Zimní akce 2015 (30.11.2015 - 5.1.2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, ja jen k desingum.. pri kazde akci jdou poridit i ty stare co byli minulej rok.. atd.. Napriklad prio halloween akci byl jack (davno mam).. ktery je stary vice jak 5 let.. a ted pri zimni na trhu je ( Heimdal, Bifrost, Dalendris).. ktere vsecky mam + i aurora borealis.. ale nemam frostbite.. ktery je nejstarsi z nich.. to je tezky ho tam dat?..cekam na nej kazdy rok :).. kdyz jsem prave zacinal byl jsem mala lodka.. a na ten desing jsem nemel sanci.. a pak dalsi rok uz nebyl.. klidne at je v platebce ale hlavne at je.. chci ho:) je to jeden z nejhezcich deisngu co tu je :)
     
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    koupeno 100 akčních klíčů a posbírány : ( s talenty 25 % a některé i s designem 10 %)
    * stovky svíček
    * stovky sněhuláků
    * stovky Orlích zraků
    * desítky zimních světel
    * asi 100 krystalů
    * asi 150 mojo
    * Část designu z truhly
    * asi 200-300 perníků ( 2 z každé + když jsem našel 2x klíč bylo toho víc )
    * hromada dalších blbostí ...
    * asi 168 000 munice -> průměrně munice v každé truhle (za 1000 perel) -> 1680

    -> ♥ Ne úplně špatné truhly :) mohly by být lepší. Pokud někdo sbírá jen pro munici je lepší asi koupit za perly, jinak celkově s mojo i krystaly atd. je to celkem dobré...
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *jakor40, mohu tlumočit dál, ale vše záleží už na centrále poté.
     
  5. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Já jsem taky koupil na začátku akce 100 klíčů, ale munky jsem z nich dostal něco přes 300k (mám full talenty na truhly + 10% kámen) => dostávám buď 6-6.5k nebo 12-13k munky, truhly dávaju velmi vela munky plus další dobré věci jako krystaly, mojo a orlí zrak. Podle mě se rozhodně vyplatí radši koupit klíče jak jen munku z trhu...

    Jinak obecně k akci jsem zatím spokojen, urgů a těch NPC na V co dávají perníky je mraky, skuldů není tolik protože se hoodně vyplatí (já s mýma 90ti 60tkama na full + 12 voodoočkama a zbytek admoše), za 10k munka cca 10k perel... A ještě můžete za poslední ránu nebo dmg dostat 15 perníků. Ker jsem sestřelil už taky ranec, dobré odměny jsou 1 klíč, sněhovka (cca 1100-1200) a 5 raket, jinak nic moc (prach, svíčky, huhuláky, eli body, zimní světlo)
     
    ponorka82 tohle ocenil(a).
  6. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Sviečka snehuliak zimné svetlo, stále dokola tie isté kraviny, načo mi to je ? O harpunovaní ani nehovorím, to je úplná strata času a škoda harpún.
     
  7. lukas9248

    lukas9248 Zelenáč fóra

    tohle neni dobra akce a už ani dlouho nebyla všechno stoji za P...:(:(:(:(:(:( koukejte to změnit je to prodělečny:mad::mad:
     
  8. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    oslík-ÇZ-ŨEĶ, pokud si ze 100 klíčů dostal 300 000 munice jsi jeden z mála hráčů kteří mají veliké štěstí... Mluvil jsem s desítkami hráčů a nikdo nedostal pomalu ani to co já někteří ze 100 truhel jen 60 000 munice protože třeba 15x za sebou dostaly svíčky, které jsou k ničemu.
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    lukas9248 no neviem či to kvôli tebe zmenia :D ale hej je to naprd akcia.. ale zasa napr halloween bol dosť dobrý aj akcie cez leto.. takže zasa jedna akcia naprd spomedzi veľa dobrých nie je až také zlé. ale toto je asi najočakávanejšia akcia roka takže sa mali trošku viac vytiahnuť..
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
  10. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj otevřel jsem cca.300 truhel a mam asi 600 perniku,400 krystalu cca.450t munice,1000 svička,1000 snehulak,400 zimni svetlo,a dil skladanky za mě musím říct že to celkem jde munice by mohlo bejt trochu vice ale jinak to jde.jo a ještě 3000 orli zrak a tak 600 mojo
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
  11. lukas9248

    lukas9248 Zelenáč fóra

    admsity no ano to mas pravdu ale vsak mam pres 2 miliony munky a 500 klicu z platebky nebo se rikalo že to bude akce roku ze bude super čuper ale jak vidim tak asi ne:DD tak ja se natu akci pripravil vsechno z platebne zony a to jim šlo a tet to mam do čeho strilet abych zarobilll vsak event dava 6000 perel smutne a jeste ktomu ho najdu za pul dne :DD smunte vim :)));)
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    akce je dobra musite si uvedomit ze trva vic jak 30 dni nektere jen 10 az 14 tudis nemuzete cekat ze toho bude hodne musi to nejak skrouhnout za ucelem ze akce trva dlouho tak to pochopte a uvazujte
     
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    promIn maxmoos ale vic se vyplati strilet tentle nez to u asi o 150 kilo
     
  14. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Je nějaky bonusovy kod jako byl na halloween?
     
  15. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Hele já i o haloweenu dostával hafec munky, to je tak jediný an co mám asi štěstí no... :)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -_-*Dr.Blood*-_-, poukázka nemusí být každou akci v tuto chvíli žádná není.
     
  17. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    Poseidon Kde najdu kalendář na hlavní stránce jsem přepl na dílky desingu k adventnímu kalendáři a jsem na mapě kde ho najdu tam? díky za pomoc.
     
  18. Sanka.cz

    Sanka.cz Pisálek fóra

    klikni na udalosti na mori
     
  19. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    už mám aj náke perniky
    perníky:
    1'737
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *Storm*Shogun*Cz*, přesně tak jak píše Sanka.cz na moři v okně Události je Adventní kalendář.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.