Zimní akce 2014 (1. 12. 2014 - 5. 1. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    naky333 no tak ako pre koho bola lepšia .. možno pre tie slabšie loďky aj bola lebo si mohli najstrieľať perly len tak a nemuseli kvôli nim aj iné NPC strieľať.. ale tento rok je omnoho lepšia.. aspoň pre mňa... niekoľko tisícok perníkov niekľoko 100 tisíc perál kryštálov mojo.. čo viac si priať.
     
  2. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    naky tym mozno myslel to, ze nebolo treba hladat Bjordgolda na 15mapach...ze ta nesundavali clenovia vlastneho cechu, ked si sutil sleipnira a 30 policok od neho ziaden iny hrac a miesto rovnakeho konania dany hrac si na sleipnirov zavolaju este kamosov, hoc si do jogurta nedali ani jednu ranu...ze nebolo treba sutit 50MG prasa, co nema nic spolocne s vianocami kvoli casti puzzle...a mohol by som pokracovat...akcie dobra, oproti prepadaku na halloween vyborna, ale dalo by sa to aj vylepsit...
    A mi povedz, co robi full hrac ako ty s tymi krystalmi a perlami? Toto je aj dovod, preco nepoznam nikoho, kto by chcel zacat hrat seafight.. Ked nemas aspon mierne silnu lod, pocas akcie mozes akurat strielat krihy...
     
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    propadak na helouvin to sme asi hraly kazdy jinej helouvin :) a proc nezacinaj novy hraci hrat sea urcite to neni kvuly hre ale kvuly hracum co hrajou jak sam rikas proc ti strili hraci slipky bo to dela kazdy ale kazdy si stezuje kdyz to udela on mu a proto ze kdyz vyjede na 2 mapu sejme ho za den 250 hracu a proc kvuly 4 bodum jsou schopni sundat lod co ma sotva 5 del a ze aliance jdou jen kvuly zisku samy proti sobe takze hra i akce jsou super jen lidi to kazi
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Přesně, Haloween byl nejlepší, takovej výnos perlí z těch pavouků! na co mi jsou teď perníky? Ja potřebuju perly, a to fakt ze sleipnirů moc nedává. leda že bych je kradl. Vždyť lidem co střílí kolem 50k sněhovkou sleipnir ubírá perly :D ..
    Haloween daleko víc super, tudíž zimní akce měla být aspon na stejném lvlu, ale to každopádně neni protože sleipnirové trvaj daleko víc střílet. Navíc lagy každý večer, jako kdyby se to za den nahromadilo a když přijdu domů tak schytám to "nejlepší".. Neprůhledný faq, zastírají důležité info. Překrucují oznámení jak napsal Milosek : Jötnara můžete získat na Černém trhu (počas Severskej ságy) výměnou za perníkové panáčky, nebo sebráním jednoho ze speciálních glitzů, které vypadnou z Bjorgoldů. Chtěj se snad hádat co ta věta v češtině znamená??
    Divím se že takovýhle "překvápka akcí" nemáme už plný zuby.
     
  5. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    :) co si stěžujete zase? akce se vyplatí dostali jste celkem 70k sněhovek ja na male lodce sem udělal 25k perel a 35k sněhovek zustalo a neudělal jsem jedinej ukol lod ma 8 eli palub a jinak nic asi 80 eli děl a sem spokojen oco vam jde? každej nějak začinal ale stale si stěžovat nechapu možna vy byste uvitali stale nějake vyhody ale chceto taky trochu hrat a pak komentovat pak to třeba pujde :)
     
  6. martínek

    martínek Pisálek fóra

    lidičky já sem novej na severu -90dní-, mám dvouleté zkušenosti z jiného serveru, a musím konstatovat, že akce, které jsem za tu dobu zahrál mi připadali dobré. Ale od nového začátku se mi líbí mnohem více a podle mého jsou lepší, není nuda, nestřílí se jen jedno npc, jsou úkoly v akci - velice výnosné, takže se tu asi projevuje klasicky české remcání.
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    ten kto píše že nejde vydělat perly z akce asi nevi o cem mluvi ... staci kradnut enemakum sleipnirov - samozrejme potom vam budu chybat perniky :) zatim sebrano 40.000 jen doufat ze to nepokazi tou vyměnou
     
  8. Mrak-13

    Mrak-13 Pisálek fóra

    Nebylo by od věci zvíšit počet Bjorgojdů a doplnit faq s infem o nich dva dny ho hledám a nic
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Mrak-13, žádost o zvýšení již byla předávána včera. Co by jsi chtěl za informaci? Jezdí po všech mapách střílí se elitní municí. Po sestřelení z něho vypadne několik dárečků, kde je možnost získat jako odměnu i mazlíčka pakliže ho již nevlastníš. Což v podstatě je i v FAQ.
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  10. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Kde se dá najít NPC Bjorgold?
    We FAQ není žádná zmíňka ale je v úkolech.
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ty seš mentálně postiženej nebo si dělaš srandu?
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  12. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    MAXTONS mne islo skor o to, ze sa niektore esence dali ziskat len na mapach 16+ a to sa nezmenilo ani pri 2faze, takze ked som chcel ziskat mazla a mal som dost tych 2esenci a CM mi tvrdili, ze si mam pockat na druhu fazu tak ako sorry, je to prepadak, lebo urcite % predmetov mohli ziskat len hraci s lvl 16+
    a Jessie... ci tych peral si nemal tolko lebo robis to iste co MAXTONS, len kradnete lode na perly ale eventove lode si nedavate...to nie je problem dat aj 500k peral denne...ja som si vsetko poctivo daval takze som nebol v strate ale bol som rad za 100k peral za celu akciu(mozno to bolo aj viac, ale fakt si nepamatam)...
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no ale proc nekradnes jako vsak mas enemaky urcite tak co ti brani misto topeni jich jim kradnout tady pisou lidi ze jim to vyziraj hraci ale snad kazdy ma nake nepratele tak jim to kradte a nemusite se tu bavit o tom ze nemuzete vydelat a co se tyka helouvina proc si neziskal to a to tohle je jina akce takze se k tomu uz nebudu vyjadrovat tak vzhuru na corky :)
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    no..mě příjde akce trošku fádní..alespoň ukoly mohli nechat každý den od znovu :(
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    je to pirátská hra o tom nemůže být žádná polemika, tak to je, pokud ale sestřelíte celého eventa i s doprovedem tak se na tom dá vydělat. Záleží jak máte silnou loď, na zkušenostech, nastavení lodě a vaší šikovnosti.

    ráno jsem sestřelil komplet abych měl přehled o svých možnostech, toto je výsledek, za nejlepších okolností které mám:

    vystřelená munice cca. 98 000

    Získal jsi 170 x perníky
    Získal jsi 15403 perel.
    Získal jsi 16349 perel.
    Získal jsi 14484 perel.
    Získal jsi 15383 perel.

    61 000 perel - 49 000 za munici = zisk 12 000 perel přibližně za 15-20 minut

    určitě je nejlepší střílet ve čtyřech, všichni od začátku až do konce, jednoduché a spravedlivé, Dost často vidím hráče, jak se snaží o 1% navýšení DMG a nyní odmítají až 40 % ...

    pěkný den
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to co popisujes (potopení celeho a jeste plus 4 doprovodne lode) je treba na GE1 temer nerealne....
     
  17. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Nechme hadek, kazdy mame svoju pravdu a tak to aj asi ostane
    Mirek, ako je to s tym navrhom na stratenu lasku v ciernom trhu ci truhlach? A zvysenie boctu bjorgoldov? Preslo to, zamietlo sa to, alebo je v nemecku rovnaka pracovna moralka ako vo francuzku a uz sa oslavuju sviakty? :D
     
    Naposledy upraveno: 10/12/14
  18. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Toto je možné pouze s komplet full lodí a láskou(ne k BP)+ to,že na málo kterých servrech ti to nechaj ostatní hráči dodělat,jinak by už každý měl na lodi 7 mega zisku v perlovém oběživu
     
    *VlOčKa*cz* tohle ocenil(a).
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Jɑcƙ®ɦʋƞ,

    návrh byl odeslán, to jestli to někdo změní neovlivníme, "lásku" už taky nemám a hodila by se.

    Ahoj DarkAngels-CZ,

    úplnou fulku nemám momentálně 277 děl, zisk snad bude na konci pěkný, vždyť je teprve 10.12, vše je přeci na domluvě, u nás na mapách 15-18 to nikdo ráno nestřílí, spíše jsou všichni na farmářských mapách.

    pěkný den
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    o domluve?)))
    to jako myslis ze co napisu ted budu delat sam jogurta tak mi nestrilejte slepice?))

    a jen pro info na GE1 uz to tak hodinu nepripisuje odmeny, rozdil mezi stavem perel na mori a na hlavni strance je v mem pripade uz 120t perel, tak jsem zvedavej co s tim udelaj
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.