Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gaborchose

    gaborchose Zelenáč fóra

    takže questy mám hotové neví někdo kdy se budou resetovávat? jen bych chtěl dodat k arrow přispěvku ty lovce velryb nejsou třeba zabít a lepší je začít stím nosorožcem v pravo protože když uberete napr pulku hp nosorožci objeví se 2xFreya a oni pak střílejí ty lovce velryb a tím pádem je potřeba více munky na druhého bosse ( je to pak bez dodatečných perel) nejméně spotřeba munky jsem měl 12500 jinak jsem to měl kolem 15k dmg mám 145k
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    parada dik za info
     
  3. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    ty EDIT!...... kdyby jsis četl chat, neEDIT by jsi celou skupinu! je to primitivní jen o domluvě! i slabý lodě to daj což ty rozhodně nejsi! tak tu nepiš EDIT!! :)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/15
  4. gaborchose

    gaborchose Zelenáč fóra

    taky mě někteří slabší hráči štvou byly jsme ve 4 a 1 slába lodka ani nestřílela do bosse si asi myslel že to vystřílíme za něj taky to ode mě hned schytal :D
     
  5. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    No, sice šmudla se 200k HP, ale jedu to sněhovkou, ne výbušnou, jak ty říkáš, a reload taky není špatnej, takže mít spoluhráče, co nejdou na smrt tak už mám mapu aspoň 2x hotovou
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    KDYZ TO BERE SNEHOVKOU JE MI TO JEDNO :)
     
  7. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    nic moc akce..:eek: kazdy rok to je horsi a horsi:confused: bp musi neco vydelat nez aby udelala pro hrace suprovou akci:(:confused::eek:..
     
  8. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    ted mi nejde uz asi 4 hodiny připojit na boss mapu... mam to nejaky buggly, tak cekam az bude restart a DAJ DÍLEK DO TOHO EVENTA!
     
  9. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    Ví někdo z adminů kdy bude boss mapa dávat dílky jak má ?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *NOLI*, stačí pouze číst oficiální oznámení došlo ke změně. Nyní je malá šance dostat dílek jako jednu ze speciálních odměn, kde jsou nyní i přidány drahokamy nikoliv na HP či poslední ránu.
     
  11. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    Nyní je malá šance dostat dílek :D To je dobré :D
     
  12. Ṽalkýrja

    Ṽalkýrja Pisálek fóra

    Cela boss mapa je zabugovana, pokud se nepovede spustit skupina tak zustanete ve fronte ( kdyz preskaujete mapu problikne okno opustit frontu) od ty doby nejde spustit boss mapa obe policka u zadavatele sviti sede. Je nejaky reseni nebo zase budu muset cekat do restartu odlog nepomuze....
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ṽalkýrja, bohužel opravdu až restart, je to hlášené.
    Ahoj Trucker.cz, nevidím v tom zas takový rozdíl předtím nebyla šance také zajisté nastavena na 100%.
     
  14. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    šance na zisk části skládanky je zhruba 0,010%,dojel jsem to asi desetkrát a vždy jen 6000 perel 20 perníku a cca 9000 perel za velrybu.boss mapa uplně na nic,a pokaždé vystřelím tak 30 000 sněhovky.
     
  15. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    No ty ... vždyť víte, co mám na mysli, chci si zanadávat. Zajímavě řešené je to - už ani nevidím nidhuga nebo jak se ta potvor jmenuje - a on mě zničí? gratulace BP, jedna z nejhorších akcí, které jsem za ty roky tady zažil
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už druhý den se nemůžu dostat na boss mapu (stejný problém jako v příspěvku 92). Byl jsem na ní asi 3x za celou dobu, jinak se tam nedostanu. BP opět nezklamalo - nejsou schopný zvládnout jednoduché věci a vymýšlejí stále větší složitosti :mad:. To, že je chyba hlášená, je mi celkem na nic, samozřejmě ostatním se stejným problémem taky. My bychom potřebovali, aby byla chyba opravená. Vzhledem k tomu, že skuldů je jako šafránu, tak pro mně nemá ani cenu hrát. Prosím o předání vzkazu na centrálu, že všem, kteří tuto akci připravovali, moc děkuju.
    PS: teprve po napsaní tohoto příspěvku jsem se podíval do oficiálního oznámení o akci. Věta: "Z důvodu menších problémů jsme provedli tyto změny na ...", kterou napsal Leo, mě opravdu pobavila. Hlavně ty MENŠÍ problémy :p:p:p Asi dám na modlení, aby se nikdy nevyskytli problémy VĚTŠÍ, protože si vůbec nedovedu představit, co by to mohlo být.
     
  17. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Tak ma to cenu dělat tu mapu bosse? jake je vubec šance, že vam ten dilek padne? padnul už někomu?
     
  18. Shadie

    Shadie Rádoby autor

    Tak ako čítam, nie som sám, kto má problém s prihlásením na boss mapu. Dokedy to akože mienia riešiť? Akcia beží a ja nemám možnosť bojovať o odmeny z boss mapy ( o ten dielik mi ani moc nejde, ide tu o princíp!)
     
  19. ambrpetr1.cz.fmf

    ambrpetr1.cz.fmf Zelenáč fóra

    Ahoj chci se zeptat za kolik budou dilky dizajnu stát perniku ! První dilek vyjde na 500 perniku ale nevim na kolik vyjdou další 2 dilky .
     
  20. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    1. dílek - 500
    2.dílek - 1000
    3.dílek - 2500
    4.dílek - ???
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.