Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    zaleží kolik sem narves .)
     
  2. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    mono jen kydá :) to je kreativní člověk
     
  3. Renna-cz

    Renna-cz Pisálek fóra

    víte někdo jestli je víc úkolů ? nebo jen 3 ? prosím
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ☢Arrow☢,

    neberu to osobně, je to pro mě jen hra. Ano máš pravdu v každém Urdu není perník, tak si prosím z těch 116 dva odečti, protože znám pár začínajících hráčů, tak vím, že to není pro ně tak velký problém to zvládnout. Jednotlivec bude Skulda hledat možná celý den, ale pokud má přátele a používá TS, tak je to jen otázka času, nic víc.

    Cena mazlíka se tu psala hned na začátku akce, nebyla to zaručená informace, ale dalo se to očekávat. Jak jsem psal v předešlém příspěvku akce je 36 dní a vydělat 100 perníků denně, není velké umění, možná s tím nesouhlasíš, ale to už tak prostě je.

    pěkný den
     
  5. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Já nevím jak ostatní, ale já mám ZATÍM za akci 1.2mg perel čistej zisk, 15k orlího zraku, 5k krystalů, z moja z truhel jsem už složil tak 25 svitků a momentálně mám přes 7k perníků... Taky nejsem žádná super fullka. Jdu si koupit vyhýbací sovičku a ještě mi ranec perníků ostane, 1500 pravděpodobně padne za 2 kousky designu (z mapy jsem nedostal, a uvidím jestli dostanu z dárku, mám z truhel a kalendář taky dostanu).
     
  6. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ja nevim jak oslik ale ja nejsem osel abych za nic uratil par tisic za truhly
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak asi s tym nema problem, asi je majitel banky alebo jeho syn :). Ked to jemu nevadi?
     
    kywa tohle ocenil(a).
  8. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    a mame dalsi paradox prvnich 8 hracu vozilo darek 16hodin mapa2-6po 10 smesne
     
  9. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Já do hry už dlouho nedávám peníze, pro mě je to bezplatná hra, i když na wikipedii je Seafight už uveden jako hra placená... :D Na začátku akce jsem měl 300k perel, tedka mám 1.6mg perel, koupil jsem na start asi 200 akčních klíčů za perly, z truhly napadala munka, ta šla do skuldů a VYDĚLAL jsem víc než jsem dal o truhel a ne až tak o málo (tedka to robim už tak že koupim 50 klíčů, vyzbírám a nekoupim další klíče dokud munku nevystřílim aby se moc nehromadila, z každé takovéhle "série" jsem 20-30k perel v plusu => z 50 klíčů dostanu tak 70-80k munky)... Z boss mapy se dalo získat dost perel bez toho aniž byste do toho drbli vela munky, a když jste pozývali, tak vám ani neubývaly erby...

    Je to jen o tom u té hry trošku přemýšlet a při akcích experimentovat co se oplatí a co ne... Na začátku akce musíte mít nějaký perlový základ, díky kterému vše "vyzkoušíte"... Já jsem BP nedal moc peněz, a vzhledem k tomu jak to vedou neplánuju jim dávat víc... ;)
     
  10. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    takze mas stesti na skuldy jo dobry beru a omlovam se
     
  11. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Tak akcia je oničom na to že je Vianočná a oni ešte dolagujú celý sea... klobuk dole fakt ! :oops:
     
  12. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    Dělá to jenom mě nebo i vám, že se hra strašně seká snad co 5 sekund? Loď jede nejede.o_O
     
  13. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Dělá to každému, snad dají restart..
     
  14. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Ale to je už nad normu, aby toľký čas nevedeli dať reštart.
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    sekání hry a daná situace se opětovně hlásí.

    pěkný den
     
  16. bouda

    bouda Zelenáč fóra

    Nejake vyjádření k tomuhle?????!! Co to jako má bejt?
     
  17. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Jdou vam ukoly?? mně ne.
     
  18. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    CONGESTION ERROR a neda sa mi ist na mapu!!!
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-, pokud jsi udělal úkoly včera nemusí se již žádné ukázat. Není řečeno, že vždy budou úkoly resetovány.
    Ahoj bouda, ano vyjádření můžeš najít na herním foru.
     
  20. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Jo aha :D sem byl zyklej že se pořad resetovaly :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.