Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ledovka je opravdu vysmech, kdyz potopim celeho jogurta dostanu 170 perniku a za to si nekoupim ani 1000 ledovky, to uz opravdu na sea vsichni fetujou??

    nakoupil jsem
    2014-12-17 12:29:42Koupil jsi 1 x Mlhová stěna na černém trhu.-800 perníky
    2014-12-17 12:29:33Koupil jsi 1 x Opevněná horní paluba na černém trhu.-600 perníky
    2014-12-17 12:29:20Koupil jsi 1 x Pyke na černém trhu.-1'500 perníky
    2014-12-17 12:29:09Koupil jsi 1 x Habrok na černém trhu.-2'000 perníky
    po skonceni mistrovskeho nastroje,opevneni a steny, je koupim posledni den v cernem trhu a tim pro me asi akce konci, protoze po tom co jsou schopni chtit za ledovku bych videl pomer vymeny perniku za koule tak na 500 perniku/1000 snehovky
     
  2. ☠D⊙n_Quij⊙te☠

    ☠D⊙n_Quij⊙te☠ Zelenáč fóra

    Zajímalo by mě jak mám splnit úkol od Haldora Olafssona: Dopluj k pozici 12 BN na mapě 18/1? Mám level 17. Že by úmysl abych si udělal PZ na 18? :)
     
  3. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    ahojte hodne ale hodne predražená Ľadovo ohnivá guľa dost až prehnane
     
  4. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    asi jo já mám level 13 a ukol dopluj na souřadnice na mapě 14,to mě teda přečurali
     
  5. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    mne by spis zajimalo info na toho delostrelce ale bp ma asi jine problemi nez zimni akci
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jakej delostrelec?
     
    Naposledy upraveno: 17/12/14
  7. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    kerbe.to nikdo nevi,jakej je tam ale to je vse co vim,jinak by mne zajimalo kolik tech darku na mapy 17az20 je??pokud teda 1 tak to fakt tam fetujou a docela dobrej model:D
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ale kde je delostrelec, nechapu vubec o cem je reč-?)))

    co se týká darku, ten byl vzdy jen 1 na rozmezi lvl čemu se divíš))
     
  9. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    pokud chces otevrit kalendar tak je tam take kolonka delostrelec,ale nechapu proc:(zadne oznameni neni a nebude.takze chyba metrixu:cool::cool:
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    aha ja na kalendar vzdycky zapomenu, takze až vecer ))
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    co vecer?myslis ze se neco dozvime?
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne ale uvidim to ))))
     
  13. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    parada kupil som spevnenu palubu aj menej skod a hp stale rovnake to uz tu naozaj nefunguje nič tak ako ma ? myslim ze ani hlavne nic nepridavaju dmg take iste ako pred tym !!!
     
  14. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ja som si tiež kúpil hlavne a nič mi nepridali. Ale CM mi napísal, že fungujú len bez prachu. Ale už som to nestihol vyskušať. Zistim až prídem z práce. Ale myslím si, že to bola škoda 400 perníkov :-(
     
  15. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Pekne nam pokracujuje ta zimna akcia, cim blizsie su vianoce tym viac ... hracov :) Dufam, ze ta luza z BP chodi v nemecku po kanaloch :D
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, co se týče nějakých přesných informací ohledně změny ve střelném prachu, čekáme na nějaké další oficiální vyjádření. Co jsme dostali to jsme zveřejnili.
    Co se týče nabídky v kartě události označené jako Dělostřelec, došlo před chvílí k doplnění informací na fóru. Bohužel nemusí tu vždy tu být nějaký moderátor s možnostmi dodat oznámení, ale snažíme se je dodat co nejdříve.
    Co se týče úkolu s mapami předám dotaz dál.
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jakpakto ze sa neda zakupit kladivko na opravu ? :( ono sa dalo iba raz zakupit ?
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    počkej chvilku, mě po skončení naskočila možnost ho koupit az po 3 hodinach
     
  19. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no rano mi to tam svietilo ale siel som hned prec som nekupoval a teras som kupil hlavne mlhu 20k hp ale kladivko tam neni ale povedali mi ze vraj mam pockat par hodin tak uvidime
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, přesně tak někomu možnost nákupu se ukáže hned, někomu do nějaké hodiny. Opravdu nezbývá než počkat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.