Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanka.cz

    Sanka.cz Pisálek fóra

    MAXRONS a kdo by taky nebyl namlsanej kdyz daj predtim haloween na kterem nebylo problem pekne vydelat nebo jeste akce pred tim kde byli 3 male mapy bosse a pak ta velka stou zelvou tam se dalo taky solidne nahrabat :D
     
    Monostr tohle ocenil(a).
  2. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    MAXTONS kámo nevím, jeslti ti za to něco platí,ale ta akce stála pěkně za prd. A když už nemluvím o výdělku, tak technická stránka byla opravdu směšná, především co se boss mapy týče. A uvítací okno s velkým nadpisem "šťastný nový rok 2015"? To snad nemyslí vážně... a když už se to stane, tak to alespoň opravím, ne? Hlavně že platebka jela 24 h denně 7 dní v týdnu naprosto bez problému.;)
     
    kywa tohle ocenil(a).
  3. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    nene :D jeden den jim blbla :D :D :D
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    hele kdyz si vsichni stezujete na akci tak proc ji hrajete urcite nikdo z vas nedelal neco jineho nez ze delal akci a pak tu vypisuje jak je spatna ale nic jineho nedelal ja udelal 19 000 perniku 6500 krystalu a 8800 mojo a 650 normalnich klicu jel sem prevazne jen na truhly vystrilel do skuldu a zase furt dokola
     
  5. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    maxtons nezlob se ale takle nudna zima este nebyla ja delal jen ukoly a pak tencle-nez prijeli ti znudeni zeshora topit- a pak svitky
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a ktera akce neni nudna vsechny jsou na stejny zpusob objevi se lod das strilet a cekas na odmenu nebo strelis male lodky objevi se velka strilis a cekas na odmenu tak se nezlob na me ty ale vsechny jsou stejne :) krome te co predstavili nove tu arenu kde se chodilo jinak vsechny akce do te doby byly stejne nudna byla jen proto ze si moc nevydelaval
     
  7. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ale v porovnaní s minuloročnou akciou táto zimná akcia prehráva na celej čiare.. U nás bolo skuldov akurát tak na jeden server nie na tri.

    Ostáva nám len veriť v to, že ak bude akcia topenie snehu viac "akčná".
     
    kywa tohle ocenil(a).
  8. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Nevim oco Vam jde,už s pohledu Maxtona si to spočitejte na perly.nevim ale mam pocit že byste chtěli u každe akce vydělat miliony perel.Maxtone jsem natom stejně a nemužu řict že bylo to špatne
     
  9. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mne neslo o perli pri kazde akci je spis pustim jako ze za perniky nebylo co poridit dizajny sem mel mazlici drahy a na prd od snehulaku a svicek mam akorad zasekany knizky a k nicemu nejsou jenom sem kupoval paluby a bostery ktery ti zmizej takze akce o nicem a to nemluvim o tom ze 3hod po poledni to misto 2,7s strilelo po pul min
     
    bobo2spol a †—Đrake®—† tohle ocenili.
  10. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    no musím nesouhlasit maxtone a sandokan protože akce při které hledám dvě hodiny skulda abych si mohla jak Vy říkáte nudně zastřílet mě fakt nebaví, jezdili jsme v cechu každý na nějaké mapě a skuldy jsme si hlásili většinou se vždy po cca 2 hodinách pár objevilo a pak zas 2 hodiny nic nezlobte se na mě tomu neříkám dobrá akce nepočítala jsem výdělek, ale hledat tak dlouho mě opravdu nebavilo takže víc jak polovinu akce jsme chodila jen plnit úkoly což nepovažuji za akci která by mě bavila vzhledem k tomu že dlouhodobě marodím a při hře krátím čas jsem ho moc nezkrátila nebýt toho že si člověk pokecá na chatu nebylo do čeho střelit asi tak
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  11. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    skuld se objevoval po 10 minutách a padali 3 :) asi špatnej cech nebo aliance :) za mě akce super, i když mi vadilo hrozné sekání na boss mapě, a nudné hledání skuldů. ale to je vždycky. :)
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tuším, že skákali od pětkových map nahoru, to je asi 37 map, takže 3 za 10 minut je opravdu hodně málo a nepomůže ti ani dobrej cech a aliance. Když si měl smůlu, tak si ho neviděl hodně dlouho.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Niekedy som natrafil behom hodiny aj na 2 skuldov a niekedy sa mi nepodarilo natrafit ani na jedneho behom niekolkych hodin. Nie žeby som nemal info kde sa objavil ale Skull mal malo HP a hned bol zostreleny lebo bolo na neho moc hračov.Tiež sa mi akcia nepači , nie z hladiska vydelku peral ale z toho hladiska že uloh bolo malo a na Mori sa neoplatilo strielat akčne NPC. V čiernom trhu som si kupil mazlika a par Bosterov čo su na 2 tyždne a nemal som tam čo ine kupit.Designy mam všetky čo tam boly. Takuto akciu by som dal na nejaky bežny vikend alebo na nejaky iny sviatok ale nie na Ukončenie roka a Vianoce. Jedine na tejto akcii bolo dobre že nebola až taka zaujimava a preto som si po odrobeni uloh povečšine išiel zahrat s malou lodkou a tu som si trošku vylepšil.Keby bola akcia zaujimavejšia tak by som si na malu lodku ani nespomenul a nechal bi som si ju bez povšimnutia.;)
     
    kywa tohle ocenil(a).
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    jj..taky jsem jezdil s malou..bylo to neskutečně nudné,s velkou jsem udělal jen ukoly a odstavil jí
     
  15. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Hojte, celkem souhlasim tady s "drake".. Jedine co se mi na akci libilo, tak byla faze s prasatkem a velrybou..pak pote kdyz byl darek tak to ze enemy prijeli na horni mapy (viz server GE 3 4 5) kde enemaci okupuji spodni mapy a je nuda tam jezdit:) takze bodiku bylo hodně:).. 3 akcni NPC na cely mesic a neco je malo..Skuld byl k nedohlednu.. Vervandi tech bylo premnozeno a nikdo to nechtel strilet.. komu se chce strilet 15MG hp a zadny perlovy zisk.. strileli to jen ti co chteli pernicky..Urd toho strileli hraci jen kdyz se nudili a nebyli u PC, nebo do ukolu.. No jeste jedno velke plus byli KRY - co se udelal raketovy mistr.. tak rakety jsem mel hned fuc.. jelikoz tam padaly raketky tak to bylo dobry:) sem tam klic a munka.. truhle taky nebyli spatny.. ale je to o nicem celej mesic takhle dokola jezdit.. ja sam osobně.. jsem zakoncil kalendarem 24, ktery me prekvapil a myslim si ze celou populaci ktera hraje na seafightu, temi 5 dely:).. od te doby jsem se do dneska prihlasil na cca 20 minut.. prestalo me to bavit..a dost silne zacinam zvazovat konec te dlouholete ery tady:).. me uz tu nic neudivuje a nevim cemu tu mam verit.. jedine sve hlave.. protoze kdyz se clovek prihlasi na silvestr s tim ze stastny novy rok 2015.. no aspon nas tu pobavili..


    A ted neco malo k soutezi na foru..ted jsme se ji neucastnil ale jen sledoval jeji deni..Je to hodne velka hruza.. Kdyz clovek neco vymysli a nepromysli no co k tomu dodat..vyhlaseni snad jeste neprobehlo.. tak v ceskoslovenskem tymu neni jen 1 clovek... je tu dosti CM, SCM, a forum moderatori.. si to mate rozdelit.. aby jste vse stihali, aktualizovali atd.. Pro priste si to bud pripravte nebo nic nedelejte, Vcera jsem byl na nemeckem foru a tam maj jakou si soutez ve slozeni puzzle..ze ktereho pak vznikl hodne pekny obrazek.. a hned byl na hru zase trosku hezci pohled ze nekdo se snazi neco delat pro ty lidi..nebo na anglickem foru zas hezky poprani, s basnickou.. to taky potesi kazdeho..to je snad vse:)..

    A kdyz jsme u toho vsem piratum a piratkam, hernim adminum stastny novy rok "2016!" :)))
     
  16. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Pro mne taky akce celkem nuda delal jsem jen ukoly a par munky co jsem vystřílel šlo do skulda tak 500k perel,800 krystalu,2600 perniku kdybych přemejslel tak jsem mnel vzit mazla ale mam design na mazla nezbylo skoda.Skuldy nekdy jsem ani za ty dve hodiny co jsem tu byl denne netrefil ani jednoho bud jsem nestihl ani dojet a nekdy ani zminka.Jinak za 12 mega 50+- perniku bida mneli dat třeba aspon 50 krystalu.Minuly rok stejne hp (jogurt) myslím 80 perniku a 80 krystalu plus sleipnir parada.
     
  17. Sanka.cz

    Sanka.cz Pisálek fóra

    souhlasim svama jedine coby akci postavilo na nohy by bylo stejnej pocet skuldu jako minule bylo jogurtu
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    takze abych shrnul minulou zimni akci kromne sandokana a maxtonse -zrejmne pracovnici BP-tak velka nespokojenost anuda
     
  19. Stiso93

    Stiso93 Zelenáč fóra

    Uz sa to tu viac krat riesilo ale slabsi hraci (reps. zacinajuci) maju akcie uplne zbytocne... Ja som si aspon dizajn doplnil do zbierky :)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, možná by nebylo od věci se dívat lépe. Vyhlášení je již dávno a i odměny mají hráči. Co se týče tvé poznámky na rozdělení tak CM mají na starosti čety a ne forum. Pro fórum je zde jediný moderátor a pak je tu ještě pár lidí, kteří, mají práva. Nicméně soutěž má na starosti TL CZ/SK teamu, které má jako jediné pravomoce tyto soutěže realizovat a pakliže si vyžádá nějakou naší pomoc samozřejmě jsme jí tu k dispozici.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.