Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gritzull55

    gritzull55 Zelenáč fóra

    snehovka bude po akci roztavat ?
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj gritzull55, bohužel nemáme žádné takovéto oficiální informace. Ale většinou roztávala ledovka při akci tání sněhu. A sněhovka zůstávala.
     
  3. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    z nudy jsem si udelal statistiku na krach :)

    ze 100ker:
    snehova munice: 14 000 +-
    snehulaci: 33ks
    klice do truhly: 7ks
    svicky: 28ks
    elitni body: cca 80 000
    neb. ohen (expl.): 45ks
    strelny prach: 150ks
    perniky: 42ks
    zimni svetlo: 4ks

    skoda zbytecnych odmen jako elitnich body a prach..a mohly tam byt zimni svitky jako pred asi 5 lety.
    stejne tech ker je malo zacatecnici z toho moc nevytezi :)
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    máte zřejmě vic štěstí než já
    100 truhel - sbíráno 7 a 8 mapy

    munice 75 000
    perníky 244
    krystaly 0
    mojo 109
    ostatní nesmysly není potřeba vypisovat

    100 truhel - sbíráno 9 a 10 mapy

    munice 69000
    perníky 200
    krystaly 38
    mojo 92

    100 truhel - sbíráno 3 a 4 mapy

    munice 82000
    perníky 244
    krystaly 19
    mojo 105

    většinou mám toto:
    2014-12-28 23:17:43Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2014-12-28 23:17:43Získal jsi 2 x perníky .
    2014-12-28 23:17:43Získal jsi 11 x Svíčka .
    2014-12-28 23:16:52Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2014-12-28 23:16:52Získal jsi 2 x perníky .
    2014-12-28 23:16:52Získal jsi 47 x Orlí zrak .
    2014-12-28 23:14:24Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2014-12-28 23:14:24Získal jsi 2 x perníky .
    2014-12-28 23:14:24Získal jsi 49 x Orlí zrak .
    2014-12-28 23:05:06Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2014-12-28 23:05:06Získal jsi 2 x perníky .
    2014-12-28 23:05:06Získal jsi 11 x Svíčka .
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
  5. socient

    socient Komisař fóra

    prehod si talenty na dar mora a potom vypisuj odmeny + spectare ak mas
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty odměny jsou s drahokamem na 10% bonus z truhel, a při tom co dostavam pro me nemá dar moře smysl, nemám prostě štěstí
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    arrow zas sa musím teraz pridať na tvoju stranu lebo aj mne aj zopár iným hráčom posledné 2 dni dáva somariny.. minimum munície kryštálov ale kvantá snehuliakov sviečok a svetiel..
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Arrow skus vybehnut na viššie mapy 12 a viac . mne to tiež na spodnych mapach nedava nič len blbosti, preto aj ja chodim sbierat hore a strielat event dole. Mimochodom najviac mi dava oko orla a snehuliakov. oka orla mam nejakych 14 000. pri začiatku akcie som nemal ani jeden kus. snehuliakov mam 6000. Kryštale zatial nejakych 3500 dokopy ziskanych za akciu
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dal jsem jen vycet 300 truhel, dalsich 200 bylo na mapach 16-20, vysledky to same..., jak jsem psal mam smulu (kdyby někdo videl mou statistiku ze svitku asi by se šel obesit - 100 svitku - 80x predmety nebo poskození-19xHP panna 1x Rak ))
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne tiež nepada HP max som mal 450000 aj to iba raz . teraz mam 300K HP a je to moc slabe. Poseidon kedy konečne opravia tu chybu zo zmiznutim lode. Dnes mi to spravilo 4 krat behom pol hodiny. 2Krat behom suboja s enemy a raz pri sleipniroch a raz len tak behom plavby. Neda sa mi ani naznačit ciel pri tom ale druhy na mna strielaju. ukazuje to že mam plny počet HP a pritom mi vyskoči iznam že som bol potopeny
     
  11. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Poseidon, oprav si chybu Zkazeny zub dava 20k voodoo bodov nie bodov zivota
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ, diky chybička se vloudila opraveno.
     
  13. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Nejak me neprekvapuje, ze zase prestal fungovat zebricek akce.... uz je to trapne, jak kazdou akci pred koncem prestane fungovat pricitani bodu v zebricku! Jako vzdy dostanou odmeny predem vybrani hraci, protoze nikdo nema sanci zebricek kontrolovat!!! A takove odpovedi, jako jsou problem je nahlasen a predan k provereni a takove nesmysly si nechte pro sebe! Jak dloho je nahlasena chyba s mizejici lodi? A reseni???? Je zbytecne psat, ze chyby, ktere jsou ku prospechu hracu, jsou opraveny ihned, chyby ktere hrace omezuji, nebo jakymkoliv zpusobem omezuji, ci zneprijemnuji hru naopak... pokud Nevadi stiznosti hracu provozovateli hry me ano a proto se zdrzuju jakymkoliv zpusobem, takovym "LIDEM" realne penize! Kdyby se starali o bezproblemovy chod hry, jak by meli, myslim ze mluvim za vice lidi, byl bych ochoten do hry nejakou kacku vrazit, ale stavim se k tomu jako oni....
     
    kywa a ironmaiden61 tohle ocenili.
  14. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Nediv se Poseidon a spol mají napapouškované odpovědi,jinak by přišli o výhody které jim plynou z postu,takže BPakorát přitakávají.Pro hráče nic neudělají.Podle mne jsou i z naší podporou zbyteční
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, nebudu se tu s tebou dohadovat opravdu. Pakliže jsi nespokojen s prací někoho z teamu máš možnost se obrátit se stížností na podporu a nebo cetrálu. Kdyby tomu tak opravdu bylo nereagujeme tu vůbec a nesnažíme se ani předávat problémy dál.
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    môžem sa spýtať že kde sa dajú nájsť tie novoročné balíky? po kliknutí na ten banner ma presmeruje to tých akciových predmetov ale tam nič nie je... okrem perníkov kľúčov a muni
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, balíčky se necházejí v platební oblasti, ale lze se na ně dostat za pomocí odkazu ve spodní části obrazovky, kde se nacházejí bannery na vodoo balíčky, opraváře... tak se zde objevuje i tento balíček.
     
  18. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidone to není dohadování ale konstatování faktu.Jestli máš zájem vypíšu ti tady tvé odpovědi,jsou vždy stejné,jako automatická odpověd od podpory
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ironmaiden61, pakliže nemám žádné oficiální informace tak těžko mohu něco říct k čemu ti bude nějaká spekulace? K čemu ti bude když tu budu slibovat nějakou náhradu a ty jí potom nedostaneš protože to byla jen spekulace a podobně?
     
  20. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Zajímavé je že jen naši admíni nemají oficialní informace.Třeba na polském foru se toho dozvím více,že by tam psaly spekulace?
     
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.