Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    KRYSTALY:824 jen za dnesek a pokud mi neveris nemusis ja nemam duvod lhat a presvedcovat te nebudu to je tvoje vec zda tomu veris ci ne ja vim ze sem to udelal
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    podla mna sa to aj da neviem povedat pretoze tuto akciu nehram robim radsej svitky nemam s kym strelat eventou a ani moc tu casto nesom a vecer tu je malo hracou ale tych 3k krystalou som uz urobil a asi 10,15 svitkou presne neviem napisat ale ak to drti hra tak to podla mna sa to da v pohode inac som na tom celkem zle nemam skoro nic okrem cca 1,5m perel v opevku bez zlavy
     
  3. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    takova mala perlicka by mohla byt ze by dali z jogurta treba 20 a 20 krystalu za hp/last hit
    ale jinak to neni uplne propadak.
    Sice pro slabe lodky je jedina moznost kry a huginy a ty jsou zase strasne co se tyce odmen.Mohly byt alespon zdvojnasobene.
     
  4. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    jak je to s tema sleipnirama.Oni zmizi po 10 min kdyz do nich po tu dobu nesla zadna strela nebo jak?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Fanka1, bohužel oficiální informaci bohužel nemáme. Jak hráči vypozorovali, dojde ke zmizení zhruba za 10 minut pokud na toto NPC nikdo neutočí.
     
  6. prdlyandel.cz

    prdlyandel.cz Pisálek fóra

    nejde mi mapa
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj prdlyandel.cz, zkusím prosím změnit prohlížeč, či vyzkoušet . V tuto chvíli nemáme hlášený žádný problém.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ano věřím ti, a tak jsem si koupil 300 klíčů, měnil mapy a sbiral jako zběsilej a tady máš mou statistiku

    136 krystalu
    110 000 munice
    325 mojo
    370 perniků
    zbytek nesmysly

    akce uz me nudi tak jsem koupil dalsich 300, vecer ti napisu dalsi statistiku
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  9. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    já vypozoroval tohle :
    1)MAXTONS je bigpointer..
    2) talenty má z balíčku
    3) tuhle akci mohli dát aspon dvakrát lepší..
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ok ja koupil 500 klicu a jdu bednit mam
    krystaly: 844
    mojo:0
    munka: 221 581
    a arow nerikej ze za 300 klicu si nasbiral jen 100k munky a vseho tak malo


    takze po posbirani 200 truhel mam toto
    KRYSTALY:1'269
    Extra-Mojo:525
    snehovka:699 681

    478k munky coz je 78k munky v pluse 425 krystalu a 525 mojo za 200 truhel a to jich mam jeste 300 tak nerikej mi ze si po 300 nasel jen to co pises
     
    Naposledy upraveno: 22/12/14
  11. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    rekl bych ze najdes kolem mega munice
     
  12. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Já na ně moc štěstí nemám, ale taky sem tam třeba 50 klíčů koupím jsou tam dobré věci.


    To DarkAngels-CZ - Jdem rovným dílem od dvě já dvě. Jemu to neva, že bere o něco víc tomu Jormovi, ale to je jen věc domluvy. A on bude více v + jinak by to asi nedělal
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    dnes kupenych 50 klučov zisk 100K municie 40 kryštalov a ostatne blbosti. čo sa tyka hry tak je to uplna katastrofa . dnes mi už 3 krat zmizla lod behom strelby na jogmurda. ked som dal F5 tak som sa dostal na more ked už boli slepniri skoro cele postrielane.
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, doufám, že bude tento problém co nejdříve vyřešen. Každopádně nejlepší je pokusit se dostřílet npc a poté až dát F5. Chápu, že je to složité z důvodu, že ani člověk nevidí pořádně, kde má lodičku ale střílet se dá aspoň i tak na tu chvíli, než přijít o zbytečné perly.
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    nebo je i ta moznost ze nedas f5 jen skopirujes link na mapu mora v novem okne :)
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    nevim jestli vám to sedí.. mně z 75 klíčů 160k sněhovky, 150krystalů a 200mojo a ostatní blbosti :D
     
  17. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    To teda neviem na akom serveri zbieras, ale DOST POCHYBUJEM...
    160k snehovky = 80k peral... uz len na snehovke sa ti vratila hodnota klucov, nepocitam krystale ani mojo a toboz nie ostatne blbosti... podaj si ruku s maxtonom, hrate na nejakom specialnom servery
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a neni to tak tak to by me zajimalo kolik ceho ty nasbiras ze 100 klicu kdybych mohl klidne ti tu skopiruju celej lodni denik za cely den a muzes si to precist to ze ty tomu neveris a proto to po par bedynkach vzdas nebo to ani nesbiras tvuj problem ale nemusis tady psat ze hrame na specialnim serveru hraju na ge3
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Može mu to tak padat. mne tiež niekedy padaju len gule a kryštale .Všetko zaleži na aku mapu natrafiš.mne dnes moc dobre nepadalo dostal som asi tak 10-15 truhiel po sebe perniky so snehuliakom, orli zrak. ja osobne nekupujem truhli z platobnej oblasti ale točim perli, a mam 9000 ks orlieho zraku snehuliakov tiež neratam. kryštalov som nahrabal asi tak 2000. Poseidon jogmurda som sice dostrielal ale sleipnirov som nemohol označit . nešlo mi to ani dvojklikom a ani koliečkom inač bi som bol dal F5 až po dostrielani
     
  20. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    me to taky tak vychazi ze za cenu co bych nakoupil munici tak koupim klice a v truhlach ji nasbiram (kdyz se postesti tak i vice)
    + zisk ostatni blbosti a hlavne perniky za ktery nakoupim dela takze v tomhle je to dobry.
    I kdyz se mi zda ze trochu tu pravdepodobnost ziskani munice z truhel trochu upravili a nedali ani vedet protoze zezacatku akce to padalo vic :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.