vesele podvádět a pro mladší kteří třeba ještě nevydělávají je to moc drahé.Vše si musíš koupit za prachy a navíc tu nic nefunguje.Kdyby se vydali opačným směrem, vyházeli všechny podvodníky, trochu se věnovali tomu aby to trochu šlapalo tak hráči budou přicházet a a určitě by jich nebylo málo a profit by byl daleko větší.Já též pamatuji starý seafight ale to už nikdy nebude, leda by to měl někdo jiný.Jen slibují a nic se neděje.Z práce o nás to hrálo 5 lidí, hraji jen já.Na trhu máš spoustu lepších her ale vysvětluj to někomu kdo sea hraje od začátku že?A nejlepší na tom je že ti co tu tu do toho naházeli desetitisíce tak jejich účty jsou naprosto bezcenné a hádej kdo na tom nese vinu?odpověd snadná.
   
  TotojehraPche tohle ocenil(a).
 7. Milosek771

  Milosek771 Perspektivní autor

  Tenhle návrh tu byl už kolikrát. BP není tak blbé, aby dali servery, které budou takřka zadarmo, jako tomu bylo dříve ;)
   
 8. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ahoj Whiskey_Jack, pro případné předání návrhu dále s žádostí o realizaci od hráčů, musí splňovat návrh určitá pravidla. Proto tě prosím případně založit tento návrh znovu a dle daných pravidel. Zamykám.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.