Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    dobrý večer chci se zeptat jak platí ten žebříček na eventové body jestli to končí po 1 páru akce nebo to jedé do konce akce a na konci akci budou výherci 1-5 místa děkuji
     
  2. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    super tak jsem si poprve vsiml te lode u klenotnika co dava ukoly.
    muze k tomu napsat nekdo neco ? kolik denne to dava ukolu nebo tam je danych treba 100 ukolu a muzou se udelat v jakekoli dobe behem akce?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka1, poslední úkol lze opakovat každý jen jednou. Nevím jestli si přesně vzpomenu na všechny úkoly ale jsou to:
    • Otevři akční truhlu
    • Zničit 2 kry
    • Sestřílet 2 Hulíny
    • Sestřílet 2 Sleipnery
    • Sestřílet 2 Huliny, Odebrat 1M Jörmungander a 1M Sleipner. Možné opakovat jednou za 24 hodin po splnění
    Nevím jestli to přesně a vše a jestli to jde takto za sebou psal jsem to opravdu po paměti.
    Samozřejmě o tom jak to s úkoly bude dál je v FAQ.
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon pamätáš si zle :D je to:

    zničiť 2 huginy
    zostreliť milion HP jormovi
    zostreliť milion HP sleipnirovi
     
  5. švihák55(Cz)

    švihák55(Cz) Pisálek fóra

    Zdravím,ví někdo kolik dílků puzzle se dá vyměnit za perníky a popř.kolik bude jeden díl stát? díky
     
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    švihák to sa vie od začiatku akcie a sú tu asi 3 príspevky o tom.. a dá sa to vymeniť už teraz..
    1. dielik 500 2: 1000 3. 1500 4. 2000
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    stačí si prečítať posledné príspevky a dozvieš sa
     
  8. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    chtěl jsem zeptat dneska ráno jsem se přihlásil na mapu a nevidím něpřátelův dmg poskožení nevíte co stím je a kde to mam nastavit abych to viděl děkuji [​IMG]
     
  9. socient

    socient Komisař fóra

    Nastavenie ---) grafika ---) animacie ----) bonus
     
  10. slavoj899

    slavoj899 Pisálek fóra

    díky moc :)
     
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    zdravim mohl by nekdo kompetentni zjistit zda ledova horici munice bude za perle nebo perniky at vim co sbirat diky
     
  12. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Maxtons, co vím já, tak munice bude za perly
     
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    co je lidi tady nikdo nepise koukam ze vseci jste do te akce tak zazrani ze nemate ani cas tady neco psat takze vzdy tu pisete kritiku a koukam ze ted tu nemate co napsat ani podekovat jak ste spokojeni :)

    pridam tu jeden poznatek za ty co rikaj ze truhle nejsou vydelecne vcera sem koupil 500 klicu a strilel sem slipky za tu munici co sem ziskaval a po dosazeni zpet mych 500k perel co em staly klice sem uz jen sbiral a zustalo mi 410k munice 711 krystalu a 920 mojo ostatni nepocitam coz je slusnej zisk
     
    Naposledy upraveno: 8/12/14
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak třeba já mám poznatek, že má plno lidí plný zuby "vyžíračů" co nevystřelí do "Jogurta" ani ránu a čekají na slepice, a to buď přímo u něj, a nebo jakoby nejeví zájem a střílí si NPC dokud slepice nevypadnou...tak takové na GE1 topíme a to dokonce i v rámci cechu, nebo aliance.

    a další poznatek, i když ne moc překvapivej je opětovné masivní používání programů na bonus NPC....

    Co jsem vypozoroval, tak pro mě je nejlepší jogurty střílet na 10 mapách, je tam dost "útočných" NPC, takže tam moc "vyžíračů" neleze a musim říct, že si dám kolikrát jogurta sám a 3 slepice k tomu, sice je to honička ty potvory udržet, ale dá se to.

    S truhlama je to v mém případě jak na houpačce, kolikrát seberu 20 truhel a ani jedna munice, a pak se to otočí a dostanu jí třeba 5x za sebou

    čekám co dnes druhá fáze, nepamatuju si z lonska co dával (krome mazlíka) Bjorgold, ale během této severské ságy mají být nové úkoly
    a sem zvědavej i na Hildisvini a Freyju , faq je trochu nejasné.

    z Freyjy mají vypadnout glitzy, které vám umožní se dostat na speciální mapu a tam se bude střílet Hildisvini, z té mají 2hráči šanci dostat dílek do dizajnu. Doufám že kromě těch 2glitzu a 2 dílků to bude dávat i jiné odměny(krystaly,perly ...)

    a hlavně se děsim toho co se bude dát vyměnit za perníky ))
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak bud rad ze nejsem u vas na globu ja sem jedna z vyzirek ale me topi kazdej i tak vlastne jen ten kdo chce bo sem sam za sebe :) a navic ta dnesni cast asi nebude nic moc pac to teleportuje pul a pul hracu z jinejch aly a kdo prezije vyhraje :) a pak se muze stat ze jeden hrac bude muset sundat cele npc :)
     
  16. socient

    socient Komisař fóra

    jedine co by slo vytknout tak to sou pravidelne lagy a odmeny z ker zatim :)
    a do trhu by taky mohli neco pridat stracenou lasku nebo kralovninu prizen ...
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  17. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    hmmm ta 2 faza je dobra volovina vam poviem ! ten dielik sa viacej oplati kupiť!!
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    co třeba to trochu vysvetlit pro ty co ted nemuzou na more? jaka je třeba odmena atd?
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak asi tak: Freja 1Mhp střílí se elitou dává jen BZ zanechá 2 dárky v 1 je vstupenka v druhém nic. Dostanete se při správném počtu lidí na bonusovou mapu něco jako kraken zde se střílí NPC Hildsvili má 50Mhp a na poslední či HP dá další část na design.
    Co se týče odměny za sestřílení když se podaří i dílek:
    2014-12-08 12:35:15Potopil jsi loď Hildisvini.
    2014-12-08 12:35:15Získal jsi 1 x Část hádanky (Njörd) .
    2014-12-08 12:35:15Získal jsi 93531 BZ.
    2014-12-08 12:35:15Získal jsi 3 krystalů
     
  20. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    2014-12-08 12:31:13Získal si 95302 BS (bodov skúsenosti).
    2014-12-08 12:31:13Získal si 1 x Njörd-časť puzzle.
    2014-12-08 12:31:13Získal si 3 kryštálov.
    ale 60k snehovky ma to stalo za dmg
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.