Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    a ted mi nejde ani chat asi se na to dneska a zitra to urcite spravej soudruzi mi zlaty teda jestli se vubec dokazu prihlasit
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, vyzkoušel prosím například jiný prohlížeč.
     
  3. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Mohu vědět proč mi nestřílí ledovka, tak jak má, dmg ledovky mám stejnou jako dmg ostatní elity,
    nebo mám něco špatně nastavené, dík za info.....
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj 乂==FEDE乂==乂, jedná se opravdu o Ledově ohnivé koule? Existují totiž i Ledové koule, které mají poškození jen 80.
     
  5. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    Dobrý den, jestli ta akce bude pokračovat pořád takhle tak už ji někteří nebudou vnímat jako akce. Důvod je žádný náboj jen honem hnem na získání dezenu a pak už nic kdyby dali více eventu jiných. Bylo by to lepší a potěšilo to a bylo by to možná záavné!
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-2-UEK, je to těžké někteří zas tvrdí, že eventů je moc. Nicméně oficiální informace o případném dalším eventu zatím nemáme.
     
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    NPC Jormund je plno a skoro nikdo to už ani nestriela . mapy su plne priživnikov čo sa vyroja iba na slepice. Každy den v poobednych a večernych hodinach su lagy že sa to už neda ani hrat . Akcia bola dost dobra ale iba tak jeden tyžden, teraz je to iba nuda. Adventny kalendar dava odmeny horšie ako ked zostrelim jedneho dutchmana. Do toho zase zasiahol BP a zas nas o niečo okradol. typujem že na silvestra zrušia celu hru a nechaju si v nej iba Boterov a Hernu podporu aby im posluhovali:p
     
    *Legioner* a Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenili.
  8. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    taketo akcie budu asi vsetky pokial budu eventy take ako jormy - slepice
     
  9. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    NO A ZE SLUSNYHO EVENTA JEPRODELEK,BRAVO
     
  10. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no fuj aby ste vetci dostali ebolu to co ma byt 300 pernikou za 1 delo :)
     
  11. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Kluci v nemecku asi sehnali dobry vzorek... :-D
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  12. miky222

    miky222 Zelenáč fóra

    akce nic moc minulí rok jsem vydělal o dost víc perel tohle co spustili je o ničem už to taky ne střílím náke prese a Jörmungander at si strčí za
    klobouk a ještě dělo za 300 perniku :D TOJE MOC I NAMĚ
     
  13. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Totálně nechápu lidi, co tu píšou, že je to prodělek. Si děláte srandu? Jak jsem tak zkoušel nejlíp je to střílet ve dvou. Já střílím 62k sněhovkou výbuchy 69k druhý 85 a výbuchy 92. Každý máme 2 slepice a oba jsme vysmátí jak jsme v plusu. Nevím kolik jsem v plusu přesně, ale koupím třeba 100k munice a když jí vystřílím koupím třeba 110k munice. Jde to pomalu, ale mě to nevadí kupuju za perníky 60tky které nemám a točím elibody jelikož chci 20 lvl. Akce je skvělá a to, že je nudná, tak se radši vraťte ke sbírání glitzů. Akce je skvělá
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    milosek konecne nekdo tuto akci ocenil ja to delam jeste jinak sice je to pomalejsi ale ucinejsi koupim 200 klicu coz je 200k perel udelam z toho cca prez 450k elity podle toho kolikrat mi padne a pak to vse vystrilim a mam vic perel a kupim vic klicu je to pomalejsi v tom ze musim hledat truhle ale diky tomu sem udelal 4 talenty a poskladal uz asi 45 svitku tak nechapu co tu furt brecite vseci
     
  15. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    jj delam to stejne.Pri vetsim nakupu se vyplati koupit klice k truhlam a najdes tam minimalne stejne munici a + ostatni veci a hlavne i perniky ktere se pak taky vymeni.
    Jako mala lod to moc neotocim ale timhle stylem mam za akci Design (1 koupena cast) a mazlika za 2000 perniku + ted mam volno a vic casu na hru tak zkusim vydelat nejake perniky na 55 libraky
     
  16. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    ano,je jasný jestli ti tem druhý nestřílí slepice,tak TY musíš vydělávat,jeho výdělek tipuju tak na 200 perel
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  17. socient

    socient Komisař fóra

    Zas tolko krystalov tam nepada ani mojo aby si urobil 4 talenty ... teda zalezi od toho kolko si ich mal pred a po :) akcia urcite nie je prepadak mne sa paci akurat ceny na ciernom trhu su smutne a to ze sa striela dokola to iste ... to ze je eventov dost je len dobre lebo si mozes vybrat s kym chces strelat na akej mape a kolko vas bude. Truhly sa oplatia je ich pomerne dost jedine comu nerozumiem preco to dali az 35 dni stacilo do 24.12. ked nejdu uz nic pridat
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    mel sem jen 42 talentu takze me nestoji zas tolik a ted hraju asi 14 hodin denne a jen truhlim a munku se snazim hned vystrilet a nakupovat zase klice a mojo pokud nesbiras jen na jedne mape a stridas to tak nachazis jak vic mojo tak krystalu bo nemusis cekat nez sesbiras truhly nez se zase objevi a je to i o stesti samozrejme
     
  19. manasek82

    manasek82 Pisálek fóra

    to se vam vubec nepovedlo to zacelej rok to nehorsy axe za rok
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • 43. talentový bod: 1 450 krystalů
    • 44. talentový bod: 1 600 krystalů
    • 45. talentový bod: 1 750 krystalů
    • 46. talentový bod: 1 900 krystalů
    A ted tu o karkulce))) uz vidim jak si z truhel udelal 6700 krystalu

    a tech 45 svitku ))))
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.