Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Poseidone ty dokazes rozesmat, divam se moc dobre a odmeny za soutez byli teprve vcera.. a to o dost pozdeji nez jsme tu psal ja.. vim kdo co ma nastarost nehraji tu tyden a vim co kdo co je za cloveka a co tu za lidi je:) "čety" tim si me pobavil :-D.. no jinak te pomoci si moc nevyzadala.. souteze nebyli promyslene spis nesmyslne.. ale je to samozrejme muj nazor za kterym si ale stojim :) tod vse a pekny den:)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, tak tedy nevím jakou myslíš soutěž ty, ale já mám na mysli soutěž Vianočná súťaž 2015 a ta již byla 28.12. vyhodnocena takže asi tak. A nemluvě o tom nikdo ti nebrání můžeš vymyslet samozřejmě sám nějaký nápad na soutěž. Třebas dojde k její realizaci. Ovšem není žádná povinnost dělat vůbec nějakou soutěž. A rozhodně soutěže na fóru nepatří do této diskuze ta má svojí diskuzi.
     
  3. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    vysvetli mi niekto preco pisali ze uzavretie Cierneho trhu bude 8.1. o 12:00 ked je 11:50 a trh je uz zavreny??
     
  4. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    ☆Ŧŷηε☆,

    8.1.2016 ve 12:00 budou Vaše nasbírané perníky a klíče vyměněny....

    Vymenené teda aspoň u mňa neboli.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, stačí si přečíst oficiální FAQ k akci a věděla bys:
    Černý trh
    Začátek: 30. 11. 2015 o 12:00:01 hod.
    Konec: 7. 1. 2016 o 23:59:59 hod.
     
  6. miki46

    miki46 Zelenáč fóra

    A za čo boli vymenené?
     
  7. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak jediným plusem této akce bylo to že za moc nestála a mohl jsem jsi v klidu užívat vánočních svátků. Většinou jsem udělal jen úkoly a odhlásil, protože jezdit po mapě a hledat co není (skuldi) mi opravdu zábavný nepřijde a svého času si cením více ...
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj miki46, viz oznámení jen se stačí podívat.
     
  9. miki46

    miki46 Zelenáč fóra

    Dakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/16
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj miki46, nemáš zač, jen prosím bez zbytečné citace viz pravidla.
     
  11. miki46

    miki46 Zelenáč fóra

    ok nevedel som
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.