Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-, viz FAQ:
    Dva hráči obdrží část hádanky – hráč, jenž způsobil nejvíce poškození, a hráč jenž uštědřil poslední zásah velrybě Nidhugovi. Kromě toho hráč, který dorazil Nidhuga, bude mít šanci na zisk velrybího společníka (Pike) z loňské Zimní akce.
    zatím pouze vím o hráčích co dostali ty dodatečné odměny.
     
  2. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    Nechcete jsem někdo dát normální návod na boss mapu?
    děkuji
     
  3. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Tak taku zlú akciu som fakt nečakal, klobúk dole o_O:mad::eek:
     
    kywa tohle ocenil(a).
  4. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    No, co se týče boss mapy, tak není zase tak těžké ji dát, je to jen o domluvě - healer musí léčit tank, ten schytává rány, útočníci střílejí prase. Jakmile je tank hodně poškozenej, řekne nebo napíše, útočníci se stáhnou mimo dosah a tank s healerem za nima. Na co je tam velryba krom malého zisku perel a šance na mazla jsem zatím nepochytil.

    Mimochodem po návratu z mapy se mi dost častu bugují HP, normál mám 220k maximum, no po návratu jsem měl maximum 22k :), po relogu vše O.K.
     
  5. Kap.kook

    Kap.kook Zelenáč fóra

    neviete ako lieci healer tank
     
  6. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Hodně :) Pomocí rege děl a rege munice samozřejmě
     
  7. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    tak jako fajn dáte nám tři erby já už nějaké sebrala a teď mi to vymažete všechno no super hra fakt
     
  8. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    to je sen měla jsem erby z úkolu měla jsem tři z kodu a další jsem sebrala z lodí zrovna jsem skočila na boos mapu střelila jsem si třikrát a pak už nešlo nic zrovna jste to mazali, máte pocit že tu někdo přemýšlí a že je toto normální akce stojí za dvě věci a ještě když už přece jen člověk hraje tak mu to takto zpříjemníte fajn a to že jsem dostala 7 tis zlata mě fakt vytrhne tohle jde do kytek celé to se snad ani nedá komentovat
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK tohle ocenil(a).
  9. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Na fóru je psané ze za dmg a poslední je část z 4 pokusu jsem dal 3x dmg 1x poslední a nic jen 1x trtonova laskavost bída ...
     
  10. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Celé je to nějaké zabugované, navíc, pokud se nedomluvíš s vlastníma lidma, že půjdete spolu, tak se část týmu zabije dřív, než stihneš něco napsat :/
     
  11. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    ona celá ta hra je poslední dobu už nehra skuld najdu jen dopoledne a to ještě tak jednoho za dvě hodiny a když chci ten dílek tak se jim to zase nepovede marodím a chtěla jsme si takto krátit čas ale mám pocit že tohle už dávno není zábava spíš je to o nervy
     
  12. ĐĮƜĬƊƸƦ

    ĐĮƜĬƊƸƦ Pisálek fóra

    Já jsem doufal, že ten dílek dám, ale v sobotu brzo ráno valím do Anglie, a vracím se až 12. , což je docela k ničemu... a do té doby to stejně nejspíš neopraví
     
  13. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    mě na tu mapu vůbec nejde jít, byl jsem tam 1x a pak když jsme chtěli znova, tak to vzalo erb a nic, nechalo mě to v přístavu a od té doby vůbec nejde dát ani vstoupit na mapu, to tlačítko je šedé ( erby mám )
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj SANDOKAN*cz*, už jsme situaci předávali dále, pravděpodobně pomůže restart vypadá to na opakování loňského problému :(
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • Multiposting
    ja se na mapu dostal jenomze mi neslo do prasatka strilet a na 6 ran me sundalo

    tak tet uz je to uplne vymaknuty sestreli mne neco co ani nevidim, 3 erby v EDIT

    sem zvedavej jak u delam ukol
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/12/15
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, vyvaruj se prosím zbytečnému multipostingu viz pravidla.
     
  17. keby nebolo truhiel ktoré niesu aj tak úplne super tak za mňa je akcia úplne na nič, skulda stretnem 3 krát za deň a z ostatných NPC nedostanem nič čo by bolo treba takže akcia na 5-ku ako v škole :)
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Návod na bosse nevím, byl jsem tam 2x - poprvé jsme tam zůstali 2 a utekli jsme, podruhé jsme ho nějak dodělali, ale jak by se mělo postupovat fakt netuším. Kdyby nebyla boss mapa v úkolech, tak by mě na ní už nikdo neviděl. 6k perel je trapná odměna. Ten dílek raději koupím za perníky. Pokud tam budete chodit, tak doporučuji mít na boss mapě zapnutého špicla, protože se vám různě mění dostřel - někdy je potřeba zapnout dostřelové knížky, bez nich nedostřelíte. To je možná důvod, jak tu někdo výše psal, že nemůže střílet.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    je potřeba si uvědomit jednu věc boss mapa je primárně určena na získání dílku, nebude asi výdělečná, ale vzhledem k tomu ze 3,4 (k dalšímu jsem se nedostal) úkol je potřeba dělat na boss mapě se možná pletu.

    Boss mapa nefunguje tak jak má a jen doufám ze to restart opraví
    a)
    ze 7 pokusu kdy jsem mapu dodělal, nikdo ani v jednom případě nedostal dílek, jak je to s mazlíkem nevím já ho mám z loňska)
    b)
    pokud si zvolíte tank, tak vám (je to cca přesné číslo doplním) naskočí HP o 700 000, bohužel je tam teď dost otravná zřejmě chyba, pokud se opravíte do full a pak sjedete k bossovi (Hildisvini a Nidhug) tak vám to ubírá i hodnotu základu
    přiklad: opravil jsem do full a mel HP 1147000/1147000, přijel sem k Nidhug a ten ubírá cca 200 000, po zásahu ubývá HP i základ!!!...947000/947000,747000/747000atd.

    Pokud jsem odjel a nechal se sešutit hodně měl jsem zaklad HP 225000 (můj základ je přitom 427000), musel jsem přehazovat dizajny a trvalo to třeba 15 pokusů než mi opět naskočil základ 1147000)
    Postup je celkem jednoduchej a proto prosím zkuste ho rozšířit mezi co nejvíc lidi, protože mě dokáže vytočit když se na mapu přihlásí 5 lidi a 2 to okamžitě sundá.

    Vybrat si můžete 3 „pozice“
    Tank
    ten je nejdůležitější (mel by si ji brát hráč co má slušnou rychlost opravy a aspoň slušnej zaklad HP), bez „Tanku“ je téměř nemožné mapu dodělat , pokud ano bude to trvat dlouho
    Střelec
    velmi důležitá pozice, pokud si ji vezme slušně vybavený hráč, dá se mapa udělat velmi rychle
    Léčitel
    tato pozice je i pro slabé lodě ale co jsem tak viděl, tak i slabá loď může být střelcem, ale i tankem, ale bude to déle trvat, mam celkem slušnej útok i obranu a nevím jak to budou zvládat slabé lodě
    Nebudu popisovat jaká kombinace pozic je nejlepší (neměl jsem možnost všechny vyzkoušet a ani nebudu),hlavni ale je se na mapu dostat s normálníma hráčema (ne se šmudlou co má zaklad 220 000, vybere si střelce, a pak bere výbušnou munici za 22000 a u Nidhuga který bere 200 000 ho to okamžitě sundá)

    ps mapu jsem zvládl i ve 3 (1xtank,1xlecitel,1xstrelec ale i 2xtank a 1střelec)

    Nevím zda to je záměr (nebyl jsem u minulé akce tak nevím jak to fungovalo) ale je dobré se domluvit dát si s partou skupinu a pak se v přístavu na boss mapu pozvat (po prvním pokusu kdy jsem mapu udělal i se 2 enemy, mě jeden z nich pozval do skupiny a pak jsme se objevili všichni ze skupiny na Boss mapě

    Postup je při dobré partě pak jednoduchej a celkem rychlej (nevím zda to má vliv, ale podle textu v přístavu by měl být, ale nestřílejte na boss mapě Freya!!!!)

    Tank se po nalogovaní opraví ( funguje tam behe hůl) do full, ideální je když je na mapě sestava 2xtank,2krat střelec a 1xléčitel, nebo 1 tank,2xstřelec a 2xléčitel)

    Tank jede k bonusce (je lepší začít Hildisvini aspoň si vyzkoušíte spolupráci skupiny) a zároveň s tankem jedou i ostatní. Tank funguje v podstatě jako terč a boss do něj suti (nevšiml jsem si zda ubírá HP i ostatním pokud je v blízkosti bosse tank měl by brát HP jen jemu), střelec střílí bosse, léčitel opravuje tank, pokud jsou 2tanky a 1lecitel je dobré když se tanky u bosse střídají ).
    Tady je potřeba dávat pozor (opět nevím zda je to chyba nebo záměr) ale škody od bosse se nezobrazuji, je potřeba si tedy hlídat HP a hlavně sledovat bosse!!!

    Pokud mi HP kleslo na 300000 u Nidhuga a cca 200000 u Hildisvini odjížděl jsem opravovat...pokud odjíždí tank a nezůstává u bosse druhý tank, tak ho následujte (hlavně u bosse Nidhug, jak jsem psal bere kolem 200000)

    Nevím zda (nebo spis zda to má mít nějaký vliv) je nutné Hildisvini sundat celého, nebo mu nechat trochu HP a jet na Nidhug ,ale rozdíl jsem nezpozoroval,ale jak říkám mě osobně se nezobrazuje poškození od bossů (na normální mapě od enemy ano)

    Takže se přesuneme k Nidhug, tady opravdu pozor jeho dmg je hroznej, opět sledujte tank, po určitém snížení HP se promění ( tady pozor po proměně se vám neodečítá jeho HP pokud děláte ůkol) a z levého spodního rohu vyjede 4x nebo 5xLovec velryb (opět nevím zda je to záměr, ale tyto male lodě neberou HP nevim zda je to jen u mě ale nevidím škody co mi způsobují Bossové, takže je klidně ignorujte, ale na konci je potřeba je stejně sundat), boss se promění cca 6-8(přesné číslo si nepamatuju) a po každé proměně opět přijede 4/5xLovec velryb)

    doplneno: lovce velryb je potreba sundat, ubiraji zivot Nidhung a tim sniziji vas zisk v perlach

    Po zničení Nidhuga a všech Lovců velryb je potřeba sundat i Hildisvini
    Nighud dává perly a BZ
    2015-12-03 23:50:25Získal jsi 2769 perel.2'769 Perly
    2015-12-03 23:50:25Získal jsi 3064 BZ.
    2015-12-03 23:49:37Získal jsi 100 BZ.
    2015-12-03 23:49:34Získal jsi 197 BZ.
    2015-12-03 23:49:25Získal jsi 203 BZ.
    2015-12-03 23:48:58Získal jsi 2769 perel.2'769 Perly
    2015-12-03 23:48:58Získal jsi 3126 BZ.
    Lovec velryb dává akorát BZ

    2015-12-04 00:06:40Získal jsi 201 BZ.
    2015-12-04 00:06:40Potopil jsi loď Lovec velryb.
    Hildisvini nevím, podle deníku jen elitní body a BZ

    jesště jednou upozorním nato, že se jedná o návod po spuštění, a pokud se provede nějaký restart, bude ten návod předpokládám k ničemu, protože to jak teď boss funguje je v rozporu s FAQ
     
    Naposledy upraveno: 4/12/15
  20. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    zatim bohuzel nevim o nikom kdo by ziskal dilek desingu z boss mapy,kdyztak napiste ci dejte vypis az bude fungovat,to je jediny duvod proc tam jit....no mozna udelat ukol...ale to bych vzal najednou,az to bude davat i dilek..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.