Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj stačí všem co nejde na mapu bosse, stačí se podívat po herním foru. Problém je hlášený na centrále a čeká se na jeho řešení. Hráčům pomůže vždy restart.
     
  2. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    už pár dnu a nejsou asi schopni to opravit
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    takže dnes zasa 2 hry odjazdené.. tretia keď som ja pozýval na mapu tak ostatných tam hodilo mňa nie a už mi tam zasa nejde... 2. fáza bude ešte 2 dni čiže takýmto spôsobom ešte 4 minihry.. a ako inak časť nedostanem a BP s tým nič nespraví.. bodaj by skrachovali
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ja tam chodim 10krat denne a dielik nemam aj tak. Povečšine mi nepadne nič , sem tam drahokam alebo rakety:confused:
     
  5. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Ty se tam aspon mužeš dostat, ja to mam zase bugle...zas šede tlačitko.
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    čo s toho ked mi okrem tych 6000perel neda nič tak sa mi to ani neoplati. Včera som dostal 2 krat drahokam a nejake rakety a ostatne boly bez inej odmeny
     
  7. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor


    mensi ukazka:) dilek zatim nic ale luxus..:)
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    k tomu poslednimu...jde tomu zabranit, vyvolas si okno skupiny a zjistis kdo ma korunku a pak toho co to sundalo proste vyhodite,
    dnes overeno a funguje to))
     
  9. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

  10. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Heh toto je fakt výsmech od BP.. Design do platobky dajú ale nedokážu opraviť boss mapu už 5 dni
     
  11. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    mužu dostat z akčnich truhel i knižky? (Orli zrak)?
     
  12. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ano mraky,moře,tisíce,desetitisíce........................
     
  13. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    kežby to bylo i u mně :D
     
  14. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    Melo by se udelat hlasovani aby se prodlouzila cast akce boss mapy,kdyz to vecne nefunguje,aspon jeste prez vikend.
     
  15. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Souhlasim s Luckou.
     
  16. **Mr.*Y*o*s*I*.Sk**

    **Mr.*Y*o*s*I*.Sk** Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    ahoj,urobili pekný podraz,zobrali mi asi 170 erbov,a dali 3,a smiesne mnozstvo municie. myslim ze tie erby som si poctivo zarobil. je to EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/15
  17. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ty erby co ti vzali byli z minule akce.. to za prve a Lucko netreba prodlouzit vse funguje a je to vynosne..akorat ta sance na dilek je malinka:)
     
  18. Lucie

    Lucie Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Plno hracum nefunguje vstup na bonus mapu,tak tu neodpovidej blbosti.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/15
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    heh tebe to možno ide a aj viacerým hráčom.. ale dosť veľkej nezanedbateľnej časti to skoro vôbec nejde... myslíš že je to fér keď niektorí hráči môžu bezproblémovo robiť 10-15 máp denne a niektorí max 1-2?
     
  20. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Může to být i jejich chyba:), je to tak nějak odzkouseny.. ale nerikej mi ze kdyz se vecer sejdeme v 15ti lidech se rozdelime na 3 petky.. a dame kopu her..buh vi jak to je... ja tu od ty faze nebyl.. predevcirem cca 35 her.. a včera dokupy bych řekl 45-50.. nevidím v tom moc problém..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.