Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Lucie, prosím bez zbytečné citace. Jestli dojde k prodloužení zatím nevíme. Ale též zazněly názory aby došlo k ukončení akce. Takže uvidíme co přijde.
    Ahoj **Mr.*Y*o*s*I*.Sk**, prosím mírni sví výrazy. Odebrání si myslím, že je v pohodě dostal jsi alespoň něco kolikrát se tyto předměty nemění za nic. Pouze dojde k jejich vymazání. Někdy se také samozřejmě nechají, pokud se plánuje opakování akce.
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *jakor40,

    jak čtu jsi v hrách profík, rád bych si také po té smršti negativních ohlasů přečetl i jednu pozitivní např. za večer jsem vydělal 200 000 perel, ať mají Ti hráči co se nechají ztopit o čem přemýšlet. Bohužel všechny ty negativní ohlasy se již odeslaly a spíš je to na škodu a jen to dokazuje, že je lepší nejdříve to "nějak odzkoušet" než psát žádosti na opravu.

    pěkný den
     
  3. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Tady jde ale o to ,ze je tam chyba a nekteri hrači se na mapu bosse nemuzou vubec dostat a musi vzdy cekat na restart.Nikdo tady netvrdi ,ze je to na vydelek spatne.
     
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    já jsem třeba včera vydělal 200 t perel ale ne na boss mapě.
     
  5. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Lidi nevíte jestli se bude nějak restartovat. Nejde mi totiž dostat na mapu bose.
     
  6. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    O tom mluvim, že lidi se nemohou dostat na mapu bosse a musi čekat do restartu a proto si myslim, že by tu mapu bosse mohli prodloužit.
     
  7. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    Tak to asi neudělaj. Jim je to jedno.
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Poseidon :))) ja vcera neco pres 400K perel.. radim jak cerna ruka dokud to jde zadaco jakoby.. tak nac kupovat dilky.., nejde o to jeslti profik.. ale musi to ty lidi pochopit a pochytat jak na to vsak se podivej na video ktere jsem delal ty casy cca 3:30-3:50 takze to jde luxusne.. vetsine hracum to nejde.. protoze zbytecne opousti frontu nebo neprijmou tu pozvanku atd..vetsine co to nejde jsou lidi co pisou.. "je nejakej kod", " bude nejakej kod".. a nebo prijdou jednou za tyden na chatu vsechny poslou nekam:) a delaj machry jak vsechno umí jeslti mi rozumis, ale je to jen muj nazor mohu se milit:)
     
  9. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    tak teda nevím no při procentu jak dává dílek z boss mapy a při tom že mi to ze všech dnů co tato fáze je už třetí den nefunguje začíná se mi celá vánoční akce zdát nudná a poněkud o ničem protože vlastně ani nemám šanci dílek sehnat co dodat nic vím o chybě se ví a zítra po resetu mi to možná zas bude cca hodinu fungovat těch 15 erbů co ještě mám bych ráda věnovala BP protože já je určitě neuplatním ať si svůj vzhled užijí a ....
     
  10. bouda

    bouda Zelenáč fóra

    ZAS NEJDE BOSS MAPU? TÁHNĚTE UŽ
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj jakor40,

    nejsem Poseidon to je kolega :), ztotožňuji se s tvým názorem, největší věda je pochopit mapu, domluvit se s kamarády a nenechat se potopit, protože většinou když se zeptám, jak se to stalo, tak se dozvím, že byl potopený a už to zase nejde.

    Na to jediná rada je, že restart je každý den v 5:00 hodin a potom má zase šanci se domluvit s pořádnou skupinou hráčů znovu a ne s těmi co se ani nedomluví, za co každý půjde, nakonec je tam 5 tanků nebo 5 léčitelů a všichni z mapy utečou ... na druhou stranu jsou i "kosíci" kteří dodělají i přesto mapu sami ...

    díky za odpověď a pěkný den
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Jej pardon, ja to spletl:)) Takže Mirku :)), jj párkrat jsem to taky delal sam:)) na dostrel se to da zvladnout:) akorat to nejsou cca 4 minutky ale vic :)))
     
  13. Mad☆Farmář☆

    Mad☆Farmář☆ Pisálek fóra

    Pls už několik dní se spoustě hráčů sekne z neznámého důvodu přístup na boss mapu(při přeskočení mapy se na malou chviličku objeví nějaký baner-je proto nečitelný) mě osobně se to stalo 2xtakže jsem skoro 1.5 dne nemohl na bosse-to že zatím nemám vystřílenej dílek ač chodím tak 20x deně to mohlo taky ovlivnit.Pls o vyjadření kompetetních osob k tomuto problému-CM tvrdí že je to hlášeno (nevím jak dlouho)jako chyba-Mad
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mad☆Farmář☆, ano problém je hlášen na centrále od jeho objevení. Bohužel procento pro dílek opravdu neznáme.
     
  15. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    jak jsem tu už psala mě už to nefunguje po třetí a vždy skoro celý den :(( nemá cenu se nad tím pozastavovat nakonec už i v upoutávce na hru je psáno že je to placená hra je třeba nakoupit perníky za eura o nic jiného nejde tomu odpovídá výdělek perníků a ceny v trhu
     
  16. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Mne sa to stáva vtedy, keď niesme 5 v skupine pozvaní. Náhodný vstup a 5 hráčov s skupine mi ešte neurobilo problém.
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    konečne :)
    2015-12-10 00:14:06Získal si 6000 perál.6'000 Perly
    2015-12-10 00:14:06Získal si 20 x Perníky.
    2015-12-10 00:14:06Získal si 1 x Njörd-časť puzzle.
     
  18. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak Drake je jeden z mala stastlivcu, co se dostali k dilkum puzzle. Ja jel bosse asi 30x a nic ... je to trochu nefer :( Tohle mne dost zklamalo. Honit se za darkem nejak nemam cas, takze dva dilky jsou fuc :(
    A odmeny v adventnim kalendari? Kdyz s nim dosli poprve, tak tam byl vzdycky desetinasobek toho, co tam davaj dnes ... vicemene vysmech. Skoda, driv to cely melo smrnc vc toho, kdyz jezdili snehulaci, zimni svitky a tak.
    Letos teda zatim velky zklamani ... a pro maly lodicky vubec nic ... ty si neskrtnou ani na ukolech.
    P.S. Necekam na to odezvu ... jen me to nejak rozesmutnilo a potreboval jsem si nekde ulevit.
     
  19. Techlovec_CZE-DC

    Techlovec_CZE-DC Pisálek fóra

    To s s tebou musím souhlasit Sanrohu. A ani ty truhli nejsou nijak moc fajn. Na jednu s municí je pomalu 15-20 se světlem,sněhuláky a svíčkami. To pro ty menší lodě je pomalu k nepotřebě. To je škoda.:(
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    30x a nic ?? já jich udělal 70 než jsem ho dostal (ted aktualně jich mám za sebou 135) dodelal jsem jich tak 120, jen z nich mam 2400perníku, takže i kdybych ho nedostal je mi to jedno...., s tim dalsim souhlas ja sam nepotrebuju naprosto nesmyslne a nekdy ani nefungujici predmety jako je zimni svetlo, snehulak, svicky, kdyz otevru kalendar a najdu v nem 3 zimni svetla tak se jen smeju, ostatni odmeny ani nevnimam, otevirám to jen pro dílek (kterej ve finale ani nepotrebuju, protoze mam 6500 perniku a mohl bych si ho koupit)
    ke hre jsem se vratil po cca 3mesicich jen z nudy, ale uz jen jako neplatici hrac, nebudu dávat do teto parodie penize abych se alespon trochu dostal k urovni hracu co jezdi pernamentne na botech , to co si tyto atrapy "vyjezdi" za noc na botu,ja musim udelat sam poctive a ani tak to nestaci,BP tuto hru totalne po.... a konec nebude tak daleko
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
    kywa a Canabis-cz tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.