Změna Akce: Evropský šampionát na Seafightu

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem NσStress*, 11/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte se výše uvedenou změnou?

  1. Ano

    89.1%
  2. NE

    10.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Ahojte,

    chtěl bych navrhnout kvůli několika postřehům z akce, jak z mého pohledu tak i z pohledu jiných hráčů, určité změny v probíhající akci.

    1.
    Možnost střílet Národní lodě dutou municí.

    2.
    Zvětšit nebo přidat šanci na zisk designu z Anemoi a nebo přidat tuto šanci i Šampionátu. (Nový národní designy)

    3.

    Zvýšit odměny z akčních truhel

    Tato akce nijak negraduje, není rozložená na nějaké fáze, z tohoto důvodu žádáme změny v probíhající akci.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/16
  2. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    palec hore tri zasadni veci ktere by meli byt v akci aby to byla akcee takova ze se vyplati a ne ze vystrilim 500k fotbalky a vysledek jen duse
     
  3. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    a ešte at vrati tu šanci na zisk perel šak hu snižili tak že hu uplne zrušili odvtedy sem sundal 80 lodi a ani jednou nic zadne perly
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    Nic nemenit, kto je sikovny tak na arene si dokaze zarobit aj 50k futbalovej municie za hodinu hrania :) tu potom moze vystrelit do Lodi naroda / Anemoia / Sampionatu alebo Sampiona2012
    1m futbalky za 20h co viac si priat :) skoda len ze tu arenu zatvoria v pondelok a otvoria znova az v piatok :)
     
    †R.I.P[†] tohle ocenil(a).
  5. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    socient
    Já ti rozumím, ale zas ty chápej, že ne každeho baví hrat pinkanou když hraje pirátskou hru
     
  6. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    socient,
    seafight ma baví, ale bohužial som človek, takže musím jesť, piť, vykonávat potrebu a aj spánok sa hodí. Plus keď sľúbia perly z nár. lodí a za 100 tis. vystrieľanej munície (čo je 90tis. perál) dostaneš 33tis. tak jediné k čomu ma to motivuje je ísť na slnečnú alebo ísť sbierať glitzky. A keď už dajú aspoň slobodu tak funguje len 2 hodiny než to začne zasa sekať...
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    Tak nazbieraj duše iba na dizajn ktory sa ti paci a strielaj len perlové lode (Anemoi, Šampionát a Šampión 2012) + od piatka do pondelka dostávaš muníciu zadarmo v aréne. Na každého ak ťa akcia nebaví tak ju proste ignoruj a uži si aspoň futbal v telke :)
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    myslim ze by to bylo dutou fajn i pro mensi lodky nejsme tu vsichni same fulky:))
     
  9. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Ono by stačilo aby dali z každé male lodí aspoň 1000 fodbalovky pak bych mel aspoň důvod to střílet a aréna je o ničem když je v době kdy holt někdo chodi do prace.
     
  10. ĘŁVįŞ

    ĘŁVįŞ Pisálek fóra

    je to rozbity :(:(:(
     
  11. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    Tak SCM prosim co popremyslet a poslat anketu do NDR? :D
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Hlasoval jsem pro změnu, ale tak nějak nevěřím,že to bude něco platné. Dne 20.4.2016 jsem zakládal jiný návrh a do dnešního dne není odeslaný. Doufám, že tohle nebude stejný případ.
     
  13. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Pro tohle sekani hry atd sem dal návrh na herního klinta jako je u drakensangu prosím hlasujte i tam mne to fakt pomohlo ten klient.
     
    • Zbytečná citace
    Tvoj nápad je podľa mňa blbosť a podľa toho som aj hlasoval a toto je iná téma.....

    Uvidíme či akciu zmenia ale mňa osobne to zatiaľ vychádza tak že pokiaľ behám po šampionáte idem do plusu, samozrejme pri streľbe národných v kombinácii so šampionátom je tam strata pár tisíc perál ale dá sa to.....2x sa mi stalo že som bol z perlami v pluse 96k perál.....

    Akcia nie je až tak zlá, dá sa zarobiť aj prerobiť, treba mať trošku šťastia a chytiť pár krát z národnej perly a hneď to vyzerá inak :) :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/6/16
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖, prosím dle pravidel.
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    o stěstí by u akcí měl být zisk dizajnu(na dmg,poslední) a ne že to štěstí je u zisku perel, já mám doted 758 NPC a z nich 4xperly......
     
  16. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Zeptám sem, bude tento návrh někam postoupen? Nerad bych měl zmenu akce na 2 dny.
     
  17. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Akci neměnit nechat takovou jaká je!!!
     
  18. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Jasně že ti to vyhovuje RIPe, to asi téměř všem "fullkámů, nebo téměř fullkám. Pro slabší hráče to není zas tak jednoduché. Většina hráčů má taky zásoby co se týče munice nebo perel, ale naopak většina slabších hráčů ne. Takže potřebují nejprve na něčem vydělat aby se do akce vůbec mohli zapojit. Pokud nejdou do akce s kapitálem, a nemaj jak se tu už říkalo předtím tzv. "štěstí" (nebo li šanci cca 0,05% na perly z národních lodí) tak z 99,5% na akci prodělají. Já vím že v aréně se dá získat munice, ale taky jsem tam strávil nějaký ten čas a ani vyhrát neni zase jednoduché. Sám bych změnu uvítal.
     
  19. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    pošli prachy a seš full hned a hned to bude lepší :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.