Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Pěkná část akce asi těžko...zisk minimální, šance na dílek směšná, pokud by se na tu mapu dalo vůbec dostat. Za poslední 4 dny fáze jsem odehrál asi 4 hry, protože mi to hnedka zšedlo a čau. Jediné plus bylo, že ta fáze byla tak naprd, že jsem se radši učil, takže ve dvou předmětech jsem si vylepšil známku o stupeň, ale to je trochu mimo mísu. :)
     
  2. O ospravedlenie nejde, to je v poriadku na to si nepotrpím obaja sme to riešili s chladnou hlavou a bola len výmena názorov :)) Ako rýpanie to neberiem Mirek, on zlé pochopil ja som sa zle vyjadril to je celé :)) Vysvetlili sme si a každý sme sa nakoniec dopracovali k tomu čomu sme chceli

    Mirek botov stretávam aj ja, každo-denne či už na behe, nižších mapách, kraken mape a takto by sa dalo pokračovať kde všade ale to všetci vieme a nikto z nás s tým nič nespraví. Screen nepomôže a video už je priveľká námaha :)) Každý si už na to zvykol i keď to každému vadí,...ja by som aj videá robil nemám s tým problém ale sám zachytený na nich byť nechcem a zas kto vie či by sa to vyriešilo alebo nie :)) Sú hráči ktorý do toho dávajú neskutočné € a takých by BP podľa môjho skromného názoru nezabanovali :D :D :D
     
  3. *NOLI*

    *NOLI* Rádoby autor

    a pro někoho ztráta času vzhledem k nefunkčnosti mapy
     
  4. ◘Hofa8◘

    ◘Hofa8◘ Pisálek fóra

    Najhoršia zimná akcia aká tu kedy bola!!!!
     
  5. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    Mali ju zaujimavejsie spravit, bonusove mapy, nejake nove veci na hrapunovanie alebo strielanie pridat...
     
    K!m!reY_CZ_ a Kap.kook tohle ocenili.
  6. Paradis

    Paradis Zelenáč fóra

    toto je nejhorsi zimni akce co byla a jeste je
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  7. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    • Vulgarita
    no BP na EDIT co ki koupila..logněte na DO nebo piráte storm..ty odměny jsou nesrounatelné
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/15
  8. ***tom**CZ

    ***tom**CZ Zelenáč fóra

    akci davam palec dolu za me nejhorsi za 5 let .-))
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    na akcii jedine čo je dobre tak to su akčne kluče. čo sa tyka NPC a uloh v Bezpečnom pristave tak to je velmi biedne. ešte ked bola uloha Hidisvini tak to ešte ako tak sa dalo ale ked to skončilo tak je v hre uplna nuda.Skul ma malo HP a je dolu za par minut a vyskytuje sa malo v porovnani s počtom hračov na mori. Odmeny v adventnom kalendari to je kapitola sama o sebe- čista lakomost so strany BP.Municia v počte 1500, alebo 10 sviečok ,30platnych brneni to si možu nechat, otvaram to iba kvoli časti mapy.
     
    Kučim tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj fundarkangels.cz, prosím dodržuj pravidla.
     
  11. A takto nechceli by ste všetci rovno od začiatku 20lvl, 27 elitný, drahokamy na 20, 75 talentov, všetky sloty, niekoľko miliónov perál, pár miliónov munície, pár miliónov dutej (neviem na čo by vám bola pri tej elitnej ale aby ste sa nemali na čo zas sťažovať :D tak len z princípu), delá búrky a kladivá rovno na full zušľachtené??

    Ste nenásytný, nič si nevážite všetko chcete ale spraviť pre to niečo to je už pre vás obtiažne však že :D :D Keď to tu tak čítam raz za čas sa len smejem na vás, všetko chcete a nič pre to robiť, tak si zapnite betu keď pôjde, zapnite inú hru a čušte, keď sa vám stále nič nepáči načo to vôbec hráte??

    Závislácí....
     
  12. socient

    socient Komisař fóra

    Všetko čo si zmienil už mám okrem tých drahokamov - áno patrilo by sa nejakú akciu urobiť aj na ne, ale k veci...
    Akcia, kde sa nedajú poriadne nahrať ani ELB, lebo nie je čo strielať, ak teda nerátam Urdov a Vernandi, z ktorých nedostaneš nič je akcia úplne zbytočná a nemuseli ju robiť na 36 dní kľudne by stačil 1 deň max. 7 dní s tou boss mapou, ktorá keby fungovala ako má...
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor


    Nejde ani tak o to ze je to onicom.. Ale skôr o to ze to co deklarujú že má byť v akcii tak to nejde tak ako má..
     
  14. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    ♖.єχρєят..!.[ѕνк].♖ nechcem nič zadarmo,nevidiš tam nikde napisane že sa perly nedaju zarobit. Pisal som že akcia je nudna a oplati sa zbierat maximalne kluče, kedže skulov je malo a viac za ten čas zarobim na zvitkoch.A čo sa tyka toho adventneho kalendara tak si aspon spomen na začiatky ked si začinal aj ty ake boly odmeny. Nestažujem sa na to či je akcia vynosna alebo nie ,ale predsa odjakživa v tejto hre bolo že vianočna akcia bola najlepšia alebo aspon jedna z najlepšich. Teraz daju akože akciu a pritom je nudnejšia ako každa ina tento rok:(. a to ma bit akože naj akcia roka
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  15. Nehovorím zrovna len o vás ale aj o ostatných čo píšete a stále sa sťažujete,....ja netvrdím, že akcia je nejaká lukratívna ale dá sa na nej dobre zarobiť aj bez toho aj keď tu nie ste celý deň... Samozrejme tí čo tú sú tak majú viac ako mi čo sme tu iba večer, ráno niekedy cez deň atď

    Každý rok je akcia iná, minulý rok boli akcie viac menej stratové a viac o BS = vianočnú spravili výhodnú, tento rok boli akcie viac zárobkové viď helovín, letné perlovky....takže zimnú 36 dňovú spravili rozumnú a nie tak ľahko zárobkovú ale ide sa z nej do plusu....
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vím, že za to ocenění nedostanu :), spíše kritiku, přesto budu reagovat na vaše příspěvky, každá akce není výnosná na perly, krystaly, drahokamy atd., ale na každé akci je něco dobré ...

    začínající hráč, který má 50 librová děla (za zlato) úspěšnost 75 %

    1. úkol - 1 truhla a 2 kry - odměna 25 perníků a 5 krystalů + 2 perníky za truhlu
    2. úkol - 5 x Urd - odměna 2 klíče a 5000 sněhovky + 5 x 800 sněhovky + 5 perníků
    3. úkol - 2 000 000 HP "Verdini" - odměna 10 000 perel + 9 perníků za NPC
    4. úkol - 5 000 000 HP "Skuld" - odměna 75 perníků a 25 krystalů

    pokud by byly tyto úkoly každý den

    116 perníků
    10 000 perel
    30 krystalů
    9 000 munice

    36 dní .... celkem 4140 perníků, 360 000 perel, 1080 krystalů, munici nepočítám je na úkol do Skulda.

    Pokud bych 1.12.2015 začal, tak po akci bych měl loď s 15 % drahokamem na děla a úspěšnost na střelbu 105 % se SP a minimálně 17 TB, toto je akce právě pro malé loďky, za 5 dní by to malá loďka nedala, ale za 36 dní ano.

    Na druhou stranu musím uznat, že v kalendáři jsou malé odměny, svůj osobní rekord 36 000 krystalů nebo 14 000 000 perel z akce nepřekonám, ale rád si koupím mazlíčky a design, nejsem sběratel designů/mazlíčku, na začátku akce si řeknu co chci, jestli zisk nebo se honit za perníkama/esencema. Teď jsou to právě perníky, zisk budu mít cca. stejný jako obvykle, ale za ty mazlíčky to určitě stojí ...

    pěkný den
     
    ™Žїђad₤o^ tohle ocenil(a).
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Neber to uplne osobne, ale musim se zasmat

    1.po dobu Bosse byl jiný typ ukolu a ten se opakoval-pokud se nepletu,tu predchozi cast si nepamatuju
    2.5urdu urcite neni vzdy 5perniku (vcera jsem se nudil a udelal jich 50, pernik jsem dostal v 32 pripadech, jinak snehulak,svetlo)
    3.mala lod bude toho urda delat podstatne delsi dobu ale to neni az takovy problem i ja jsem nekterym lodkam nastreloval urdy
    4.u verdini uz si musi poradit sami
    5.posledni ukol je pro malou lod nesplnitely (temer), vyskyt lode je minimalni ,male HP,nesmyslny dmg a vetsina hracu male lodky rovnou sunda

    to co predstavuje letosni vanocni akce je ubohost nejvetsiho kalibru a promin pokud neni BP schopno udelat akci (ted neresim ziskovost,nebo zabavnost) s tim aby se na mori, krome snehove munice objevilo cokoliv se symbolikou vanoc (poklady,truhly,i ta akci NPC) tak uz je amaterismus a totalni ....... na hrace

    ja sam si na akci nestezuju, ale 90% predmetu co ziskavam (snehulaci,knizky,svetla,svicky) je mi naprosto k nicemu, protoze jich mam v radech desetitisicu (akcni kra a je tam z 30% 2000elitnich bodu?, proc tam nejsou aspon harpuny, at se to tem mrnousum aspon vraci?)

    jedine co za neco aspon trochu stalo (nebyt technickych problemu bylo to lepsi) byl Boss, ted nastane dalsi nudna cast honba za darkem, kterou bude stejne vetsina ignorovat
     
    Naposledy upraveno: 16/12/15
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    další fáze překvapila dárek jsem našel asi po 15 minutach,a ty 3 nove ukoly jsou hodně ziskové.
     
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    darek si nasel po 15 minutach? jeste aby ne kdyz je to rozdelene na lvl a nikdo to nebude delat:)
    a ta cena za mazlika? )))) 3500 perniku, i kdyby mi padl z kazdeho urda tak je to 3500 urdu x 750000HP= 2,625,000,000 HP )))
     
  20. ◄•☻mo•no☻•►

    ◄•☻mo•no☻•► Zelenáč fóra

    me prijde v pohodě. mas na tu akci celej měsíc. 20% obrany je nejlepší mazel na obranu. a ty by jsi ho chtel zadarmo? já napr. udělal za první týden 6K peníčku a udělal jsem si desing. kde je problem? ne nejsem fullka a zacinal jsem se 100K perlama, ted mam pres 600 klicu a cekam na vymenu... :)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.